Yaoi

1
SNAYS 
"Maniakalny doktor w poszukiwaniu trawy"
Może ci się wydawać, że twoje życie jest nieco absurdalne, a los bawi się tobą niczym pustą bezwartościową marionetką. Ludzie wokół ciebie szaleją - latają do Australii po zaginione dzieci, mężczyźni zdradzają żony z innymi mężczyznami, a kobiety wydają się dziwnie męskie i potrafią przywalić. A to nadal nie wszystko.
Shiro Lisu Seiji

2
Podnieś mnie jeśli potrafisz... 
Dwóch chłopaków poznaje się przypadkiem. Przez zbieg nieoczekiwanych incydentów ich drogi zaczynają się przeplatać coraz częściej. Jak się okazuje, mają ze sobą dużo wspólnego- nawet więcej niż oni sami sądzą. Czy Eizo uda się przedostać przez niewidzialną barierę samotności, którą wybudował wokół siebie Naoki..? Kim są internetowi Jimbo i Nao i czy w końcu uda im się porozmawiać poza wirtualną rzeczywistością..? Oprócz tego pojawią się również inne dzieła, pióra dwóch ambitnych dziewczyn. Internecie strzeż się Tsuki i Yavanny #-#
Yavanna

3
To powoli nas zabija
Wszystko nagle odwraca się o 180 stopni. Przestajesz dostrzegać istotę piękna, zmieniasz się. Nic nie wróży, że znów wrócisz na tę "dobrą" drogę - bo czy to ma jeszcze jakikolwiek sens? Dlaczego pewne decyzje zawsze muszą wszystko zepsuć?
Zbiór kilku moich opowiadań i one-shotów o tematyce współczesnej oraz sci-fi.
taasteful

4
Island to find  
Joe pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Od małego miał wszystko czego sobie życzył na jedno pstryknięcie palcami. Wszystko, prócz miłości.Teraz chłopak ma 19 lat, willę wielością dorównującą jego ego, i masę fałszywych, bogatych przyjaciół, z którymi postanowił wybrać się na luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym. Kompletnie nie spodziewał się jednak jakie wyprawa będzie niosła za sobą skutki...
*
Black. Nazwisko niby powszechnie znane, ale wymówione w małym miasteczku budziło lęk i grozę. Przez dziecko. Dziecko które w wieku zaledwie 12 lat zamordowało ojca.Nikogo nie obchodziło że kilka dni przed śmiercią ukochanego przez miasteczko pastora zginął jego siedmioletni syn zgwałcony i pobity przez niego na śmierć. Nikogo. Dlatego dziecko uciekło, wcześniej przekazując ocalałego, trzyletniego braciszka dobrym ludziom. Uciekło na wyspę, gdzie żyje samo od przeszło trzynastu lat. Lecz wkrótce coś ma się zmienić. Chris ma już nie być sam.

Joyssli


5
Texas Brothers
Surowe wychowanie przez ojca, magnata branży samochodowej i Teksańczyka z krwi i kości odbiło się na każdym z jego trzech synów: Jacku, Matcie i Liamie. Swoje kompleksy i uprzedzenia przez lata ukrywali za maską obojętności lub przemocy. Jednak feralnej jesieni do ich życia z obłoconymi buciorami pakuje się trójka anarchistów - piegowaty pomocnik mechanika, któremu nigdy nie szło w szkole; przeżuty i wypluty przez narkotyki podstarzały rockman oraz licealny gwiazdor baseballu, który boi się, że straci branie, jeśli za dużo przypakuje. 
MoNoMu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon