Sensacyjne

1
American Psychopath 
Wczoraj - normalna uczennica liceum, która cały wolny czas spędza ze swoimi przyjaciółmi. Dziś - jedna ze wspólników najsłynniejszego psychopaty w kraju. Czy będzie bezpieczna? Czy straci wszystkich? ZObaczcie jak życie jednej nastolatki może zmienić się wciągu 5 godzin. Wszystkiego dowiecie się czytając to opowiadanie. 
Skylina


Szpital 
Dominika Pietrasik  
Zakończony

3
Może uśmiech to kłamstwo
Kate to dziewczyna z problemami, jednak udaje przed wszystkimi, że jest szczęśliwa, a przed sobą samą, że jest twarda. Każdego dnia buduje wokół siebie kruchy mur, jednak jedno słowo, jednej osoby niszczy go skutecznie. Nie ufa nikomu, nawet samej sobie. Wpadnie w złe towarzystwo. Stanie się taka jak oni? Zabije człowieka? Ktoś ją uratuje, czy może sam poda jej skuteczne narzędzie śmierci?
Mała Jędza 
Zakończony

4
Ogarnąć Apokalipsę
Reva od zawsze wiedziała, że jest przeznaczona do wielkich rzeczy. Nie mogła sobie wymarzyć lepszej pracy niż łowca zombie i była w tym na prawdę świetna. Podczas standardowego zadania ktoś jednak zdrowo spierdolił. Po tej misji wszystko się zmieniło. W życiu dziewczyny pojawiły się zupełnie nowe wyzwania. Nie zostało jej nic jak się do tego przystosować, w czym pomógł jej poryty charakter. Jedno jest pewne. Przeżyją tylko prawdziwi badassi.
Rinkashi Meari 
 5
Game loss 
Vanessa to zwykła siedemnastolatka. jednak pewnego dnia zostaje wrobiona w morderstwo. Kobieta,która została zabita jest matką jednego chłopaka ze szkoły,a on jest inny niż wszyscy...
Emily

Szablon