Kryminalne

 1
Klątwa bliźniaków 
Od zawsze,gdy młodej parze rodzą się bliźniaki,tylko jeden z nich może przeżyć. Klątwa jest w tej rodzinie od pokoleń. Jeszcze nikt nigdy nie próbował jej złamać. Ale co się stanie,jeśli jednak ktoś to zrobi? Czy można uniknąć kary?
Egocentryczne

2
I have to kill you
Dziewczyna, która była wychowana w jednym celu aby mordować. Szkolona do konkretnej misji. Uwieść, rozkochać i zabić. Plan doskonały. Lecz nikt nie przewidział, że to będzie aż takie trudne. Miała dwa wyjścia przeżyć za cenę śmierci lub sama zginąć. Co wybrała? Przekonajcie się sami.
Ruda

3
Prawda, jest jak dzikie zwierzę jest zbyt silna, by pozastać w zamknięciu 
Wielkie miasto to wiele kłopotów. Ostatnimi czasy zdarzyła się seria morderstw. Ich rozwiązaniem zajmuje się dwójka młodych detektywów: Abigaile Shadow oraz Jack Wiazrd. Pomimo ich usilnych starań morderca jest nieuchwytny. Podczas trwania sprawy na jaw wychodzą sekrety i tajemnice. Oprócz tego w okręgu pojawi się nowy tajemniczy narkotyk. Czy sprawa się wyjaśni? Czy Jack znajdzie przyczynę dziwnego zachowania Abi? Czy rodzące się uczucie przetrwa? Co to za narkotyki i jakie maja one znaczenie? Odpowiedzi znajdziecie tylko czytając.
 Little Shadow

4
Jabłka i śniegi
Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
Błędy, porażki i chwile radości...
A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.
Tychon

5
Devil Girl
On- Pracuje jako tajny agent FBI. Jest najlepszy w swoim fachu i bardzo szanowany. Złapał już wiele przestępców ale jeszcze nigdy nie dostał tak trudnego zadania. Ma dopaść najbardziej niebezpieczną i bezduszną kryminalistkę, która jest poszukiwana od 4 lat.Obawia się, że nie podoła wyzwaniu. Zrobi wszystko żeby trafiła za kratki. Zniży się do tego by prosić kogoś o pomoc. Dojdzie nawet do gangu, w którym jest.......ona. Lecz o tym nie wie. Przejdzie przez ciężką drogę aby dotrzeć do celu.
A co jeśli jego cel jest bliżej niż to sobie wyobraża? A jeżeli ona się dowie o jego zamiarach i będzie musiała go zabić, zrobi to?
Czy ona zawsze będzie dla niego wredną suką bez uczuć?
A on dla niej irytującym wrzodem na dupie?
I najważniejsze, czy Justin wykona swoje zadanie?
Natalia

6
Osobno słabi, razem niepokonani
Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a adoptowanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Jedyny jej rodzic, ojciec, okazuje się być szefem nielegalnego zgrupowania. Odkrywa że jej brat wraz z przyjacielem pracuje dla mafii, nieświadoma zagrożenia sama do niej dołącza. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z adoptowanym bratem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Na jaw wychodzą sprawy sprzed lat. Jej ciężki charakter wywołuje rodzinne awantury z macochą. Zaczynają się problemy, zostaje przyjęta do mafii nie wiedząc że jej miłość tak na prawdę pracuje dla FBI, musi ukrywać swój związek z "bratem" przed rodziną i przyjaciółmi. Czy Emily poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy zostanie przy życiu pracując dla mafii? Czy wytrwa w związku z Brianem? Czy pogodzi się z wyborami ojca? Czy wygra swoje życie?
Avery

7
Detektyw z przypadku...? 
Czy otwarcie pewnych drzwi może zmienić bieg historii? Wielu ludzi się zastanawia czy pojedyncza decyzja może wpłynąć na losy innych? Snucie domysłów i tworzenie marzeń ... było jedyną rozrywką dziedziczki rodu Heartfilia - Lucy. Jednak jeden ruch klamką sprawił, że poznała Natsu Dragneela - detektywa komisariatu nr 1 w Magnolii , który dał jej odwagę podjąć decyzję ...
7 lat temu w tym samym momencie zniknęło 7 osób. Zostało po nich 7 przedmiotów i 7 ludzi będzie się starało odkryć zagadkę z przeszłości. Natsu Dragneel jeden z najlepszych detektywów teraźniejszości będzie chciał zmienić przyszłość, zostawić przeszłość i dać wyraz dniu dzisiejszemu ...
Spotkanie detektywa i arystokratki ... Morderstwo i współpraca ... Miłość i przyjaźń ... Przypadek czy ... przeznaczenie...
Ola Ri

8
Bo gdy wszystko sprzeciwia się przeciw tobie, wsłuchaj się w głos duszy
Emily Rock wychodzi do pracy... Czarny samochód bez numerów rejestracyjnych uderza w nią z impetem i odjeżdża. Budzi się w szpitalu i zupełnie nie pamięta, że Ian jest jej narzeczonym. Składa jej wizytę agent federalny, który jest jej partnerem z pracy. Emily planowała schwytanie przemytników narkotykowych. Mimo sprzeciwu lekarzy opuszcza szpital i zaraz potem zostaje zaatakowana we własnym domu. Jest to tylko początkiem napadów na jej życie. Czy to sprawka przemytników? Ale co z tym tajemniczym głosem w jej głowie? I co z tym wszystkim ma wspólnego Ian, który nagle w nieoczekiwanym momentach znika? Czyżby on również coś ukrywał? W końcu jednak Emily pracuje w FBI.
Aimee&Trane
Zakończony

9
Volatile - krótka historia
Główną bohaterką będzie Volatile. Najpierw poznaje się ją przed metamorfozą, następnie po. Z początku nie wiadomo kim jest ów Volatile. Posiada tysiące pseudonimów, ale tylko jedną prawdziwą historię łączącą wszystkie jej tożsamości w całość. Dziwnym trafem na jej trop wpada dziennikarz. Na blogu znajduje się też innego typu opowiadanie bardziej obyczajowe, ale to tylko jednorazowy wybryk.
Zapraszam wszystkich serdecznie, dopiero zaczynam mam nadzieję, że się spodoba ;)
Pozdrawiam.
Volatile

10
Black Satan
Popi Roshe to zwyczajna nastolatka, pewnego dnia poznaje Jenny, Okazuje się że Popi zostaje wciągnięta w spisek. Zostaje porwana.Jest bita.
Zayn nie wie co to uczucie lecz zakochuje się w 16-letneij Popi. Ona w nim również.
Popi Roshe 
Zakończony

11
Nie czuję bólu. Wiem, że jest. Tkwi między siódmym a znikomym żebrem. Zaledwie 7 centymetrów wyżej, a musnąłby serce. Mój lewy bok krwawi. Czuję krew, tę mieszankę rdzy i soli. Aż za dobrze znam ten zapach.
Nie czuję bólu. Nie czuję nic oprócz zapachu krwi. Nic nie słyszę. Nie widzę nic oprócz pary błękitnych jak niebo oczu ze złotymi iskierkami i ust szepczących dwa najcudowniejsze słowa:
"Kocham Cię"
Kiedy to powiedział? Gdy upadłam, a On trzymał mnie w ramionach.
Rick potrzebował pięciu lat, by oświadczyć się Kate. Trzech, by wyznać miłość. Kolejnych dwóch, by prosić o rękę. Jemu pierwszy krok zajął rok.
Nam.
Chcę odpowiedzieć na to wyznanie, ale nie mogę. Moje ciało odmawia posłuszeństwa. Nie mogę nawet otworzyć oczu. W moich myślach pojawia się jedno słowo
Logan
Chwytam się tej jednej myśli, tego jednego słowa, spadając w ciemność.
Wiem jedno.
Umieram...
Cleo Miachar Cullen

12
Czystki 
Na pozór spokojne miasto, Valehdella, na co dzień zmierza się z problemami ksenofobicznymi, z rasizmem i prostytucją. Kaarle Virtanen, który chce być obrońcą obcych sam wpada w sieć różnych trudności: od spraw rodzinnych po sprawy służbowe. Kaarle wraz ze swoim dawnym przyjacielem Niklasem Frösénem ma ogromną tajemnicę, która może pomóc lub wręcz przeciwnie – zniszczyć dotychczasowe śledztwo w związku z zabójstwami.
Jak postąpi Kaarle? Co zrobi Saviya aby odzyskać dziecko?
Agnieszka

13
"I'll find you and then I'll kill you" 
Moon - pozornie zwykły student jednak jego życiorys kryje znacznie więcej. Jego burzliwa przeszłosć daje o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie. Na wierzch wychodzą brudy, które mogą go doprowadzić nawet do smierci. Moon'owi towarzyszy Jun - najlepszy przyjaciel - jednak może się on okazać zupełnie inną osobą.
Choco Chan

14
Tylko ludzie, w których jest siła walki, są zdolni przetrwać i osiągnąć swój cel
Masowe morderstwo na jednym z opuszczonych osiedli niszczy ułożone życie porucznik Catheriny Morgan. Wystarczy zaledwie kilka tygodni, by obrócić w pył wszystko w co wierzyła i znienawidzić ludzi, którym ufała. A tajemnicze morderstwa są zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Góry, która niebawem runie, zmuszając Catherinę do nieludzkiej walki o życie.
Ruda

15
Dwie twarze
Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona? 
Czas start. 
Gra rozpoczęta.

Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.
Dellirah
Szablon