Romans

1
Tatuaż z Motylkiem  
Dużo straciłam, musiałam zostawić swoje stare życie, swoje miejsca i przyjaciół. Wyjechać. Chciałam zapomnieć, dokładnie każde jedno wspomnienie z nią.. Teraz mam tylko wujka Neala, ale.. od niedawna mam też Ciebie, tylko że twoja osoba wiąże się z kłopotami. Jesteś poplątany i nie do odgadnięcia, nie wiem co masz w głowie, nie umiem cię odczytać, twoje oczy zawsze wyrażają wiele emocji ale mimo to, są tak tajemnicze.. a mój tatuaż stał się znakiem rozpoznawczym, ale też czymś, co mnie zdradza, że wtedy w nocy, tam, to byłam ja. Więc czemu mnie nie uciszysz? Widziałam cie. Widziałam co zrobiłeś. Wiesz że to ja. Widziałeś wtedy tatuaż. Rozpoznałeś go.. widziałam to w twoich tęczówkach. Czemu nic nie robisz..? 
Avery

2
Szkoła dla Zmiennokształtnych  
Szkoła H.A.M. (łac. homo, animal, mutare) stworzona została w celu nauki ludzi zmiennokształtnych i hybryd z dala od zagrożenia, jakim jest organizacja polująca na nich, której członków potocznie nazywa się hyclami.
W placówce zatrudnionych jest czterech nauczycieli, w tym dyrektor, którzy uczą łącznie cztery klasy: pierwszą, drugą, trzecią oraz specjalny oddział Tarcz- uczniów o mocach ponadprzeciętnych, którzy szkoleni są, by w przyszłości bronić swoich zmiennokształtnych przed hyclami.
Rish

3
Słodko, gorzkie życie  
Od kiedy byłam dzieckiem, rodzice powtarzali mi, że muszę być najlepsza. We wszystkim. Zawsze. Zdaję sobie sprawę, że chcieli dla mnie jak najlepiej. Rozumiem to. I szczerze, na samym początku się cieszyłam. Dopiero później, dużo później zobaczyłam jak bardzo mnie zranili. Mając wszystkiego dość, wsiadłam w samochód i ruszyłam w podróż, która miała odmienić moje życie. W podróż, z której miałam już nie wrócić. 
Lily S.

4
Normalny poranek  
Normalny, przeciętny,rutynowy poranek najlepszego prawnika i pewnej kobiety.
Alice BlackAndWhiteland

5
Ocalić od zapomnienia 
Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
ja-mewa

6
Empty
Lilly dorasta w świecie, w którym nie otrzymuje miłości. Jej najbliżsi to mama i Maya, jej przyjaciółka. Dziewczyna przeważnie trzyma się na uboczu i stara nie angażować w zakochania. Dopóki nie zjawia się On - chłopak, który wybrał jej przyjaciółkę. Nie, żeby Lilly była gorsza. W końcu poznała przecież też Louisa, który, w porównaniu do Harry'ego, zainteresował się dziewczyną. Czy za owym "zaciekawieniem" kryje się coś jeszcze?
To historia, w której wszyscy popełniają błędy, a każdy z nich jest mieszaniną kłamstw i braku zaufania. Bohaterowie będą musieli zdecydować, co tak naprawdę jest ważne, a co wcale się nie liczy.
Angie Rose

7
I hope you remember me
Mały wypad za miasto - tak to nazwałam. Para nastolatków. Nie zwracałam uwagi na to, że była druga w nocy, a on nagle postanowił się ze mną spotkać. Gdybym teraz mogła cofnąć czas nie doszłoby do tego tragicznego wypadku, w którym on stał się główną ofiarą. Odszedł, a razem ze sobą zabrał całe moje szczęście.
Wszystko wokół mnie przypominało mi jego obecność. Nie potrafiłam tego wytrzymać. Wyjechałam. Spakowałam walizki i zostawiłam wszystkie wspomnienia w rodzinnym mieście.
Teraz mam 25 lat, narzeczonego i wymarzoną pracę. Zapomniałam o bólu - nie o nim. Boję się jednak, że nie wiem wszystkiego. Mam dziwne przeczucie, że ten wypadek zakończył się zupełnie inaczej. Bliscy twierdzą, że wariuję, ale ja wciąż czuję jego obecność...
Syl wia

8
"Nie potrafię przestać"
- Odejdź - powiedziałam pewnym głosem.
Niemal natychmiast usłyszałam śmiech. Gdy przestał mnie nim torturować, miętowy oddech owiał mój kark. Westchnęłam mimowolnie, gdy na mojej skórze pojawiła się gęsia skórka.
- Wcale tego nie chcesz, Cassie - poczułam jego ciepły oddech na szyi, zmierzający w kierunku mojego ucha. - Kochasz mnie - powiedział wręcz karcąco, a ja już wiedziałam, że mówi prawdę.
- Wcale nie! - zaprotestowałam od razu w obronnym geście.
Moje ciało przeszedł dreszcz, gdy zacisnął dłonie w pięści.
- Kochasz mnie! - wrzasnął. Zacisnęłam mimowolnie oczy, a gdy je otworzyłam stał tuż nade mną.
Nie był już wściekły, nerwy zaczęły ustępować. Szorstkie opuszki jego palców pogłaskały z czułością mój policzek.
- Kochasz mnie, bardzo - powtórzył po raz trzeci.
Spojrzałam na jego twarz. Ciemna karnacja, idealnie zarysowane usta, prosty nos, czarne niczym heban włosy i oczy w tym samym kolorze. Ach, jego oczy, teraz niewinne i piękne jak u dziecka. Spuściłam głowę, a po moich policzkach spłynęły łzy. Automatycznie otoczyły mnie jego silne ramiona.
- Nawet nie wiesz jak bardzo - ten jeden, cichy szept wystarczył, abym się rozkleiła i pozwoliła ciału drżeć w jego obecności.
NATI

9
Beauty and the Beast
Beauty and the Beast - Piękna i Bestia.
Jest rok 2014. Maria niedawno skończyła dwadzieścia lat, ale już poznała trudy życia. Jej ojciec - z wykształcenia piekarz, przez wiele lat pracujący jako budowlaniec z dnia na dzień traci pracę. Matka chora na dokuczliwy reumatyzm nie jest w stanie utrzymać rodziny, a sama dziewczyna zarabia zbyt mało, by wieść z rodziną jako takie życie. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy na jaw wychodzi sekret skrywany przez głowę rodziny - z braku pieniędzy mężczyzna zapożycza się i rozpoczyna pracę u mafii. Kłopoty stają się coraz większe, zwłaszcza, że gangsterzy coraz bardziej naciskają na spłatę długu. I nagle pojawia się niewielkie światełko w tunelu w postaci przyjaciela rodziny - wuja Alberta od lat pracującego w posiadłości słynnego hrabiego. Wiktor Husarzewski jest samotny, mieszka w zamku odziedziczonym po rodzicach, a ze względu na swój nieprzychylny wygląd określany jest mianem "Bestii". Albert przejęty sytuacją w jakiej znaleźli się jego bliscy natychmiast zwraca się o pomoc do swojego szefa.
Od wielu lat osamotniony, ukrywający się w swojej posiadłości mężczyzna postanawia wziąć pod swoje skrzydła rodzinę Borowskich i zapewnić im schronienie, ale... ale stawia jeden bardzo ważny warunek.
Maria musi wyjść za niego za mąż.
Co zrobi młoda dziewczyna? Jak zachowa się w obliczu takiego wyzwania i najważniejsze - czy będzie w stanie żyć z potworem?
Historia pełna łez, zdrad i nienawiści. Bestia skrywająca gorące serce i młoda dziewczyna gotowa poświęcić życie dla rodziny.
Czy to jeszcze piękna Disneyowska bajka, czy już prawdziwe, okrutne życie?
MałaMigotka

10
"Preternatural friend"
Avery wiedzie zwyczajne życie, ma kilkoro przyjaciół, dobre oceny i wzorowe zachowanie. Jej serce zabije szybciej, kiedy w jej życiu pojawia się nieziemsko przystojny chłopak. Jednak, gdy nie przychodzi na umówione spotkanie Av przeżywa swoje pierwsze rozczarowanie. Próbuje się z tego pozbierać jednak odkrywa zaskakujące fakty nie tylko o Stilesie, chłopaku z marzeń, ale również o sobie i swojej rodzinie. Te wydarzenia diametralnie zmienią jej życie.
Evelyne

11
Twoje marzenie 
Matthew Turner ma trzydzieści lat, świetnie prosperującą firmę i ogromny dom. Do niedawna mieszkał w nim ze swoją żoną, Laurą, jednak od pewnego czasu spotyka się z Monique, intrygującą Francuzką pełną ognistego temperamentu. Gdy wreszcie mówi swojej żonie, że chce odejść, ta niespodziewanie składa mu pewną propozycję...
Elif
Zakończony

12
Cento | Żyjąc całym sercem  
Agnieszka poznaje Innocentego całkiem przypadkowo. W dosyć niekorzystnych okolicznościach spotyka go w drodze do domu. Z początku nowopoznany kolega jej brata zdaje się jedynie uosabiać sobą same nietolerowane przez Agę cechy charakteru, ale nie można odmówić mu magnetyzmu, który mimo oporów Agnieszki przyciąga ją do nietypowego, ale jakże interesującego Cento. Jednakże ta znajomość może nie być aż tak kolorowa, jak oboje to sobie wyobrażają.
Victemia

13
Deszczowe lato
To nieco głupie, wybierać pomiędzy dwoma chłopakami, ciągnąc zapałki. Nie według Ewy. Jest tak niezdecydowana, jak tylko może być człowiek, więc dla niej to genialny pomysł. Nigdy by się jednak nie spodziewała, że ulewny deszcz może próbować jej przekazać, jak bardzo się wygłupiła. Nawet kilka lat później...
graham coxon

14
Cienka nić między miłością a nienawiścią  
Zakładam, iż czytaliście mnóstwo blogów zgodnych z fabułą chłopak-dziewczyna.
Gwarantuję Wam jednak, że TEN BLOG jest zupełnie INNY.

Jestem otwartą, miłą (w miarę) dziewczyną. Wyróżniam się z tłumu dzięki legginsom w neonowe koty....-a tak serio dzięki własnemu stylowi i energii , która jest magnesem dla innych osób.;D
Brzmi to wszystko idealnie ale każdy aniołek czasem jest diabełkiem(zwłaszcza mając za przykład wredną przyjaciółkę ;P) i każdy człowiek ma problemy. Co z tego, że jest się popularnym i lubianym jeśli trzeba to dzielić z jednym wyjątkowo dogłębnym idiotą.
Moje życie było poukładane...dopóki nie poznałam Jego...

Mam na imię Kuba i posiadam 16 letnie doświadczenie w robieniu z siebie kretyna i łamacza serc(wszystkie laski mnie pragną ;) zapewne ty też ;*) Jestem wysportowany:
-jeżdżę na desce
-jestem najlepszym rozgrywającym szkolnej drużyny
Tak wiem,dziwisz się jak jeden facet może być tak idealny. Właściwie moje życie byłoby idealne gdyby nie jedna wyjątkowo infantylna dziewczyna...
A no i jest jeszcze jeden problem, nie chce do końca życia udawać wesołego przygłupa, ale dokuczanie Maji sprawia mi niezmierną przyjemność.

,,Cienka nić między miłością a nienawiścią,,
te słowa nabiorą nowego znaczenia a jednocześnie pozostaną takie same.
Mysia i Misia

15
"Przyjaciele" 
Rafał, nieudany eksperyment genetyczny, z niewiadomych nikomu powodów jest obojętny na większość uczuć, zwłaszcza na ból. Nie obchodzą go przyjaciele, rodzinę traktuje z dystansem. Choć doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego niemiłego zachowania, nie potrafi sam nic z tym zrobić. Dopiero pojawienie się w jego życiu Karola - chłopaka jego siostry - rozpoczyna zmiany, które doprowadzą Rafała do ciekawych wniosków.
Popsuty Kran

16
Mój belfer i ja
Charlotta ma siedemnaście lat i od dwóch lat mieszka wraz ze swoją zwariowaną matką w Polsce. Uczęszcza do liceum, a jej ulubioną rozrywką jest czytanie książek i pisanie opowiadań. Wiedzie zwykłe normalne, nastoletnie życie aż do momentu, w którym przystojny nauczyciel języka angielskiego proponuje jej indywidualne lekcje o podwyższonym poziomie programowym. Wspólne spotkania w pustej klasie, wielogodzinne ćwiczenia, rozmowy zamieniają zwykły obowiązek w obopólną fascynację. Skrywane uczucia i tajemnice, niespodziewane wydarzenia coraz bardziej pchają siedemnastolatkę w ramiona nauczyciela. Miłość wielka, pełna konsekwencji, bólu i cierpienia. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak potoczy się historia Charlotte i Roberta - serdecznie zapraszam!
MałaMigotka

17
Właściwy wybór
Młoda studentka zatrudnia się na stanowisku sprzątaczki w głównej siedzibie jednej z największych firm w Stanach Zjednoczonych. Pewnego wieczora poznaje Daniela, którego na początku uważa za jednego z pracowników. Dopiero później okazuje się, że nowy znajomy to równocześnie jej szef. Jak potoczy się ich znajomość?
Ola

18
Everything leads me to you...
Zamykam oczy i próbuję ponieść się chwili.
Chłopak muska opuszkami swoich smukłych palców skórę na moim policzku i już czuję jego ciepły oddech na mojej twarzy. Puls mam niewiarygodnie szybki, więc w świecie medycyny prawdopodobnie byłabym już martwa. Jednak ja jestem w zupełnie w innej bajce.
Bajce, w której każde z nas może zatracić się w pięknym uczuciu miłości.
I w tej sekundzie słyszę, jak on szepcze do mojego ucha zobowiązującą, piękną obietnice, by później musnąć jego płatek. Uśmiecham się delikatnie, ale nie mam na to zbyt dużo czasu.
Chłopak przyciska swoje usta do moich, a ja całą sobą odpowiadam na ten pocałunek.
Leniwie otwieram oczy i zdaję sobie sprawę, że jestem w moim łóżku, w moim pokoju.
Rozglądam się i uświadamiam sobie bolesną prawdę.
To był tylko piękny sen.
♡ #Patricia♡

19
You make me heart attack
Anastasia w Nowym Jorku układa swoje życie od nowa. Zdobywa pracę i nowe przyjaźnie, mając nadzieję, że wszystko stanie się lepsze, a ona sama będzie mogła uwolnić się od demonów przeszłości. Plany te jednak szybko się zmieniają, gdy na jej drodze staje mężczyzna, który sieje całkowity zamęt. Anastasia wie, że ich uczucie nie ma prawa przetrwać, lecz mimo to ulega Christianowi. Sieć kłamstw jednak staje się coraz gęstsza, a kobieta powoli traci kontrolę nad swoim życiem.
Czy znajdzie się ktoś, kto pozwoli jej na nowo się z niego cieszyć?
Lexi E.

20
Love me.
Nowy Jork.
Jack Fays prowadzi beztroskie życie na Manhattanie.
Przygody na jedną noc to coś co lubi najbardziej.
Co stanie się gdy jego życie skrzyżuje się z zupełnie odmiennym Brooklynem? Czy uda mu się uwieść ''nawiedzoną Arie'', która szczerze go nienawidzi ?
Chanel

21
Fifty Days
Skalar Jones nigdy nie marzyła o spokojnym i poukładanym życiu, jakie zaplanowali dla niej rodzice. Pragnęła zabawy z odrobiną szaleństwa i księcia z bajki, który wywróciłby wszystko do góry nogami. Chciała wszystkiego czego nie mogła mieć i czego tak naprawdę nikt inny nie chciał. Nie wiedziała jednak, że może to wszystko dostać mówiąc jedno, krótkie " Tak ".
Czy jednak 50 dni radości i miłości oraz smutku i łez, które przez końcową decyzje mogą pójść w zapomnienie, jest tego warte?
Emily M.

22
I just want to occupy your mind
Marcelle Ellis to całe metr siedemdziesiąt niepewności i tajemnic. Pojawia się niespodziewanie, rozkochuje - wydawałoby się też niespodziewanie - i za sprawą jednego niefortunnego wydarzenia, pakuje walizki i ucieka. Do nowego miejsca, do nowych ludzi, do nowych tajemnic.
Alexander Carter zaś nigdy nie szuka szczęścia, może czasami, może w sytuacjach krytycznych, albo gdy świat staje do góry nogami. Poddał się raz. Jeden jedyny raz postanowił porzucić nadzieję i... mówi, że nie żałuje.
Spotykają się po latach. Ona ma Logana, a on Vivecę, a mimo to nie mają kogo kochać.
mosane

23
Wczesna Jesień
Michalina Witkowska uczyła się manier, kiedy inne dziewczynki zbierały karteczki z wróżkami i robiły wymiany trzy Will za Cornelię. Nauczyła się, że pieniądze dadzą jej wszystko, łącznie z miłością. Niespieszno jej jednak do wyznawania uczuć przy świetle księżyca, w końcu studiuje i jak na razie jej jedynym celem jest zostanie prawnikiem, najlepiej z własną kancelarią. Pan Witkowski ma jednak inne plany i pewnego dnia przedstawia jej „narzeczonego”. To sprawia, że Michalina odkurza wspomnienia, by szukać pomocy u kogoś, kto zamiast willi może jej zaoferować co najwyżej zimną herbatę na klatce schodowej...
graham coxon

24
It's amazing! 
Emily to dziewczyna pochodząca z dobrego domu. Pozornie mogłoby się wydawać, że ma wszystko - pieniądze, wspaniałą rodzinę i ogromny talent muzyczny.
Pewnego dnia, musi jednak opuścić rodzinne gniazdko, aby wyjechać na studia do Cambridge.
Dziwny splot wydarzeń oraz ludzie, pojawiający się na jej drodze sprawią, że Emily dostrzeże w życiu wartości, o których nie miała pojęcia, a które jak się potem okazało, są dużo ważniejsze od pieniędzy i dóbr materialnych.
Czy zmiana otoczenia i spotkanie z tajemniczym Jackiem sprawią, że Emily zmieni swoje poukładane życie?
Co wyniknie ze starcia dziewczyny z dobrego domu z zupełnie innym światem? Dowiecie się już wkrótce.
Vivian

25
Nim ci zaufam
Opis opowiadania: Książka "Nim Ci zaufam" jest głośnym wołaniem o miłość. Bohaterka 25 letnia Dominika, wyjeżdża z Warszawy na Hel, by pomóc mamie w prowadzeniu pensjonatu. Tam poznaje Alana 28letniego rybaka. Staje przed trudną decyzja, czy zostać z narzeczonym czy dać się porwać wakacyjnemu szaleństwu. Decyzja nie jest wcale taka prosta...
 ja-mewa

26
Paranormal Activity Club 
Urodzili się w czasach, gdy III Wojna Światowa zbierała swe okrutne żniwa. Każde z nich ma historię swoich narodzin, której nie chciałoby nawet znać. Teraz, gdy świat próbuje się odbudować po rzezi kolejnej wojny, wkraczają w dorosłe życie, próbują zmienić swoją przyszłość. Czy jednak będzie to dla nich łatwe zadanie? Jedni znają historię swojego życia i wiedzą, co mają zrobić, ale są też tacy, którzy kroczą by poznać samego siebie. Życie lubi płatać figle, więc czy kilka istnień nie może być połączonych przeznaczeniem?
Lucy Heartfilia. Dziewczyna z marzeniami i bez przeszłości. Pragnie wydostać się z niewoli i wkroczyć w nowy świat w poszukiwaniu szczęścia i miłości, jednak to nie jest bajka, a ona nie jest księżniczką. Musi stawić czoła nie tylko rzeczywistości, ale i samej sobie, gdyż jej przeszłość jest powiązana z więcej niż jedną osobą.
Natsu Dragneel. Syn człowieka, który pragnie by jego dziecko zeszło na drogę alkoholizmu, kobiet i narkotyków. Chłopak jest buntownikiem. Skrywa swoje prawdziwe oblicze za maską, która wciąż rośnie przez jego mroczną przeszłość. Potrzebuje pomocy, jednak nie ma nikogo, kto mógłby mu jej udzielić.
Czy łączy ich coś więcej niż jedna wspólna noc? Czym są tak naprawdę figurki smoków i co kryje się za wydarzeniami z Wojen Światowych? Kim oni są i jakie tajemnice skrywają? Czy oboje znajdą to, czego od tak dawna szukali? Ola Ri

27
Wystarczyło jedno spojrzenie
Czasem jedna decyzja potrafi zmienić nasze życie o 180 stopni. Mandy przeszła w życiu wiele, jednak się nie poddaje. Wyjazd za ocean ma jej pomóc w odnalezieniu spokoju. Ale czy go tam znajdzie? Przeszłość upomni się o swoje, a przyszłość nie przynosi ukojenia. Wszystko się zmienia, gdy widzi po raz kolejny jego oczy. Oczy, które są odzwierciedleniem najpiękniejszego charakteru jaki miała okazję spotkać.
Lilianna Black

28
Motel 6 (tłumaczenie)
Motel 6 - miejsce, gdzie w kabinie prysznicowej możesz znaleźć karaluchy, w automacie jedzenie wątpliwej jakości.. i może, być może, trochę miłości na swojej drodze.
Ludzie mówią, że nie można uciec od swoich problemów, ale Avery Holmes i Niall Horan tylko tym się zajmują.Znajdują się w tym samym miejscu, oboje próbują uwolnić się od swojego codziennego życia, które wywróciło im się do góry nogami z pewnych podobnych, strasznych powodów. Oboje poszukują schronienia, oboje wkrótce się przekonają, że dostaną coś zupełnie odmiennego od swoich oczekiwań.
Ale los jest przecież ślepy, prawda?
Autorka: _HakunaMatata_ Tłumaczka: My Sunshine Loves Nandos

29
Pozwól deszczowi padać
Historia najzwyklejsza w świecie. Dwoje ludzi po dłuższym czasie wzajemnego obserwowania, spotyka się ze sobą, zaprzyjaźniają się. Potem nadchodzi czas na miłość. Co jest w tym niezwykłego? Nic, poza tym, że On wkrótce potem umiera...
Jak w obliczu śmierci ukochanego ma zachować się młoda kobieta?
Sprawdź pisaną historię dziewczyny widzianą oczami ich obojga, a spisaną przez chłopaka.
tpiapiac
Zakończony

30
Zanim spadnie deszcze 
"Zanim spadnie deszcz" jest prequelem "Pozwól deszczowi padać".
Choć PDP ma swój prolog, jest on zapisany w innym stylu - dosć patetycznym, melancholijnym, "niefajnym".
Pod adresem ZSP będziecie mogli przeczytać o tym, co tak naprawdę wydarzyło się pięć lat wstecz od momentu rozpoczęcia akcji w PDP. Poznacie Johnatana Johnstona seniora, ale przede wszystkim pokażę wam zupełnie inną Angelę. Dziewczynę, której nic i nikt w życiu nie ograniczał – wolną, lubiącą się od czasu do czasu zabawić, uczęszczającą do uniwersyteckich klubów, mającą szeregi znajomych i przyjaciół, a wśród nich także adoratorów…
Angelę bez większych zmartwień, która dopiero poznaje smak prawdziwej miłości, nieskażonej bólem i cierpieniem.
tpiapiac

31
Benjamin i Nina. Czy może raczej Nina i Adrien? / Dramaty. Wybory. Pieniądze. Muzyka. Miłość. Życie w rytmie rocka... Londyn. Sądzisz, że udało Ci się poznać deszczowe miasto? Błąd.
Ulotna

32
Muriel ma dwadzieścia jeden lat, chorą psychicznie ciotkę oraz psa Diego. Cała trójka żyje sobie spokojnie w ciasnym mieszkaniu. Jednak Muriel zatrudnia się w Kasapi Corporation i odtąd jej życie przewraca się do góry nogami. Nic już nie będzie takie samo, ponieważ na jej drodze staje arogancki szef.
Necco 
Zakończony

33
Czy wiesz, jak to jest mieć dwie twarze? Cóż, z pewnością wielu z was wie, że czasami pokazanie swojego prawdziwego oblicza, nie kończy się dobrze. Poznajcie siedemnastoletnią Noelle Lange. Dziewczynę, która niegdyś miała wszystko, a teraz, kiedy przeprowadziła się do Londynu, zaczyna od początku. Nie ma nic, a jednocześnie ma coś, czego wcześniej nie miała. Samą siebie. Kiedy nastolatka czuje, że jej życie jest takie jak być powinno, a spokój nie zakłócony, lawina zdarzeń sprawi, że wszystko się zmieni. Zdrada, ból, przyjaźń, wypadek, miłość i wytrwałość. Noelle nawet nie wie, co zgotował jej los.
 Pallina
Zakończony

34
Dwie zupełnie inne osoby wchodzą na jedną drogę. Wywołuje to wiele kłótni i sprzeczek pomiędzy nimi. Dowiadują się o sobie różnych rzeczy. Oboje się nienawidzą. Jednak czy połączy ich coś więcej prócz kłótni?
Nika
Zakończony

35
Poznała go dzięki swojej nowej pracy. Nie polubiła ani go ani jego przyjaciół. Jednak po czasie coś się stało. Wszystko się zmieniło. Czy będę razem czy może jednak ona wybierze innego? Kogoś lepszego?
Nika
Zakończony

36
Nie znasz dnia ani godziny, lecz pamiętaj, prawdziwa miłość przychodzi sama. Nie trzeba jej szukać, wystarczy tylko czekać. Niezwykła historia dwóch chłopców, których drogi los postanowił skrzyżować. Wszystko zaczyna się od spotkania w męskiej toalecie. Przypadek a może przeznaczenie? Marcell to młody utalentowany muzyk, śpiewający w zespole rockowym. Zaś Lucas to zwyczajny prosty chłopak, który prowadzi szkołę tańca.
Pewnego wieczoru wpadają na siebie, między nimi od razu zaczyna iskrzyć. Pewna niewidzialna i bardzo silna więź rodzi się między nimi...A przecież między przyjaźnią a miłością, biegnie cienka linia.
To nie jest zwykła miłosna opowieść. To coś więcej, to tak jakby lustro odbijające rzeczywistość. Ukazujące piękno miłości dwóch mężczyzn.
Jamie Hart

37
"Pewnego dnia nauczę się kochać. Nauczę się nie krzywdzić innych. Pozostawać sobą w każdej sytuacji. Odzyskam swą utraconą duszę. Odzyskam siebie."
Historia opowiada o dziewczynie bardzo silnej, bijącej wszystkich na swojej drodze. Pewnego dnia wszystko traci, musi nauczyć się polegać na innych. Zagubiona swoimi problemami nie wie co z sobą zrobić. Czy poradzi sobie z trudną rzeczywistością ?
Haine

38
Blog literacko-cukierniczy, zawierający spory zbiór opowiadań erotycznych i romantycznych, przeznaczony nie tylko dla kobiet (oprócz czytelniczek ma również sporą liczbę czytelników).
Część cukiernicza stawia na oryginalność wykonania wypieków i ich ciekawą, artystyczną formę.
Część literacka stawia przed wszystkim na długie opowiadania o różnorakiej tematyce, choć w przeważającej części są one raczej o miłości :-)
Zresztą, przekonajcie się sami.
Babeczka

39
Hope Winward, urodzona w Ameryce córka kowala i okrytej skandalem hrabianki, traci ukochany rodziców i wraz z młodszą siostrą wybiera się w podróż do Anglii, kraju matki, którego nie zna. Książe Sussex zaprasza dziewczyny do siebie z nadzieją, że starszą z sióstr wyda za swojego nieślubnego syna, Lucasa. Nic jednak nie jest takie proste, zwłaszcza Lucas, który jest absolutnie przeciwny pomysłowi mężczyzny, który nic dla niego nie znaczy.
Necco

40
"Temu kto przeszedł obojętny koło najpiękniejszej historii swego życia, zostaną lata żalu i żadne westchnienie nie ukoi jego duszy " W życiu Jasmin nigdy nie było wystarczająco dużo miłości i radości. Kiedy przybywa w wieku pięciu lat do nowego kraju, poznaje chłopca, który wprowadza ją w nowy, pełen zawodów i nieuzasadnionego bólu świata. Staje w obliczu trudnych wyborów, niespełnionych marzeń i w końcu miłości, która nie jest taka, jak opisują ją w powieściach dla nastolatek.
Mosane
Zakończony

41
Perrie Edwards - prostytutka, skrywająca w sobie wiele tajemnic z przeszłości.
Zayn Malik - jest pod ciągłą presją ojca. Pomocny miły, lecz zamknięty w sobie chłopak.
Poznają się na zwyczajnej imprezie. On od razu wiedział, że owa dziewczyna, gdyby nie ta praca byłaby świetną osobą. Perrie nie chce słuchać jego próśb o zakończenie z prostytucją. Z jednej strony przyzwyczaiła się do tej pracy, ale z drugiej strony... Może dobrze byłoby zacząć wszystko od nowa? Mieć normalnego chłopaka, spełnić swoje marzenia... Ale czy ludzie będę potrafili ją zaakceptować?
Pickle
Zakończony


42
Ona - delikatna, krucha i nieśmiała dziewczyna, która uczy się żyć w tym niebezpiecznym świecie.
On - niebezpieczny, często agresywny i bez uczuć. Jednak wystarczyło jedno spojrzenie, by uczucie miłości powróciło do jego życia. Czy tylko tym uczuciem nie narazi jej na niebezpieczeństwo?
Margaret
Zakończony

43
Iza jest młodą dziewczyną, która zagubiła się w życiu. Stres, problemy, kłótnie to dla niej codzienność. W pewnym momencie, mając już dość tego wszystkiego, postanawia popełnić samobójstwo. W jednej chwili wydobyła się na odwagę, aby skończyć swoje męki. Jednak od tego nieszczęśliwego wypadku uratował ją tajemniczy Oliver. Widząc ją w rozsypce, postanawia pomóc. Rozumie i wie jak to jest ciężko w życiu. Sam przechodził przez podobne problemy, jednak i jemu ktoś udzielił pomocy. Kim jest ten tajemniczy chłopak i dlaczego to właśnie jej postanawia pomóc? Jak potoczą się losy niedoszłej samobójczyni i co, ten chłopak, wniesie do jej życia?
seoanaa 
Zakończony

44
Ona 
zamknięta w sobie dziewczyna, zawszę trzymająca się na uboczu . Mimo wszystko ma garstkę 
przyjaciół na których zawszę może liczyć. W młodym wieku postanawia , że nigdy się nie 
zakocha . A , może jednak ? Czy coś się zmieni gdy przeprowadzi się z rodzicami do 
Californi ?
On
Zawsze wesoły. Razem z przyjaciółmi nagrywają różne filmiki dla swoich fanów. 
Podróżuje z nimi po świecie. Mimo że jest otwarty na miłość , nie spotkał jeszcze 
dziewczyny do której by poczuł , coś więcej niż przyjaźń . Hmm.. A może nie długo spotka 
tą dziewczynę do której coś poczuję ? 
Pauley Z
Zakończony

45
18 letnia Zuza zakochuje się w Mikołaju jednak za nim przekona się że on też darzy ją wielkim uczuciem na drodze do ich wspólnego szczęścia staje kilka przeszkód. Trzeba też sie zastanowić czy życie tej pary bedzie tak sielskie jak do tej pory im się wydawało.
Natalia

46
"Potrzebuję miłości!"
Zakazana miłość. Nauczyciel i uczennica.
********************************************
Hiszpańskie wino, malinowe ciasto i pamiętnik.
Niekiedy wydaje się, że miłość jest tak daleko od nas...
Historia ta, opowiada o idealnym świecie zakochanej
nastolatki, która zderza się z realnym światem przystojnego nauczyciela.
Marianka


47
Jacek Krzyżanowski był uosobieniem nastoletnich marzeń każdej dziewczyny, która zobaczyła go choć raz w życiu. Amelii Lasek także. Jednak jego serce podbija Karolina, starsza siostra Amelii, co dla dziewczyny jest ciosem poniżej pasa. I jakby los nie był dostatecznie okrutny Karolina i Jacek pobierają się. Jednak ich małżeństwo nie trwa długo, zaraz po narodzinach ich córki starsza siostra ucieka. Wydawałoby się, że na drodze do szczęścia Amelii nic nie może stanąć, bo oto Jacek zostaje sam z malutkim dzieckiem. Może i staje. Ucieczka Karoliny na zawsze odciska piętno na obu rodzinach, rozdzielając ich na kilka lat. A kiedy znów się spotykają, okazuje się, że uczucia Amelii nie są do końca jasne, a sam Jacek zmienił się i ani myśli nawet o romansach z młodszą siostrą byłej żony.
Necco.
Zakończony

48 
Anioły Chcą Do Nieba  
Ona chce zacząć żyć od nowa. Skrywa za sobą mroczne tajemnice przeszłości. Jej życie było jedną, wielką pomyłką. Myśli, że wyjeżdżając na drugi kontynent i udając, że nic, nigdy się nie wydarzyło, sprawi, że zapomni. Obiecała sobie, że nikomu nie powie. Ale zaczyna ją to przerastać.
On miał zwyczajne życie. Potem poznał ją. Dla niego ona jest aniołem. Zrobi wszystko, by była szczęśliwa.
-Nie, Nate. Nie jestem aniołem. Anioły pochodzą z nieba. Ja żyłam w piekle.
-Nie ważne gdzie żyłaś. Ważne kim jesteś, Hope.
-W takim razie zabierz mnie wreszcie do tego cholernego nieba! Chcę do nieba!
Czy skrywane tajemnice wyjdą na jaw? Czy wszystko będzie wtedy takie samo? Czy anioły wreszcie zaznają nieba, czy rozpęta się kolejne piekło?
Niesamowita i beznadziejna miłość bez wyjścia i wiele zupełnie innych wątków pobocznych.
Anioły Chcą Do Nieba
Less Sill~~

49
Pozwól mi uciec w twe ramiona...
Żądza, miłość, przyjaźń. Te uczucia zawładniają nasze umysły i nie pozwalają myśleć racjonalnie. Cały świat stoi przeciw nam, wszystko się sypie... Czy zdążymy wyjawić nasze uczucia na czas? Czy może nigdy nie będzie nam dane być razem?
Mój blog będzie zawierał kilku rozdziałowe opowiadania o nastolatkach i towarzyszących im uczuciach takich jak miłość, przyjaźń, ból, czy zemsta.
Katarzyna Anonim

50
Deszczowa wersja życia
Młoda polonistka Paulina Florczyk, po studiach i rocznym stażu w jednym z gimnazjów, wraca do swojego liceum, by tam starać się o pracę. Dzięki swojemu dawnemu profesorowi zostaje przyjęta i od września przejmuje obowiązki jednej z nauczycielek, która wzięła dłuższy urlop z powodów zdrowotnych.
Wiktor Brzeziński ma żonę, córkę, dobre stanowisko i w miarę poukładane życie. Lubi swoją pracę, choć jako wicedyrektor szkoły ma sporo obowiązków. Uczył klasę Pauliny przez całe trzy lata liceum i w zasadzie od samego początku świetnie się z nią dogadywał.
Oboje bardzo lubili ze sobą rozmawiać. Mieli podobne poczucie humoru i dobrze się rozumieli. Ale czy to na pewno była tylko sympatia? Jakie relacje połączą ich teraz, po sześciu długich latach? I czy będą to tylko relacje zawodowe?...

Pisarka 

51
Teach Me Everything
,,Amor magister optimus" mówi stara łacińska sentencja. Kylen właśnie straciła babcię, która była dla niej wszystkim. Teraz musi się przeprowadzić do rodziców, do Los Angeles. Do rodziców, których nienawidzi. Do rodziców, którzy oddali ją do Polski, gdy ona miała trzy lata. Na dodatek kilka lat później zaadoptowali pewnego chłopca - Jamesa - w wieku Kylen, podczas gdy ona wciąż mieszkała u babci. Dziewczyna poznała w Los Angeles chłopaka, który twierdzi, że ją zna. A ona nie może sobie go przypomnieć, jednak skąd on zna jej imię? Jakby tego było mało zakochała się w Matthew, jej nauczycielu historii. Pozwolili sobie na miłość pomimo wielu przeciwności losu - śmierci, tajemnic z przeszłości, etyki i wielu innych. Mimo iż mówili, że jest za młoda, aby go kochać, to ona nie słuchała ich. Wiedziała swoje. Pojawią się nowi przyjaciele, James, Andrew, Matthew i jej rodzice. Kto jednak będzie dobry, a kto będzie stanowił przeszkodę w życiu Kylen? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć - przeczytaj!
Qui Pro Quo

52
I need your love
Bethany to miła,spokojna,wesoła dziewczyna. Do czasu kiedy w jej życiu pojawi się chłopak i namiesza w nim dużo.
Emily

53
23 życzenia
Weronika to na pozór zwyczajna szesnastolatka. Chodzi do liceum, ma dwójkę prawdziwych przyjaciół, uczy się bardzo dobrze, jest typową prymuską. Jednak jej życie odwraca się do góry nogami, gdy spotyka Bartka - chłopaka, który zawraca jej w głowie. Mimowolnie zakochuje się w nim, co prowadzi do licznych kłopotów wśród rówieśników. Teoretycznie Bartek sprawia wrażenie idealnego chłopaka bez żadnych wad. Jest popularny, przystojny i trenuje siatkówkę. To jedynie złudzenie, gdyż okazuje się, że jest zimny i oschły w stosunku do każdego. Nie ma do nikogo szacunku. Mimo to dziewczyny lgną do niego, myśląc, że mają szansę. Żadnej nie udaje się dotrzeć do niego i skruszyć jego kamiennego serca. Spotkanie tej dwójki - szkolnej prymuski i oschłego nastolatka może się skończyć bardzo niespodziewanie. Tytułowe 23 życzenia sporo namieszają w ich relacjach.
Werka

54
Snow Princess 
Życie Rosalie Parker zawala się kiedy jej rodzice giną w wypadku samochodowym. Razem z bratem opuszcza zatłoczony Nowy Jork i wyjeżdża do małego miasteczka Whiteville, aby zamieszkać z babcią. Cicha i spokojna dziewczyna nie umie pogodzić się z tragedią jaka ją spotkała. Czuje się nieszczęśliwa i sądzi, że nikt nie potrafi jej zrozumieć, jednak głęboko skrywa swoje uczucia by nie pokazać innym swojej słabości.
Nathan Black jest zadufanym w sobie młodzieńcem, który nie zważa na zdanie oraz uczucia innych. Ma gdzieś szkołę, nauczycieli i innych uczniów, których widocznie odpycha. Jednak Nathan ma w sobie coś takiego co przyciąga. Inni pragną się z nim przyjaźnić, czy tylko pokazać się w jego towarzystwie, aby podnieść swoją reputację. Nikt jednak nie wie, że Nathan skrywa pewną tajemnicę, którą nie ma zamiaru się z nikim dzielić.
Co stanie się, jeżeli ta dwójka spotka się na szkolnym korytarzu? Czy Nathan sprawi, że zlodowaciałe, zranione serce Rose znów zacznie bić szybciej? Czy Rose nauczy kochać osobę, która dawno przestała wierzyć w miłość? W końcu ona tylko tego teraz potrzebuje. Kochać i być kochaną. 
Silver Sky

55
Smile for me 
Emily Stone jest wysoką, szczupłą, zgrabną 17 letnią dziewczyną o długich płomiennych rudych włosach i ciemno brązowych oczach, pełnych ustach i bladej cerze. Emily to na pozór zwykła nastolatka mieszkającą w Portland. Na prawdę jest jedną z najsłynniejszych osób w mieście. Co piątek śpiewa w najbardziej rozchwytywanym miejscu w okolicy „Pizzerii Charliego”. Posiada też swojego bloga i kanał na YouTube, gdzie ogląda ją już 500 tys. osób. Mieszka z rodzicami Camile -agent nieruchomości i idealna mama , Stephan – prawnik ,który wciąż czuje się młody oraz 19 letnim bratem Joem. Ma także swoją oddaną przyjaciółkę Sophie ,z którą łączy ją więź większa niż przyjaźń są jak siostry. To ona zawsze jest przy niej na dobre i na złe.
Pewnego dnia do miasta wraca jej koszmar z dzieciństwa Jack. Sławny ,rozchwytywany aktor i obiekt westchnięć wielu nastolatek.
Co się stanie gdy ich drogi znów się skrzyżują po 5 letniej przerwie?
Karolaaalola

56
Inna 
„Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego…”~Judy Garland

- Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi, a ty musisz dręczyć akurat mnie, swoją osobą?
- Tak. - Jego krótka odpowiedź doprowadza mnie do szału.
- Możesz mi powiedzieć, dlaczego?
- Jesteś inna- odpowiada - i właśnie dlatego mnie interesujesz. - Dotyka mojego policzka i wychodzi z klasy, zostawiając mnie z mieszanymi uczuciami.
- Ugh, nienawidzę tego kolesia! - Wykrzykuję.
Pauley d  

57
Zaginiona Róża  
Nicolette Valachi, młodziutka studentka pielęgniarstwa na stażu, nie spodziewała się, że pasja pomoże jej poznać jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Pewnego dnia do szpitala, w którym pracuje, przywożą ofiary pożaru i wybuchu w warsztacie samochodowym. Pośród nich znajduje się William, młody chłopak, uważający, że już nic dobrego go w życiu nie czeka.
Melodia & Lena

58
Opowiadania Anastazji
Kiedy Fabian dowiaduje się, że jego siostra została uderzona przez pijanego ojca, ten postanawiam pomóc Anastazji i zabrać ją do siebie. Dziewczyna bez chwili zastanowienia godzi się na to. Nie wie jednak, że chłopak prowadzi bardziej studenckie życie, niż jej się wydaje, a jego współlokator będzie kolejnym
problemem dziewczyny...
AnastazjaW

59
Life is just a game
 Elen ma nadzieję, że spędzi te wakacje jak najlepiej. Ma zamiar zdobyć chłopaka, w którym kocha się od dawna i spędzać czas z przyjaciółkami. Los jednak chciał inaczej...
Ojciec chce, aby zaczęła pracę w jego firmie, a jakiś chłopak zaczyna ją prześladować. Dziewczyna poznaje co to strach. W końcu zostaje porwana.
Chcecie się dowiedzieć jak potoczą się jej dalsze losy?
Zapraszam ^^
Vicky
Szablon