FanFiction - Violetta

1
Perdón - Si no te defendi. 
Nabrała powietrza w płuca i lekko się pochyliła, po czym spiesznym krokiem ruszyła przed siebie. Miała nadzieję, że jej nie zauważy. Nadzieja matką głupich.
- Violu! - krzyknął za nią. Lecz ona nie odwróciła się. Jeszcze bardziej przyspieszyła kroku, mało co nie potykając się o ławkę torującą jej drogę.
Szybko usiadła na krześle, kładąc podręcznik na drewnianej płycie. Dała radę. Nie było tak źle. Teraz pozostało jej tylko pięć lekcji i nie całe dziesięć miesięcy niepostrzeżonego przebiegania przez korytarz. Schowała twarz w dłoniach.
xPainter, warrior..

2
Leonetta ~ nadzieja umiera ostatnia 
Violetcie umiera ukochany ojciec. Aby zapomnieć o przeszłości przeprowadza się do Europy. Ma oparcie w swoim chłopaku i cioci, jednak okazuje się, że dorastanie bez ojca nie jest takie łatwe. Czy uda jej się na nowo odnaleźć szczęście?...
Sana

3
Fedemiła 4ever 
 Ludmiła to zwykła nastolatka. No, może nie taka zwykła... Czarny charakter. Kryje swoje uczucia za maską, która nie pozwala jej wyrazic prawdziwej siebie.
Wszystko zmienia się, gdy dziewczyna dowiaduje się o tym, że jej przyjaciółka ~ Natalia ~ zaczyna spotykac się z chłopakiem jej marzeń, Federico. Pod wpływem emocji, dziewczyna zmienia się na lepsze i chce pokazac swoim bliskim, jak wiele stracili, raniąc ją.
Stawia czoło swoim lękom i pragnie odnowic swoje kontakty z uczniami Studia. Mimo jej starań, niektórzy nie przestają jej nienawidzic. Miłosc Ludmiły i Federico łączy wiele przeciwieństw, różnic, kłótni i rozstań, ale w imieniu swojego uczucia są gotów oddac za siebie życie. Jak to wszystko się zakończy? Czy bohaterowie zdają sobie sprawę z tego, jakie grozi im niebezpieczeństwo?
Opowiadanie dzieli się na 3 sezony.
Pat ty.

4
Historie Leonetty
Violetta mieszka w pięknym Buenos Aires. Ma przeróżne sny, które są częścią jej późniejszego życia. Poznaje nowych przyjaciół oraz Leona. W chwilach załamanie zapoznaje się z Kathy, z którą dzieli pokój na uniwersytecie. Gdy jej ojciec ginie w wypadku, zostają na nią zrzucone wszystkie długi, o których nic nie wiedziała. Szuka pracy. Szybko ją znajduje - jest modelką. Leon bardzo ją wspiera, ale gdy Kathy znika. Wszystko przekręca się do góry nogami...
Aleks Verdas

5
Amor es lo que siento
Martina właśnie skończyła Studia, i zamierza pracować w firmie rodziny Blanco. Jorge, spadkobierca firmy jest brunetem, który nie lubi związków, woli niezobowiązujące znajomości. Dochodzi do ich konfrontacji. Brunet jest dla niej oschły, choć czasami zrzuca przed Martiną swą maskę, jednak nie na długo. Ona powoli się w nim zakochuje. On nie chce się z nią wiązać. Czy Jorge złamie swoje zasady dla Martiny? Czy Martina będzie w końcu szczęśliwa? A może jej życie to pasmo ciągłych przeciwności losu?
Śliczna
Szablon