FanFiction - Fairy Tail

1
Prześwit 
Czy można poświęcić życie swoje i przyjaciół, by odnaleźć jedną, niewielką rzecz? Rzecz, która choć rozmiarami nie grzeszy, będzie w stanie naprawić życie? Ilu ludzi będzie musiała poświęcić, by dostać to, czego chce? A może jej plany się zmienią? Może, gdy dowie się prawdy, zaniecha poszukiwań? Albo rozpocznie od nowa, ze wzmożoną siłą...?
Historia, która swój początek ma w fandomie Fairy Tail, ale gdzie się zakończy...?
 Akira Veilo

2
Moja wersja Fairy Tail, czyli przygody Ayi i Mii z "Wróżkami" 
 Aya jest młodą dziewczyną ze sporym ciężarem przeszłości. Podróżuje po świecie wraz ze swoją podopieczną – Mią. To co każda z nich przeżyła było straszne, a normalny człowiek niebyły w stanie poradzić sobie z tym. Obie są potężnymi magami. Jednak czy pod każdym względem? Śmierć, która na każdym kroku pojawiała się w życiu Ayi. Życie Mii, będącej wciąż dzieckiem, które można określić jednym wielkim cierpieniem w więzieniu i wykorzystywaniem jej magii do oporu. Po pewnym wydarzeniu Aya obiecała sobie, że nigdy już nie wstąpi do gildii. Czy to się zmieni po przybyciu do Magnolii? Czy przeszłość da o sobie znać? Czy poczucie winy będzie ciężką przeszkodą? Czy magiczki znajdą w końcu miejsce gdzie będą mogły zostać? Czy zaznają szczęścia, którego od zawsze pragnęły? Przeczytajcie sami.
A-chan
Zakończony

3


Fairy Tail. Historia Laxusa Dreyara.
"Mam na imię Laxus i jestem cholernie wkurzony." Nie napiszę tu o wspaniałym, błogim dzieciństwie Gromowładnego boga. Nie dowiecie się niczego o kwiatach, motylkach i małych dzieciach, wesoło biegających po łące czy placu zabaw. Nie zapraszam nikogo, kto ma ochotę poczytać romans na miarę Harlequina. Nie będzie głębokich wyznań miłosnych, ani trzymania się za łapki w świetle księżyca. Jeśli tego oczekujecie, proszę, przejdźcie obojętnie obok mojego bloga. Historia, którą opiszę, nie nosi znamion szczęścia czy dostatku, ponieważ nie było na nie miejsca w życiu Laxusa, a jeśli nawet, to nie zagrzały go długo. Przedstawiam historię, która wcale nie musi się podobać przeciętnemu czytelnikowi ze względu na złość, nienawiść, zdradę i okrucieństwo, które stały się udziałem Dreyara. Próbując żyć w świecie pełnym hipokrytów sam stawał się jednym z nich, a dusza dawniej nie znosząca ograniczeń, sama zaczęła je sobie narzucać. Czy masz odwagę poznać prawdziwego Gromowładnego boga?
"A w ogóle, kim ty, do diabła jesteś i co tu robisz?"

Rhan Boleyn

4
Fairy Tail Następne Pokolenie  
Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?

Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.

Nelia

5
Fairy Tail Fan Fick
Historia jest o smoczej zabójczyni Reiko Lilice, która po namowie mistrza Boba dołączyła do Fairy tail wraz ze swoimi przyjaciółkami Yuki Inabą, Tsuki oraz Candy. Dziewczyna jest także blisko związana z jednym z gwiezdnych duchów Lucy. Razem przeżywają dużo różnych zabawnych przygód wraz z gildią.
Reiko

6
Łzy nie są oznaką słabości, są oznaką siły
Wszystko wydawało się być już dobrze. Że nadejdzie upragniony spokój. Jednak pojawił się nowy wróg. Organizacja Tanga. Sprawili, że magia odeszła z świata na dobre, a wszyscy członkowie gildii Fairy Tail zostali zamordowani. Już nigdy nie wrócą.
Ale czy aby na pewno?
Jest rok 2016.
Wszyscy czarodzieje, którym odebrano magię się odrodzili.
Lucy odnajduje naszyjnik, który przywraca jej wspomnienia z tamtego życia. Postawia przed sobą dwa cele: Odnaleźć przyjaciół i odzyskać magię.


Jednak to nie będzie takie proste: Organizacja Tanga nadal istnieje. Spodziewają się, że ktoś w końcu będzie chciał przywrócić moc, więc pilnuje powód zniknięcia magii... 
Czekoladowa papuga

7
Ayako - Legenda Fairy Tail 
Ayako Nanase - dziewczyna Legenda, która przezwyciężyła śmierć, zaczyna się budzić z trzystu letniego snu. W tym samym czasie Erza poznaje krwawą przyszłość Fairy Tail, której zapobiec może jedynie Ayako.
Aria

8
W świecie Fairy Tail
Życie jest niezwykle nudne, gdy tylko uczysz się, chodzisz do pracy. Co by było gdybyś mógł przenieść się do świata pełnego magii? Wspaniałe, co? Ja i moja przyjaciółka tego doświadczyłyśmy, w jednej chwili znalazłyśmy się w świecie, o którym nie miałyśmy pojęcia. To było spełnienie naszych marzeń... Ale wtedy nie miałyśmy pojęcia co nas tutaj czeka...

Jeżeli czytanie jest waszą mocną stroną, nie boicie się magii, zła, a przygoda to wasze drugie imię, powinniście wstąpić i poznać historię Nancy i Madison! Dziewczyn, które w jednej chwili znalazły się w świecie pełnym magii... 
Nancy Marines

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon