FanFiction - Pamiętniki Wampirów

1
Inna historia Stefana Salvatore 
Stefan po śmierci Damona zostaje rozpruwaczem. Nie liczy się dla niego nic, ani nikt. Dziewczyna, którą kochał najbardziej na świecie, wyjechała z miasta. Chłopak załamuje się. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która próbuje uciec od problemów. Zaprzyjaźniają się i zakochują w sobie, ale jest jeden problem. Ona jest w połowie człowiekiem. Stefan stara się oprzeć głodowi, ale czy mu się uda ? Czy będzie w stanie zmienić swoją naturę dla niej.
 noisy

2
If you play, you play for keeps. Take the gun and count to three. 
Elena Gilbert to córka nowojorskiego właściciela kasyn i klubów. Od zawsze dostaje to czego chce. Podczas jednej z imprez jej życie zostaje wywrócone do góry nogami i nigdy nie będzie już takie samo.
Ice Queen

3
You've Heard of me? Fantastic. 
Nazywam się Antinua, Antinua Mikaelson. Urodziłam się ok. 900 lat temu. Miałam 5 lat gdy wioska została zaatakowana przez stado wilkołaków. Wiele ludzi zginęło, a wielu udało się uciec. Ja zostałam jedynie mocno pogryziona i…sama. Pozostałością naznaczona zostałam znamieniem na lewej łopatce, przypominającym księżyc w nowiu. Nazajutrz odnalazła mnie pewna kobieta. Zabrała mnie do swego domostwa. Miała męża i szóstkę dzieci. Jej mąż mimo początkowej niechęci do obcej dziewczynki pogodził się z decyzją żony. Ponownie miałam rodzinę. Tym razem dużo większą. Finn miał lat 14, Elijah 11, Nikolaus 10, Kol 5, Rebekah 3, a najmłodszy Henrick miał pół roku.” Historia dziewczyny, której trafienie pod opiekę czarownicy spowodowało wielkie zmiany. 
Female Robbery

4
Ona - silna i słaba jednocześnie, odkrywająca tajemnice otaczającego ją świata. On - dwukrotnie zraniony i ironicznie podchodzący do życia. Gdy wpadają na siebie, nie wiedzą, jak będzie wyglądać ich znajomość. Damon obiecał sobie, że już żadna kobieta nie zwróci jego uwagi na dłużej. Carmen przysięgła, iż nie da już nikomu zamącić w swojej głowie. Obie przysięgi zostały złamane. A oni rozpoczynają taniec z mrokiem, pełen rozczarowań, namiętności i ukrytych tajemnic.
Z góry dziękuję za dodanie.
Aivalar

5
Opowiadanie jest kontynuacją wydarzeń z czwartego sezonu serialu. Opowiada o grupce ludzi, którzy w większej mierze są nadprzyrodzonymi wampirami, wilkołakami lub posiadają umiejętności magiczne. Zawiera elementy thrilleru, przygody, a także romansu pomiędzy bohaterami. Skupiam się na parach Klaroline (Caroline + Klaus) Delenie (Damon + Elena) oraz Elejah (Elena + Elijah). W fabule znajdują się starzy i dobrze znani bohaterowie z serialu oraz nowe twarze, które są już wyciągnięte z mojej inwencji twórczej. Myślę, że dużo się tam dzieje, są ciekawe zwroty akcji. Odrębni bohaterowie ubarwiają wszystko swoimi wypowiedziami i rozmyśleniami. Jednak wątek główny opiera się w tajemnicy miłości, zarówno tej okazywanej, jak i skrywanej głęboko w bohaterach.
Nielivka

6
Pewnego dnia Klaus Mikaelson wpada na pomysł, by wyjechać do Nowego Orleanu. Obiecuje rodzeństwu to, czego pragną, dlatego wszyscy się zgadzają. Całą czwórkę w nowym miejscu czeka wiele rozterek miłosnych, kłopotów, wrogów i spotkań twarzą w twarz ze śmiercią. Klaus ma diaboliczny plan, który może sprawić go jeszcze potężniejszym, niż jest. Elijah stara się go powstrzymać, jednocześnie sam mając problemy z dawną miłością. Rebekah spotyka kogoś, kogo wcześniej bardzo dobrze znała. Tym razem jednak, musi stawić tej osobie czoło, by nie stracić rodziny. Kol zatem zawiązuje interesujący sojusz, jednocześnie pomagając rodzeństwu i spiskując przeciwko niemu.
Caroline Mikaelson

7
Do Mystic Falls przyjeżdża dziewczyna i zaczyna uczęszczać tam do szkoły. Ze względu na niezwykły wygląd przyciąga wzrok wszystkich, w tym również nad naturalnych istot w mieście które dodatkowa ciekawią jej bliskie stosunki z Katherine Pierce, a do tego grona zalicza się również starszy z braci Salvadore, który postanawia sprawdzić dziewczynę i jej przeszłość. Ale czy dziewczyna jest do końca normalna? I czy jest człowiekiem? I dlaczego sama matka Klausa Ester pragnie jej śmierci? A co zrobi sam Klaus z piękną i tajemniczą Fayer Night?
Agnes Mording

8
Caroline, gdy miała 16 lat wyjechała z Mystic Falls zaraz po rozwodzie rodziców. Zamieszkała w Paryżu razem z ojcem i jego partnerem. Wiodła spokojne życie, które było podporządkowane nauce. Lecz po trzech latach wraca do swojego rodzinnego miasta na wakacje. Nie ma pojęcia, że w mieście, w którym się wychowała wiele zmieniło się pod jej nieobecność. Po przyjeździe braci Salvatore do miasta, nic nie jest już takie jak było. Jej przyjaciółki Elena i Bonnie zmieniły się nie do poznania. Czy Caroline jest w stanie zaakceptować zmiany, jakie zaszły w mieście? Czy dowie się, jakie tajemnice skrywa to miasteczko, pogrążone w mroku? Jak zareaguje na zainteresowanie pewnego Pierwotnego, który znał wiele lat wcześniej kobietę wyglądającą identycznie tak jak ona?
Seri

9
17-letnia Elena Gilbert razem ze swoim młodszym bratem, Jeremym, wyjeżdża na wypoczynek do swojego wujka, Johna. Już pierwszego dnia w nowym mieście spotyka niebezpiecznego mężczyznę, Damona Salvatore, który zmusza ją do współpracy i pomagania mu. Dziewczyna boi się go i wypełnia jego polecenia, nie chcąc narażać swojej rodziny na niebezpieczeństwo. Z czasem okazuje się, że to wampir, który szuka magicznego medalionu, by móc wskrzesić swoją ukochaną, Katherine Pierce. Niedługo potem Elena poznaje jego młodszego brata, Stefana, który okazuje się być całkowitym przeciwieństwem Damona. Wampir próbuje odsunąć nastolatkę od swojego starszego brata, jednak on uparcie dąży do celu. Kiedy Damon odzyskuje medalion, sprawy komplikują się, a Elena pada ofiarą nieoczekiwanego obrotu spraw, z którego może już nigdy się nie wydostać.
ILoveDamon

10
Elena Gilbert żyje w szczęśliwym związku z wampirem, Stefanem Salvatore i decyduje się na wprowadzenie do jego domu, gdzie mieszka również jego starszy brat, Damon. Nastolatka z czasem zbliża się do starszego Salvatora, z którym od dawna się przyjaźniła. Stefana niepokoi łącząca ich coraz bliższa relacja, co prowadzi do agresji i częstych kłótni. Elena spędza coraz więcej czasu z starszym bratem, który imponuje jej swoim zachowaniem wobec niej. Dziewczyna po poważnej kłótni ze swoim chłopakiem zrywa z nim i udaje się z Damonem na wspólne wakacje. Lato mija im na beztroskich chwilach. Elena początkowo nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej towarzysz jest w niej zakochany, jednak zaczyna to coraz częściej okazywać. Nastolatka z czasem uświadamia sobie, że ona również darzy go jakimś mocnym uczuciem. Oboje muszą się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu, które nie pozwalają im na szczęście.
ILoveDamon

11
Nastoletnia Elena Gilbert od dłuższego czasu spotyka się z wampirem o imieniu Alex. Jednego wieczoru zastaje go z kołkiem w sercu i zaraz po tym, nieznajomy mężczyzna skręca jej kark. Dziewczyna budzi się jako wampirzyca, która nie umie sobie poradzić z nową sytuacją. Przypadkowo zabija niewinnego chłopaka. Zrozpaczona ucieka i wpada na przystojnego Damona Salvatore, który również okazuje się być wampirem. Mężczyzna oferuje jej pomoc i zaprowadza ją do swojego domu. Jest zaskoczony podobieństwem między Eleną, a jego zmarłą dziewczyną, Katherine. Młoda wampirzyca poznaje brata jej nowego znajomego, Stefana, który od razu podaje jej pomocną dłoń. Nastolatka szybko orientuje się, że Damon wcale nie jest kimś dobrym. Wampir nakłania ją do zła i napełnia jej serce mrokiem, który w nim jest. Elena jest zafascynowana jego osobą, ale i trochę przerażona. Stefan wielokrotnie ostrzega ją przed swoim bratem, jednak ona nadal jest zbyt blisko niego. Alex pojawia się w jej snach i nie pozwala, by zbliżyła się do Damona. Dziewczyna jest zagubiona i nie wie, co robić. Mimo wielu ostrzeżeń, nie umie się oprzeć urokowi starszego z braci. Jak dalej będzie żyć Elena? Może pozostanie dobrą dziewczyną, a może jej fascynacja niebezpiecznym Damonem spowoduje, że jej dusza napełni się mrokiem i ciemnością.
ILoveDamon

12
Po zdradzie ukochanego zupełnie załamana wampirzyca - Caroline jest zupełnie załamana. Mimo iż dziewczyna próbowała "wyłączyć" swoje człowieczeństwo, ono wcale nie zamierzało dać za wygraną. W dniu kiedy Caroline postanawia przerwać swoją egzystencję i wychodzi na światło słoneczne bez ochrony, ratuje ją ON. A przecież dziewczyna tak bardzo nienawidzi Klausa.
Martha Horanowa13

Katherine Pierce ciągle żyje w strachu przed Klausem. Jednak pewnego dnia jej życie się odmienia. Dostaje tajemniczy list z zaproszeniem na ślub niewiadomej pary młodej oraz dopiskę o tym że jest już wolna i Klaus już jej nie grozi. W tym momencie jej życie wywraca się do góry nogami. Po pięciuset lat uciekania w końcu jest wolna. Ale czy aby takiej wolności chciała? Bez przyjaciół czy miłości? W związku z tym Katherina postanawia odbudować swoje kontakty zaczynając od pojawienia się na tajemniczym ślubie...
Ella Nightmare


14
Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło? 
Czy narodzone między nimi uczucie, zdoła pokonać nawet śmierć?
FaithInMe

15
Co by było, gdyby Elena Gilbert postanowiła kiedyś opuścić Mystick Falls? Wszyscy zapewne uznaliby ją za egoistyczną sukę i spisali na straty. Przecież to jej wampiryzm rozgniewał Pierwotnych i doprowadził do tych wszystkich komplikacji od których, jak ostatni tchórz, postanowiła teraz uciec. Ale co, jeśli znajdą się tacy, którzy zechcą odnaleźć ją i choćby siłą doprowdzić do domu? Jaka jest siła wybaczenia, płynącego z gorącej, destrukcyjnej miłości?
Stefan, Damon i Elena szykują się do decydującego starcia- tym razem walczą nie tylko o życie swoje i przyjaciół, lecz również o miłość, a jak wiadomo w tej bitwie zwycięzca może być tylko jeden.
diem.carpe

16
Znamię Wiedźmy 
Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?
Agrat bat Machlat

17
The story of Madeline and Dean 
Madeline to 22-letnia wampirzyca, która staje się narzeczoną jednego z braci Salvatore z przymusu. Jednakże dziewczyna jest nadal zakochana w swojej młodzieńczej miłości - Dean'ie. Ich drogi kilka lat temu się rozeszły, jednak chłopak powraca do Mystic Falls i wszystko z przeszłości zaczyna do nich wracać. Jakie będą ich dalsze losy i jakie życie wybierze Madeline? O tym dowiecie się pozostając ze mną do końca historii.
Eunice Farro 

18
I'm Elena Gilbert, I'm survive. 
Elena Gilbert po połączeniu się z Bonnie zaklęciem Kaia zostaje w magicznej śpiączce. Wszystko nabiera swojego obrotu kiedy Elena Gilbert z niewiadomych przyczyn budzi się po 15 latach. Akcja dzieje się w Mystic Falls. Co się wydarzyło przez te 15 lat? Jakie sekrety kryją przyjaciele przed Eleną? Co się stało z Bonnie Bennett? Czy jeszcze jest szansa na to by przyjaciółki się zobaczyły? Z kim będzie Elena ? Czy ocali swoich przyjaciół?
Olga

19
Starcie Tytanów  
Do pewnego momentu wszystko było dobrze. W zasadzie jak w każdej takiej opowieści. Przecież wszystko się musi zacząć albo od przeprowadzki, albo od śmierci. Młoda dziewczyna wolałaby przeprowadzkę, jednak dane jej było zacząć od śmierci, a nawet dwóch. Można powiedzieć - pocierpi, przejdzie... Jednak nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, że w jej życiu na dobre zawitała osoba, która zniszczyła jej życie, jednocześnie sprawiając, że bez pamięci uzależniła się od niej.
Alicja P
Szablon