Zbiory opowiadań

 1
Louise Hawke

2
,,Po drugiej stronie rzeki'' zostało stworzone w celu dzielenia się swoimi myślami, wybujałą (czasem aż za nadto) wyobraźnią i zabiciem czasu w postaci prowadzenia bloga. Blog przypomina jakoby sekretną szufladkę w naszym biurku, w którym skrywamy wszelkie zaczęte, zakończone, niezaczęte, nieprzemyślane plany opowiadań. Zaczynając od światu realistycznego, zahaczając o trudną miłość homoseksualistów (ale i hetero też), aż po świat zarezerwowany tylko dla najgłębszych otchłani naszej wyobraźni - w skrócie fantasy. Nie jest to opis opowiadania, bo musiałybyśmy napisać dziesięć takich. Zapraszamy i naprawdę, ale to naprawdę zachęcamy do choćby przeczytania paru wersów jednego z rozdziałów naszych opowiadań. 
Byakko i Obake

3
Opowiadania, scenariusze i inne. Przekonajcie się sami co możecie tu znaleźć.
Dream / Nightmare

4
Nie wszystko zawsze jest takie, jakie wydaje się w rzeczywistości. Jak to mówią, pozory mylą.
Na blogu publikuję fanfiki, głownie o kpopowych zespołach takich jak: EXO i BTS, oraz anime np. Kuroko no Basket, a także opowiadania wymyślone w całości przeze mnie. Wszystkie z nich są o tematyce yaoi (M/M). Zapraszam!
Crystal Angel

5
Zbiór opowiadań fantasy i obyczajowych, opartych o niecodziennych pomysłach. Serie Fantasy są wypełnione polityką, a obyczajowe, dziwnymi romansami.
Lekki Pisarz All

6
"Spowiedź jest dobra dla duszy, tak mówią, a ja z wiekiem nabrałam ochoty do zwierzeń. Tak jest oczywiście łatwiej - nie ma księdza ani pokuty. Jedynie komputerowy ekran i rozgrzeszenie, jakie daje klawisz Delete.” Tu powstaje pokolorowany obraz moich własnych myśli, gdzie magia, parring i Potter to trzy myśli przewodnie.
Melanie

7
Blog z opowiadaniami różnej maści - przeważnie z gatunku fantastyka, lecz nie tylko.
juliasz

8
Fanfiction inspirowane grami komputerowymi lub fanfiction do gier komputerowych. pierwsze korzystają z klimatu delikwenta, drugie to klasyczne fanfiction, którego forma będzie zależeć od mojego pomysłu. opowiadania dłuższe i krótsze. Zapraszam.
yellow raspberry

9
"Sen" - Szesnastoletnia Florence przez kaprys rodziców musi zostawić przyjaciół, szkołę i ulubioną pracę. Teraz musi zacząć wszystko od nowa. W mieście, do którego się przeprowadziła prowadzone są bezpłatne zajęcia dla artystów, na które postanawia się zapisać. Jednak odnalezienie się w tym towarzystwie nie jest takie proste jak się może wydawać.
"Violetta" - Francesca dostaje propozycję kontraktu z wytwórnią muzyczną jednak aby móc to zrobić musi wyjechać do Londynu. Diego wspiera ją jak może, w ramach swoich ostatnich chwil razem postanawiają spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Niestety mimo rzekomej wielkiej miłości Fran na myśl, że będzie tam jej były nie jest pewna swoich uczyć, na domiar złego pojawia się niebieskooka piękność, którą Diego jest zaintrygowany od samego początku.
"Shaman King" - Już niedługo odbędzie się turniej szamanów, jednak przedtem na prośbę Yohmei pojechali do Yamanashi by sprowadzić stamtąd najsilniejszą medium, jednak w przeddzień wylotu do Izumo zdarza się coś niespodziewanego...
"Code Geass" - minął rok od kiedy Lelouch przejął władzę nad całym Świętym Imperium, w dniu ponownego otwarcia Akademii Ashford napada na niego płatna zabójczyni, jednak jej misja nie powodzi się, Jeremiah wraz z Suzaku obezwładniają ją. Dziewczyna ma interesujący dla imperatora geass dzięki czemu zostaje uwięziona, a wkrótce wpada on na lepszy pomysł.
Beuil

10
Tłumaczenia fanficów wszelkiej maści - od komedii do tekstów wojennych, od potterowskich Dramione (Draco/Hermiona) po slash (Severus/Remus, Harry/Severus), od czasów dorosłych po założycieli Hogwartu. Od anime po teksty do RPS. Zapraszam!
Rzan.

11
 Zbiory zapomnianych opowieści autora. Myśli i miniatury opowiadań na różne tematy. Dzięki różnym typom publikacji, czytelnik znajdzie swój ulubiony typ literatury.
Kapelusznik

12
Zbiór tworów wszelakich. Od satyry przez fanfiction, po makabreski. Być może znajdziesz coś dla siebie.
Legilimencja

13
Zbiór opowiadań o tematyce homoerotycznej opisującej miłość pomiędzy mężczyznami.
Fumishi

14
 Dawno temu powstała Idea. Była ona istotą wszechpotężną i wszechobecną. Czasami zdarzało jej się dotknąć jakiegoś człowieka by lekkim muśnięciem zesłać mu wizje tak cudowne, że wymagające zrealizowania. Mnie też dotknęła i tak powstał ten blog oraz twory go wypełniające. Czasami są one gorsze, czasami lepsze, ale wszystkie łączy jedna cecha – mam ochotę je komuś pokazać i usłyszeć co o nich sądzi. Czy więc mogę liczyć na Twoją pomoc w tym zakresie?
Ymel

15
 "Miłość to tylko poetyczne określenie pożądania, ale pożądanie nie mające w sobie nic z poezji nie jest godne zwać się miłością" - czyli uczucia pomiędzy mężczyznami, opisane czerwonym tuszem.
CLD

16
Używając tylko czterech słów - jest to blog artystyczny. Używając więcej słów - chcę tu spisywać wszelkiego rodzaju historie miłosne. Wymyślone i te, które sama przeżyłam, długie i krótkie, prawdziwe i wyśnione. Wszystkie jednak całkowicie moje.
Niepozwolona

17
Różnie rzeką po świecie, jednak to ja znam historię prawdziwą - na początku był Chajs. Nie wiem czym był dokładnie, ale był wówczas wszystkim i niczym. Z tej napełnionej otchłani, kryjącej w sobie wszelakie zarodki przyszłego świata, wyłoniła się wreszcie wszechpotężna Tchaja. Pławiła się ona w Chajsie, jako dziś łódź w oceanie. Małe zaś kawałki Chajsu pod Sweterek Niebieski jej wpadały i z resztkami włókien tegoż się mieszały. I tak, w pępku prastworzenia, pod wpływem ciśnienia, powstały Pawlilandy.
trwające
Dominik Rafacz

18
Opowiadania o różnej treści i długości. Przede wszystkim fantasy i science-fiction, na drugiej pozycji przygodówki i fan fiction. Mogą trafić się nieliczne romanse lub wiersze. Nie zamykam się na jakieś propozycje lub współpracę. 
Aware

19
Czasem zostajemy postawieni w sytuacji bez wyjścia. Czy jesteś na tyle silna, żeby postawić ostatni krok?
Angelika K.

20
Klara Celmer jest główną bohaterką i policjantką, która rozwiązuje zagadki kryminalne. Opowiadania są powiązane ze sobą wątkami osobistymi pracowników komendy. Oprócz szukania morderców Celmer lubi zaleć w wyścigach ulicznych jako Klara Bolt, jak na razie nie wpadła w takie kłopoty, z których nie mogła by się wykaraskać. Ale jak będzie w najbliższej przyszłości...
Alex Ritter

21
Na blogu co niedzielę pojawia się opowiadanie inspirowane wyzwaniem, czyli zbiorem słów lub obrazkiem. Dotychczas ukazało się kilkanaście dłuższych lub krótszych opowiadań, które trudno scharakteryzować, ponieważ każde jest inne - są tam historie miłosne, opowieści o śmierci, narracje utrzymane w klimacie baśni, a także nowelistyczne opowiastki obyczajowe.

22
Miłość bywa trudna. Jeszcze trudniejsza jest dla osób które według wielu nie powinno kochać swoich ukochanych. Jednak to robią. Bo miłość nie wybiera.
Zbiór krótkich, jedno rozdziałowych opowiadań o tematyce yaoi [miłość dwóch mężczyzn] ukazujące zarówno trudności które muszą pokonać w swojej miłości ale także ich zabawne perypetie.
 Gomili.Giza

23
Cykl historyjek o Widzimrce i Mrzokonimowie, parze fikcyjnych agentów, stawiających czoło nieprzychylnym okolicznościom przyrody, szokującym wypadkom losowym i zagadkom wprawiającym w osłupienie.
Tekstom towarzyszą zajawki filmowe i ilustracje, które stanowią też wprowadzenie do historii.
Krzysztof Olkusz & Łukasz Piatrzykowski

24
Autor nie jest nikim więcej niż kolejnym człowiekiem tworzącym kolejne opowiadania związane z tym co kocha. Czy syn Harry' ego Pottera potrafi być tak waleczny jak jego ojciec? A może odważysz zajrzeć do Krainy Czarów, innej niż te które zapewne znałeś?
Opowiadania o różnej tematyce, czasem zajmujące kilka rozdziałów, czasem kilka stron. Napisany na własny sposób autora, który lubi eksperymentować, bez cenzury, bez wpływów współczesnego świata, bez cienia żalu za spisane słowa.
Kolejny Człowiek

25
„Fabryka smile” to zbiór opowiadań — krótkich, długi, jednoczęściowych, wieloczęściowych, one-shotów, miniaturek — z półeczki yaoi. Przebierać można w ficzkach z fandomów One Piece, Kuroko no Basuke, Shingeki no Kyojin, Death Note i Mobile Suit Gundam 00.
Szczerzę gejozę w najczystszej postaci, a więc treść adresowana jest do różnych grup wiekowych, ale nie spodziewajcie się spektakularnych, dzikich seksów. Sporadycznie marnuję czas na ficzki heteroerotyczne.
Ten (po)twór służy głównie rozrywce. Amen.
香奈子

26
Blog literacko - filozoficzny
Karol Sol

27
Zapewne każdy kiedyś patrząc w chmury wyobrażał sobie niestworzone rzeczy nadając im swoisty kształt. Blog ten jest symbolem pustej kartki, na którą chcę przelać powstałe w mojej głowie historie. Coś jak uformowana w wyobraźni dziecka najzwyklejsza chmura, która staje się czymś nieopisywalnym w logiczny sposób.
Agata N.

28
To tu znajduje się 'serce szaleństwa' jak tytuł głosi. Można znaleźć przeróżne opowiadania (głównie w tematyce yaoi i często z śmiercią czy też smętnym losem postaci) w różnych językach (polski i angielski) tak ku czci szaleństwa. Strona bez ładu i składu, tworzona przez osobę o szalonej wyobraźni i pasującym do tego sposobie patrzenia na świat.
Nocta K

29
Blogozbiór wszelkich tworów mojego autorstwa. Opowiadania wieloczęściowe i jednostrzałowe, dłuższe projekty i krótkie ćwiczenia, wszystko po to, by pracować nad własnym warsztatem oraz motywacją do pracy. Staram się publikować w miarę regularnie.
Małosław Wilczyński

30
Świat Yuno 
Krótkie opowiadania, albo dłuższa seria; yaoi i hetero - na moim blogu znajdzie się coś dla każdego^^
Obecnie główną serią jest "Join us" - historia dwóch chłopaków - starszy z nich nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela, jednocześnie starając się zbliżyć do młodszego, który też coś czuje. Czy jednak zdążą wyznać sobie prawdę, zanim ten piękny (aczkolwiek bolesny) sen dobiegnie końca?
A jeśli okaże się, że to wszystko było kłamstwem...
Kim Yuno

31
Stay With Me ♥ 
Przyjaciółki, prowadzące bloga z One Shotami. Piszemy o różnych parach, jak i również o różnych osobach. Romanse, dramaty, psychologiczne i wiele, wiele więcej możecie tutaj przeczytać. Zapraszamy również do składania zamówień, które chętnie zrealizujemy.

32
The Walking in our Souls
Kilka historii.. Jedno się zaczyna, drugie się kończy. W każdym jest jakaś przygoda. Jaka? Sami się dowiedźcie.
*opis aktualnego opowiadania*
Lena żyje w swoim poukładanym świecie bez żadnych zakłóceń. Do czasu, aż zaczyna dostawać listy oraz prezenty od tajemniczego wielbiciela, kryjącego się za podpisem "D.".
Jak potoczą się dalsze losy bohaterki?
I jak zareaguje jej chłopak, Marcin, gdy to odkryje ?

To już Wam zdradzi opowiadanie.
Joanna Kaleta

33
Wypociny Kozy
Na blogu znajduje się wiele opowiadń, choć najdłużyszym i chyba przewodnim jest Potentatem - jego krótki opis - Vanessa jest 16-letnią uczennicą, która jest gnębiona w szkole. Wychowuje się z wujkiem, natomiast swoich rodziców uważa za martwych. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej matka żyje. Zyskując tą informację, jej celem staje się odnalezienie rodzicielki. Po drodze zachodzi parę sytuacji, przez które jej życie wywraca się do góry nogami. W dodatku poznaje parę tajemniczych osób, przez które często nie może zasnąć... Jak potoczą się jej losy? Co jest kłamstwem, a co prawdą?
Koza Kozowata

34
Opowiadania rehab-e
Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?
 Na tym blogu znajdzie się wszystko - od kryminałów po opowiadania homoerotyczne.
rehab-e

Szablon