Dramat

1
Uprowadzeni 
Aria jest młodą kobietą, która znajduje się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwej porze. Za nim jednak trafiła do miejsca pełnego grozy pracowała jako fotograf dla magazynu VOGUE. Zawsze była osobą pełną energii, ale i bardzo wrażliwą. Jednak jej życie w ciągu kilku godzin zmienia się o 180 stopni. Miejsce do którego trafia w niczym nie przypomina jej domu. Na miejscu Aria poznaję grupę młodych mężczyzn, którzy tak jak ona zostali uprowadzeni. Czy z normalnych nastolatków uda im się stać prawdziwymi wojownikami, aby walczyć o przetrwanie? Ile będą w stanie poświęcić, aby ocaleć?
BlackRose

2
Rozmowy Międzymiastowe
O czym rozmawiają miasta, gdy ich mieszkańcy jeszcze spokojnie śpią?
Zmowa kilku metropolii sprowadza do Podziemnego Miasta, Chalcedonu, ludzi, którzy - zgodnie z przeznaczeniem - nigdy nie mieli się spotkać.
W Nowym Jorku pewien reżyser postanawia nakręcić film, lecz odtwórczyni głównej roli, znika. Zastąpić ma ją siostra bliźniaczka, która dla roli postanawia nauczyć się życia na ulicy. Pomaga jej w tym nowo poznana dziewczyna.
W tym celu prowadzi ją do Chalcedonu, gdzie od kilku lat mieszka tokijski uciekinier, Wa Tanabe, oraz bogata, podejrzewana o ciemne sprawki rodzina Leitnerów.
Jaki związek ma zaginięcie aktorki z Nowego Jorku z mieszkańcami Podziemnego Miasta? Ile można poświęcić, żeby zaryzykować zmianę przeznaczenia? I dlaczego Londyn macza w tym palce?
Hagiri

3
puppet in humanity 
Zagubiona dziewczyna chora na raka, ma swoje poglądy co do życia, widzi że ludzie widzą we wszystkim interes, poznaję chłopaka który, mimo że nie jest taki sam , jak ona pod jej wpływem zmienia się.
majusssia xx

4
Abducted
Najbardziej boli pustka,brak czegoś, co zawsze było Nam dobrze znane.
To pomijanie czegoś, co dotąd znaczyło bardzo dużo.
To omijanie miejsc, które mają Nam przypomnieć.
To brak komunikacji z osobami, które lubią wspominać.
To brak jakiegokolwiek życia , gdy ciągle mijamy się z prawdą lub staramy się jej uniknąć.
To ból jaki sobie sami sprawiamy i kwestia przyzwyczajenia, kiedy sami w sobie staniemy się masochistą. Przeszłość, często ma duży wpływ na to kim jesteśmy teraz.Wydarzenia, które długo analizowaliśmy.Próbowaliśmy naprawiać i staraliśmy się coś zmienić. Zostawiają niewidoczne rany.Rany, które nigdy się nie zagoją, bo rozdrapujemy je,nawet jeśli od tamtego czasu minie wiele lat. Porzucenie przez chłopaka sprawiły, że Hope stała się wrakiem człowieka. Dlaczego wrakiem? Jej organizm był wyniszczony przez narkotyki,alkohol i tytoń. Zaś jej charakter...ciężko nazwać ją osobą świadomą swoich czynów. Ktoś, kto rani swoje ciało, nie docenił jeszcze tak cennej wartości jaką jest życie.
Limited

5  
it'ssohard
Dziewczyna o imieniu Jane ma wiele problemów - rodzinnych, osobistych... Przestaje sobie z nimi radzić, jest jej za ciężko. Przypadkowo poznaje chłopaka o imieniu Nathan, który zmienia jej życie...
jednozycie


6
With Creeper you can’t be sure of anything
Julia Dove wraz ze swoim przyjacielem Michaelem Foxem wprowadzają się do Mableton. Nastolatkowie szybko odnajdują się
w nowym otoczeniu, pomimo, że byli dręczeni w poprzedniej szkole i żyli w ciągłym strachu. Niestety, ich spokojne i uporządkowane życie zmienia się, kiedy do miasta, po długiej nieobecności, powraca znany całemu społeczeństwu, członek lokalnego gangu Armor Kings, Creeper.Niebawem drogi grzecznej dziewczyny z liceum i okrutnego chłopaka krzyżują się, co prowadzi do zawarcia niebezpiecznej umowy.Czy Creeper wciągnie Julię do swojego świata, z którego podobno nie ma już ucieczki?
@TheLongestSwag
Milena Radomska - wydawać by się mogło zwykła, szara szesnastolatka z problemami w domu. Jej ojczym znęca się fizycznie i psychicznie nad nią oraz nad jej ciężarną matką. Dziewczyna nadal nie może zapomnieć o śmierci swojego ojca, którego tak bardzo kochała. Przeprowadzka do Poznania sprowadza na nią zbieg przypadkowych zdarzeń. Jest świadkiem morderstwa, dokonanego przez znienawidzoną przez nią koleżankę, czy było to morderstwo na zlecenie? W krótkim czasie z jej otoczenia i nie tylko znikają różne osoby, które po pewnym czasie zostają odnalezione martwe. Kogo z jej bliskich zabierze śmierć? A może ona sama się z nią zetknie? 
Cloudeen

8
 tam, gdzie milczą...
Nowy York, a w nim trzy siostry latynoskiego pochodzenia. Każda z nich jest inna i przeżywa swoją własną historię, wzloty i upadki oraz romanse. Jednak łączy je wszystkie jedno. Mieszkają z ojcem alkoholikiem w jednym z brooklyn'skich domów. Brak im dostatku. Muszą martwić się o przeżycie kolejnych dni.
Pewnego dnia jedna z nich odnajduje pamiętnik zmarłej matki z młodzieńczych lat. Czy odmieni on ich postrzeżenia na temat życia i ojca?
Co przyniesie im spotkanie ze sławną rodziną Brody?
Opowiadanie pełne perypetii trzech młodych dziewcząt, przeplatane wpisami z dziennika ich matki.
Lara Lauren

9
Tears don't fall 
Zapraszam was do piekła, które przeżyłem. I prosze, nie popełniajcie moich błędów.

TEARS DONT FALL - HISTORIA NA PODSTAWIE PRAWDZIWYCH WYDARZEŃ
Edi
Szablon