FanFiction - The Avengers

1
Kryptonim Shadow 
Na pozór zwykła dwudziestopięcioletnia mieszkanka Manhattanu. Jednak gdyby przyjrzeć się bliżej można dostrzec kilka odskoczni…
Scarlett jest agentką T.A.R.C.Z.-y. Posiada dużo przydatnych w tej pracy umiejętności, ale jest coś jeszcze. Pewien mroczny sekret skrywany głęboko w jej umyśle…
Do tej pory wszystko szło zgodnie z planem, ale już wkrótce wydarzy się coś, co gwałtownie zmieni tę sytuację. Dziewczyna znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, pozna tajemnice swojej rodziny, zakocha się, stoczy walkę o ludzkość…
Czy przeżyje? Kim okażą się jej rodzice? Kto zostanie jej kochankiem? Jaki mroczny sekret skrywa? O tym przekonacie się już wkrótce…
Scarlett Curtis

2
Dynamiczne Zmiany 
Luna Stark której nazwisko mówi samo za siebie oraz Steve Rogers w nawiasie Capitan America. Dwoje superbohaterów którym naraz napatoczyło się uczucie o jakże wieloznacznej nazwie miłość.
Jednakże ta miłość od samych narodzin jest skazana na 100% klęske.
Luna M

3
We're up all night to get Loki
Nancy Choll to nastoletnia członkini grupy Avengers. Znalazła się w niej z powodu swojej mocy, nad którą nie ma zbyt dużej kontroli. Gdy Avengersi dowiadują się, że mroczny brat Thora powrócił na Midgard w celu doszczętnego zniszczenia planety, wysyłają dziewczynę do Kłamcy, by zyskać na czasie i przygotować się do starcia. Nancy blokuje moce Lokiego swoją obecnością, musi więc znaleźć sposób, by być ciągle blisko niego. I ma do siebie o to pretensje.
Bo jak można zakochać się w Kłamcy?
Rish

4
Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Asgardcy bogowie żyli w alternatywnej rzeczywistości? I jak właściwie wyglądało by ich życie, jako zwyczajnych śmiertelników mieszkających w Londynie? Nie? Poznajcie zatem Odyna, bogatego założyciela imperium "The Asgardian", jego niezastąpioną żonę Friggę, projektantkę wnętrz, i dwóch synów: spadkobiercę ojcowskiego majątku - Thora, oraz wydziedziczonego intelektualistę - Lokiego. Czy Laufeyson sprosta niespodziankom, jakie znajdzie na krętej drodze wiodącej do sukcesu? Czy sprawdzi się w roli samotnego ojca z trójką dzieci na głowie? A przede wszystkim, czy zrozumie swoje uczucia względem młodej aktorki z pobliskiego teartu? Wejdź i przekonaj się sam ;)
Lokya

5
"Do Asgardu przybywa sławna, lecz tajemnicza Elfka, zwana Cieniem. Publicznie udowadnia, że Loki żyje, a potem pomaga mu uciec. Co Elfka Cienia chce od Boga Kłamstw?"
Nowy: "Loki żyje i dobrze ukrywa się za pomocą iluzji w Asgardzie. Jednak pewnego dnia do Wiecznego Królestwa przybywa tajemnicza, lecz sławna Elfka, zwana Cieniem. Demaskuje Lokiego, który trafia do lochu. Niespodziewanie Elfka pomaga mu uciec i mówi mu, że jest jej potrzebny i zabiera go na Midgard.
Jakie plany ma Cień?
Kim jest Elfka?
Co się stanie na końcu tej historii?"
Deathbringer

6
Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem.
Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.
Izzy

7
Tony Stark stracił siostrę. Dostał jasno do zrozumienia, że umarła pod wpływem mutacji Hydry oraz Prób Wiedźmińskich. A ona wraca. Zostaje Agentką T.A.R.C.Z.Y. I zaraz potem zdradza agencję. Pomaga Lokiem w odzyskaniu włóczni oraz Jabłka Iduun, dającego mu nieśmiertelność. Razem uciekają do Asgardu, gdzie zmuszeni są udawać zakochanych. A potem... potem - co tu dużo mówić - wszystko się psuje. Susan ściąga na siebie uwagę coraz to gorszych ludzi, cierpi i cudem unika śmierci wiele, wiele razy. Loki musi zdecydować - duma czy miłość?
Sheera Laufeyson

8
W szmaragdowych oczach kryła się mądrość wszystkich światów. Tylko nieliczni potrafili ją dostrzec. W większości umysłów śmiech nie był już czynnością potrzebną, powoli zastępowała go wyniosłość i zimne spojrzenia. W takich okolicznościach łatwo jest o wojnę, wojnę, której bitwy niekoniecznie muszą rozgrywać się na rozległych równinach. Taka wojna rozgrywa się w umysłach. Jej wynik może zadziwić i przynieść za sobą nieprzewidywalne skutki. Może być wstępem do czegoś znacznie większego, czegoś co wstrząśnie posadami wszystkich światów, a jedyna istota, której potęga jest wystarczająca by temu zaradzić, skrywa w sobie tajemnice. Tajemnica ta jest zarazem mocą i przekleństwem. Najmniejsza zła decyzja może doprowadzić do katastrofy. Czy jedna osoba jest w stanie podjąć się takiej odpowiedzialności? 
Błękitna

9
Nic nie jest takie, jakim się zdaje. Rayne Arwens jest potężną czarownicą, która ukrywa swoją mroczną przeszłość. Jej z pozoru nudne życie zmienia się, gdy po ataku Chitauri zostaje wezwana do Nowego Jorku przez Fury'ego. Wściekła i zaskoczona obrotem sytuacji decyduje się mu pomóc. Jej celem ma być Bóg Kłamstw, który chce znaleźć starożytny artefakt dający władzę nad duszami. Wie czym grozi zdobycie go przez Loki'ego i nie chodzi tu o zdobycie przez niego władzy. Istota znacznie groźniejsza od Kłamcy została uwięziona w jego wnętrzu, a uwolnienie jej oznacza zagładę. Musi go powstrzymać zanim zdobędzie artefakt, a żeby to zrobić zyskuje jego zaufanie i oferuje pomoc, w jego odnalezieniu. Jednak z czasem uświadamia sobie, że ma z nim więcej wspólnego niż myślała...
Rayne

10
Ask Loki
Po wydarzeniach w Nowym Jorku Loki pierwszą część swojej kary musi spędzić na Midgardzie naprawiając to, co zniszczył. Znajduje się oczywiście pod czujnym okiem Thora oraz Sigyn, która wraz jego bratem oraz Figgą wymyśliła dla niego pewien sposób terapii poprzez, no właśnie, poprzez rozmowy z ludźmi. A kim są ci ludzie? Między innymi to TY jesteś jednym z nich. Więc może prześledzisz historię Lokiego i sam spróbujesz ją zmienić?
Kolejny Człowiek

11
Embers of Asgard
Jedna wielka intryga. Kłamstwo poganiane kłamstwem . Nie można nikomu zaufać, ponieważ nikt nie jest do końca szczery, bowiem każdy ma własny cel w życiu Raven Night. Dlaczego właśnie ona?
Oni nie znają całej prawdy, ona nie zna ich, gdyż zapomina przy każdym nowym życiu.
Umiera, zapomina o wszystkim co się wydarzyło i budzi się z fałszywym, nieistniejącym życiem, kiedy znów zechce spróbować powstrzymać nadchodzący i prawdopodobnie nieunikniony koniec. Jednakże jak długo można oszukiwać śmierć? W końcu nie może jej uniknąć nawet tak potężna istota, która karmi się nią oraz strachem zaglądającym w oczy poległych.
Raven trafia do Asgardu ponieważ według Odyna jest zagrożeniem. Loki coś podejrzewając sam dochodzi do tego o co może naprawdę chodzić. Dziewczyna posiada moc, ale nie taką o której wiedzą wszyscy, ponieważ ta przeznaczona dla oczu wszystkich była tylko pretekstem, by sprowadzić Midgardkę do Krainy Bogów.
Wszystko nabiera sensu, gdy jej wygląd zmienia się podczas treningów z Kłamcą. Wydawać by się mogło, że będzie jej jedynym sprzymierzeńcom, a tymczasem nawet on nie mówi jej prawdy o tym, iż jest jego przepustką na wolność za dnia.
Jest tylko zabawką w rękach bogów, których nie obchodzą konsekwencje, a jedynie ich własne czubki nosów. Co jeśli zwierzyna zacznie polować na drapieżnika?
W swoim piątym życiu po raz pierwszy przypomina sobie wszystko, widzi każdą rzecz jaka kiedykolwiek się jej przytrafiła. Nie każdy wróg zawsze był wrogiem, pojedyncze jednostki były całym jej życiem. Nie potrafi się tak po prostu odwrócić i nie patrzeć na rozpowszechniający się koniec. Musi wybrać, by wypełnić Przepowiednię. Mogłaby po prostu umrzeć po raz kolejny, ponieważ śmierć byłaby łatwiejsza i mniej żmudna niż ucieczka. Lecz tego również nie może zrobić, gdyż wtedy zapanuje całkowity chaos i nie będzie już ratunku dla nikogo. O co walczyć, gdy po Wielkiej Bitwie opadł kurz i już nic nie zostało?
Embers

12
Avengers - po drugiej stronie lustra  
Holly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa - Tony'ego Starka - który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers - Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
Czy dadzą radę?
Czy Holly pogodzi się ze swoim darem?
Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku?
Co zrobią Avengers, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
lapidarna i Lora Maravilles

13
Melodia Metalu
Zimowy Żołnierz oraz Kapitan Ameryka, po walce z Tonym na Syberii, uciekają, chcąc odbudować protezę Buckiego oraz opracować plan ratunku drużyny kapitana z więzienia. Z powodu awarii samolotu, lądują w Kanadzie, na obrzeżach jakiejś zapyziałej mieściny. Ukrywają szybowiec w rozpadającej się stodole przed satelitami ONZ, nocując tam i opatrując rany. Rankiem budzi ich przeładowanie starej strzelby i jej lufa wycelowana w Zimowego Żołnierza, trzymana przez kobietę z hardym wyrazem twarzy, gotową skopać dupę każdemu, kto wszedł na teren jej gospodarstwa bez pytania.
Czarna Herbata

14
Winter Sentry
Patrzę na dziewczynę stojącą na przeciw mnie. Jej oczy, z początku wydają się czarne, jednak po chwili obserwacji udaje mi się oddzielić czekoladowe tęczówki od źrenic. Brązowe włosy opadają falami na ramiona niewysokiej postaci. Jej usta wykrzywiają się w grymasie zwanym uśmiechem.

Wyglądam normalnie. Nikt nie zgadłby, co zrobiła mi Hydra. Nikt nie powiedziałby, że pomagałam mordercy. Nikt nie uznałby mnie, za córkę Starka.

Odwracam się od lustra. Mam nową misję. Paradoksalnie podobną do tej przydzielonej przez Hydrę. Będę chronić Zimowego Żołnierza. Pomogę mu.


W końcu jestem Zimową Strażniczką.
allysmainwring
Szablon