FanFiction - Manga&Anime: inne

Shiro Yasha - Historia białego demona
Czy kiedy kiedy kolwiek zastanawialiście się, dlaczego Gintoki nazywany jest Białym Demonem?.Wojna Joui samuraje walczą o wolność swojej planety.Człowiek zwany Yoshida Shoyo znajduje małe dziecku pośrodku pola bitwy.Postanawia uczyć je walki mieczem i kodeksu samuraja.Czy Shoyo podjął dobrą decyzje ratując młodego Sakatę? A może było by lepiej gdyby zginął?
Zapraszam
KuroKitsune 

Kroniki Czarnego Księżyca
W świecie zdominowanym przez powiększającą się cały czas liczbę gild, znalezienie wolnego, niezrzeszonego maga, to rzadkość. Większość przynależy do takiej, czy innej magicznej społeczności, gdyż próby podjęcia samodzielnej działalności, są często z góry skazane na porażkę. (...) Kto więc chciałby samodzielnie rzucać się na potwory i łotrów, kiedy u swojego boku może mieć silną i oddaną drużynę? Tylko masochista albo czubek, co nie?
W razie możecie śmiało mnie nazwać wariatką.
Na imię mam Velander, i jestem wolnym magiem.
Wróć, byłym magiem gildii "Czarny Księżyc"
 Mihoshi

Księga Cieni
Świat się zmienia. Delikatna równowaga, utrzymywana przez wieki, została zachwiana, co może prowadzić do katastrofy. Demony i potwory staja się niespokojne, a z długiego snu budzi się pradawna, złowroga siła. I choć nikt nie przeczuwa zbliżającego się widma zagłady, oni wciąż trwają na swym stanowisku, będącym pierwszą, a zarazem ostatnia linią obrony. Cienie, shinobi z legendarnej Kage-gakure po latach zamierzają wyjść z ukrycia. Czy przychodzą jako zbawcy tego świata, czy raczej jego przekleństwo? Odpowiedź na to pytanie, właśnie się rozstrzyga...
Opowiadanie pisane na podstawie mangi "Naruto"
Mihoshi

Sakurako
Gwałt, to jak odebranie osobowości. Człowiek, który tego doświadczył, zatraca się, pogłębia w ciemną otchłań, nie widząc reszty świata, zatapia się we własnym gorzkim smutku. Sakurako Umari, czy ona kiedykolwiek zdoła powrócić do normalnego życia? Przeciwstawić się losowi i na nowo odżyć? Czy zdoła zapomnieć?
Lena_S

"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
Co ma największy wpływ na nasz los i na podejmowane przez nas decyzje?
Nasz charakter, otoczenie, środowisko w jakim się wychowywaliśmy, znajomi, rodzina, nacisk wywołany sytuacją społeczną i polityczną?
A co, jeśli o wszystkim decyduje nasze urodzenie?
Jeśli tak naprawdę na nic nie mamy wpływu, jeśli podążamy z góry wyznaczonym nam szlakiem? Przez całe życie, wszyscy usiłują mi wmówić, że przeznaczone jest mi odnowienie mojej rasy. Że urodziłam się taka, jaka jestem tylko po to, by wypełnić przeznaczenie. Że nie liczą się moje wybory i decyzje, pragnienia i marzenia, bo żyję po to, by służyć "naszej" sprawie.
Że powinnam poddać się losowi.
Nazywam się Yale i nie wierzę w te bzdury.
Opowiadanie pisane na podstawie anime Dragon Ball Z.
Mihoshi

Konoha high school
Czymże dla nas jest świat ninja w porównaniu ze szkolnym życiem? Błahostką, małym problemem? A teraz zamieńmy role: Czym dla bohaterów Naruto jest życie szkolne? Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, musimy zagłębić się w ich szkolne życie, które przeplatane będzie wieloma historiami, które nikomu z nas nie są obce.
Meahan

Psycho Yaoi
Zbiór opowiadań - krótszych i dłuższych - o rozmaitych uczuciach, którymi pałają do siebie męscy bohaterowie "Naruto". O smutnym, gorzkim zakochaniu Paina w płaczącym krwią Itachim. O słodkiej miłości Yahiko i Nagato, która nie miała szans na szczęśliwy finał. O rozkosznie patologicznej relacji Hidana i Deidary. I o wielu, wielu innych.
Krew, przemoc i płyny ustrojowe zawarte w dużych ilościach. Patos jak najbardziej zamierzony.
Nefariel

I won’t give up on this!
Opowiadania poświęcone Czarodziejce z Księżyca, czyli blog dla fanów i miłośników Sailor Moon. Powstał, by promować fanficki poświęcone głownie parze Usagi – Seiya.
Alternatywne światy i dalsze losy.
moon

Wspomnienia ItaSaku
Dziewczyna surowo trzymająca się zasad i reguł, wychowana jak na arystokratkę przystało, przeprowadza się do nowego miasta. Czy to przypadek, czy też nie, wkrótce poznaje Jego. Osiemnaście dni, tyle wystarczy by poukładany kobiecy świat przekręcił się o sto osiemdziesiąt stopni. Osiemnaście dni i co dalej?
Mustela

Oszukać Śmierć
"Po dwóch przeciwnych stronach, pogardy pełni stoimy. Oddech ciężki i ciężki wzrok. Na jednej piersi ziemi wykarmieni, rozdzieleni przez zły los. Patrzysz na mnie z bitwy pola końca, patrzysz, a oczy pełne nienawiści masz. To dziś! Dziś jest dzień końca. Przerywa obietnicę. Nie spełnię jej. Ja- Twój brat i Ty mój. Na jednej piersi wykarmieni, słuchamy jęków- tych, co dochodzą z oddali. Jesteśmy sami? Nie! Jest krew, jest mnóstwo krwi i jest pot.
Stoimy na wprost siebie. Potem każdy krok echo niesie w dal. Jak w zwolnionym tempie, płonie świat. Trawa łka rosą krwawą. Ziemia osocze braci mych wypija. Wyrosną potem maki. Wyrosną jak na Monte Cassino, wspominając każdy gest. Podobieństwo krzyczy i najmniejszą komórkę obdartego z uczuć ciała drze.”
Na podstawie mangi "Naruto"
Nikumu

Ja jestem niewolnicą. On jest Kage...
Dziewczyna o imieniu Saori jest niewolnicą. Wraz ze swoim panem jedzie do Konohy, gdzie poznaje pewnego chłopaka...
Asoka Volo Matsuya

W tym świecie, pełnym braku akceptacji, samotności oraz samolubnej walki o swoje, można odnaleźć miłość... Kushina miała tylko osiem lat, kiedy jej ukochany dom obrócił się w proch i nicość. Sprowadzona podstępem do Konohagakure, staje się jinchuriki demonicznego lisa. Odstaje od reszty - jest głośną, niewyżytą, upartą dziewczyną o wiecznie optymistycznym usposobieniu. Tymczasem Minato - młody blondyn, nazywany geniuszem, z wielkimi aspiracjami, dąży zaciekle do celu, który sobie obrał w życiu. I choć są pozornie inni i nie wydaje się łączyć ich nic więcej, jak stosunki przyjacielskie, los sprowadza ich ku sobie...
Isabel Witther

Śmierć Madary Uchihy zostaje oficjalnie potwierdzona, a Wioska Ukrytego Liścia zaczyna nowy etap w życiu. Do Konohy powracają bracia Uchiha, a neutralna dotąd Sakura okazuje się wplątana w dramat z przeszłości. Czy z pomocą Sasuke uda jej się rozwikłać nienaruszone dotąd sekrety?
Akemii

Dragon Slayer - Aisic Knightwalker
Córka Erzy Knightwalker, dowódcy armii Edolas zeszła na Ziemię, by odnaleźć złodzieja jej ojczystej magii. Jednak ten świat jest inny. Na początku spotkała przyjaciółkę, jednak im dalej tym więcej wrogów. Jej dalsze losy zależą tylko od niej.
Elektrownia

Dzika Orchidea
Usagi, szamota się między stabilnym i dojrzałym związkiem z narzeczonym, a łączącym ją płomiennym romansem z całkiem nieznajomym mężczyzną.
Tsukinousako88

Maze of Lies - Sakura Haruno
Jedna dziewczyna...
Dwóch mężczyzn...
Trzy osoby...
Dwa światy...
Tysiącletnia wojna i jeszcze starsze tajemnice...
Labirynt kłamstw i morderstw...
Chęć władzy i wygranej...
Intrygi, przekręty...
A tylko jedna wygrana...
I tylko jedna miłość.
MichiruSan

Wojna Uczuć
Sakura Haruno, studentka dziennikarstwa, przyjeżdża na staż do Japonii. Kogo pozna? Co ją spotka? Wejdź i się przekonaj ;)
Banshee

NaruHina LoveStory
Naruto wraz z przyjaciółmi są na drugim roku studiów. Uczęszczają na różne kierunki, lecz mieszkają w jednym akademiku. Podczas jednej imprezy Naruto się zakłada z kumplami, że rozkocha w sobie i zaliczy Hinate, ale nie będzie to łatwe z wielu powodów. Czy miłość, którą obdarzy go Hinata przezwycięży chęć wygranej? Czy może prawda niechcący wyjdzie na jaw? Gorąco zapraszam.
Soli

Kimi Dake Wo
Historia o losach bardzo młodych ludzi, którzy dopiero stoją przed trudnymi wyborami. Połączeni przez przypadek sami nie wierzą, jak ciężko połączyć te najważniejsze więzi, a jeszcze ciężej je przerwać. Czy jedna osoba może wzbudzić w drugiej tyle uczuć, w dodatku sprzecznych? Prawdopodobnie tak, bo Ayane Imada, nazywana przez swoich braci Chou, za pomocą zwykłego kaprysu przewróciła życie wielu osób do góry nogami.
Ayane & Minaa

Nasze krzyki cichną, w samotności pełnej łez.
Dawno zdjęła różowe okulary i odłożyła dziecinną naiwność w kąt. Została zapomniana, otoczyła się ciemnością, która powoli ją wyniszczała. Krzyknęła z samotności, ale czy ktoś usłyszy ten krzyk? Samotność jest przecież pełna łez i nie ma znaczenia kogo dotyka - czy szlachcica czy zwykłego, szarego mieszkańca biedniejszych dzielnic.
Jeiryelai

Uroczysko martwych shinigami
"Storczyk pojawił się kiedyś, kilka dni, może tydzień temu, i od tego czasu lokator nosił się z zamiarem usunięcia intruza – kto to słyszał, żeby trzymać coś takiego na parapecie. Kwiaty na parapetach trzymało się w szpitalu, kiedy było się obłożnie chorym lub sparaliżowanym i z tego powodu przykutym do łóżka, ta wiedza była elementarna." - "Małpa"
Niofomune

恋 Yo
Czasem strach przed utratą najbliższych wywołuje decyzje, które mają katastrofalne skutki. Historia o shinobi z Konohagakure udowadniająca, że nawet bohater może mieć wątpliwości. Czy uda im się przezwyciężyć wspomnienia, które utrudniają mu życie ninja?
Ani ta

Shingeki no Kyojin
Na tym blogu znajdziecie opowiadania, aż trzech autorów. Jest tu Kaori, która uwielbia paring i pewnie wciśnie w swoim opowiadaniu trójkącik. Aki, którego najbardziej obchodzi walk i akcja. Oraz Allegra, która stworzyła już olbrzymią listę postaci, która z czasem zacznie bardziej przypominać Death Note. Tak czy inaczej, serdecznie zapraszamy wszystkich fanów anime Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) na naszego wspólnego bloga.
Allegra Alfa & Sir.Aki & Kaori-chan

Two Worlds
Dziewczyna, która tak naprawdę jest wilczycą, przybywa na Ziemie dzięki magicznemu portalowi z misją zdobycia magicznego lekarskiego zioła. Jednak jej cel się komplikuje, gdyż portal przeniósł ją do odległych czasów, a nie do teraźniejszości.
Dyńka

Now I'm dreaming, will ever find you now?
Główną bohaterką jest Maya, siedemnastoletnia dziewczyna, która wraz z rodzicami i młodszym bratem przeprowadza się z Londynu do ojczystego małego miasta rodziców w Japonii. Zostaje zapisana do liceum Słodki Amoris. Szybko się tam odnajduje, zdobywa sympatię otoczenia, nowych przyjaciół i... miłość dwóch chłopaków, którzy od lat prowadzą między sobą spór - Nataniela i Kastiela. Maya na swoje nieszczęście zaczyna darzyć uczuciem ich obu i staje na rozdrożu. Którego wybierze - poukładanego i czułego Nataniela, czy buntownika Kastiela?
Kiyomi

"Though I know not what you are, Twinkle, twinkle, little star."
16 lat spędziłam w odosobnieniu. Czasami odwiedzał mnie mój opiekun- Jolly. Byłam uczona walki i opanowywałam swoje moce. Teraz dostaję szansę na normalne życie. Czy zacznę tolerować moją siostrę? Czy spotkam moją wielką miłość? I co ważniejsze... Czy każdy dowie się, że Wielka Arcana ma więcej niż 21 kart?
Vivianna Black

Saiyan Pride
"Dzięki Super Genki-Damie Son Gokū oraz energii zgromadzonej z całego Wszechświata, Majin Bū wreszcie został unicestwiony. Shen Lóng spełnił życzenie naszych bohaterów - przerażające wspomnienia terroru zostały wymazane z pamięci ludzi, a na Ziemię znów mógł powrócić pokój. Szczęśliwy rok minął bardzo szybko. Jednakże…"
Opowiadanie Saiyan Pride to fanfiction na podstawie epickiej, legendarnej już mangi autorstwa Toriyamy Akiry oraz anime na jej podstawie – DRAGON BALL.
Rieen

Two Worlds
Dziewczyna o imieniu Zakuro która przybyła na Ziemie ze świata wilków w poszukiwaniu skradzionego kompasu przez Ivana, który chce zawładnąć całą ziemią.
Dyńka

Aemris Demuri - Uta no Prince
Historia o miłości do muzyki i jej obliczach, tak różnych od tego, do którego przyzwyczaili się członkowie zespołu STARISH. Teraz poznają nowe drogi zauroczenia i życia, które nie zawsze będzie tak szczęśliwe, jak wcześniej.
Aemris

Sound of silence
Od kiedy mur Maria został przerwany, ludzie uświadomili sobie coś o czym Levi Rivaille wiedział już od dawna. O tym, że Tytani powoli przejmują kontrolę nad światem. Społeczność nie widzi jednak nic co mogłoby temu zapobiec, a zwiadowca wręcz przeciwnie. Wie, że dzięki jego zdolnościom uda mu się uratować ludzkość. Uważa to wręcz za swój obowiązek. Dla niego i jego towarzyszy wojna dopiero się zaczyna.
Grace Wolf

Yaoi by Elain i Megu
Jak myślicie, co by się stało, gdyby na jednym blogu powstały dwa opowiadania, o dwóch pairingach Yaoi?Armagedon? Być może, jednakże na pewno warta przeczytania rzecz. Yaoi z SasuNaru, oraz IchiHitsu(Bleach). SasuNaru: Naru w miarę szybko zrozumiał pojęcie ,,szybki czas'' i dziesięć dni przed świętami, zaczyna poszukiwać pracy. Trafia do biura, gdzie mieści się najsławniejsze wydawnictwo KUE. Dziwnym trafem udaje mu się dostać pracę, pod jednym warunkiem...i pod doskonałym okiem, szefa całej organizacji - Sasuke Uchihy. IchiHitsu: Toshiro Hitsugaya, niezwykle elokwentny mądrulek, pimpuszek dyrektora. Najlepsze oceny z testów, kartkówek, sprawdzianów. Pewnego dnia, zdobywa trudne-nietrudne zadanie - ujarzmić Ichigo Kurosakiego. Czy Toshiro sobie z tym poradzi? Co zrobi agresor, jeżeli jego życie zacznie przybierać inny tor niż powinno? Yaoi w komediowym stylu, zapisane naszą pokręconą wyobraźnią. Zapraszamy!~
Elain & Megu

,,Ludzie posiadają nadzieję, gdyż nie mogą na własne oczy ujrzeć śmierci"
,,Rok 850. Mury upadły. Głodni tytani wdarli się do Shingashiny łaknąc świeżej krwi. W jednej chwili rodzaj ludzki znów znalazł się na skraju wyginięcia..."
Młoda dziewczyna decyduje się na wstąpienie do wojska. Spotyka na swojej drodze różne postacie, ale czy odnajdzie dawnych przyjaciół?
Isabelle McDougal

Coś co nigdy nie miało istnieć = Orihara Izaya x Oc
Czy coś co nigdy nie miało istnieć, ma prawo zawitać naszym życiu? Oczywiście, że tak ! Pomiędzy Izayą a Ari zawita nowe uczucie. Nie jest to nienawiść, ani przyjaźń. A więc co? Pożądanie, miłość. Zawitaj i dowiedz jak śmieszne są niektóre sytuacje! Czekamy!!!
Anastasia Stark

"Poplątani"
Krótkie historie, miniaturki, może kilka części, drabble. Przeplatane losy przeróżnych postaci, najczęściej Katekyo Hitman Reborn, choć nie zawsze anime bo w chwili gdy pojawi się jakiś dziwny sen mogę dodać także Harry' ego Pottera. Coś zwyczajnego, pogodny dzień, pogrzeb, może yaoi,do wyboru do koloru ;)
Captain Kelly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon