Thriller

 1
Kidnapped for him  
 Było koło południa. Szłam tą samą drogą jak co dzień. Nigdy to miejsce nie wyglądało na bezpieczne. Ale, kto wolałby tłuc się przez całe miasto, skoro można iść na skróty? Zbliżał się weekend, a ja po prostu wracałam do domu. To co miało miejsce przed chwilą to jakiś absurd!...Dlaczego padło na mnie? Może jakbym wróciła wtedy, ugh! Skąd miałam wiedzieć, że to się zdarzy? No bo jak mogłam to przewidzieć?!...

Nazywam się Lea Rose, mam 17 lat. Zostałam porwana.
Kin Adams

2
House De Secrete 
Ocknąłeś się w nieznajomym pomieszczeniu. Wszelkie wspomnienia o tym, jak tu trafiłeś pozostały gdzieś po tamtej stronie snu. Na łóżku widzisz kasetą audio i spodziewając się kolejnego kawału od swoich przyjciół, wkładasz kasetę do odtwarzacza. Lecz zamiast wesołych przyjacielskich żartów z głośnika donosi się monotonny głos nieznajomego, który podaje się za Lalkarza. Z tego wyraźnie pojmujesz trzy rzeczy: po pierwsze jesteś pozbawiony wolności, po drugie możesz stracić życie, po trzecie czeka Cię wiele prób, chyba najbardziej poważnych w Twoim życiu…
Kora

3
Attracted
Vienna to dziewczyna, która ma swój idealny świat, jednak nie lubi swojego stylu życia. Nienawidzi rodzinnych kolacji, znajomych rodziców i "nadętych bufonów". I choć wszyscy uważają, że wszystko ma, to nie ma tego, czego by chciała.
Ma już chłopaka - Elliota, który dba o nią jak nikt inny; dużo przyjaciół i kochającą rodzinę. Jednak gdy zostaje wysłana do Nowego Jorku jej życie zmienia się diametralnie. Coś ciągnie ją do chłopaka, którego nie zna zbyt długo... Nie wiadomo tylko, czy jego ciągnie coś do niej i jakie skutki będzie miał Luke na życiu Vienny.
ATTRACTED
nightmarath0n

4
Przypadek czy przeznaczenie?
Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

Brak zasad.
Brak współczucia.
Brak jakichkolwiek uczuć.

Nikt nie chciałby takiego życia.
Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
ONA NIE MIAŁA WYBORU
Isia♥♥ 


5 
Spotkania na Lombard Street
Lombard street to jedna z ulic San Francisco, na której w pewnym ciemnym zaułku znajduje się miejsce pewnych spotkań. Nieliczni o nich wiedzą, niewielu chciałoby w ogóle o tym wiedzieć.
Evelyn Verriar zagrała w grę. Zwykła ciekawość zaczęła stopniowo zamieniać się w niebezpieczną fascynację. Szaleństwo? Nawet nie wiesz, kiedy się zaczyna...
Legilimencja 
Zakończony


6 
Znalezione w ogrodzie
"(...) Przed oczami wciąż miał obraz z dzisiejszego przedpołudnia. Drobne ciało Meg zamknięte w żelaznym uścisku Fay, brudne i przemoczone od wilgotnej ziemi. Tak właśnie znalazł je w ogrodzie, kiedy przyszedł odwiedzić starą przyjaciółkę..."
Florenss
Zakończony 

7
Are you Alice?
Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko. Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach. Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…
Amnesia

8
wonderland w beznadziejności
 Clementine prowadzi bardzo spokojne, wręcz zahaczające o nudę życie. Jest zorganizowana do tego stopnia, że jej znajomi są pewni istnienia notatnika, w którym planuje swój dzień. Ma też skłonności pedantyczne, co raczej pomaga niż wadzi. Wszystko w jej świecie posiada właściwe miejsce, a zmiany należą do rzadkości.
Wtedy pojawia się on.
Po raz pierwszy widzi go, stojąc przed drzwiami wejściowymi biura. Mężczyzna opiera się nonszalancko o ścianę budynku naprzeciwko i patrzy prosto na nią. Clementine ma wrażenie jakby prześwietlał każdy skrawek jej ciała, wnikał o wiele dalej niż sięga ubranie, o wiele dalej niż ktokolwiek wcześniej próbował. A kiedy przymyka powieki, by za chwilę znowu je otworzyć, jego już nie ma.
alulu

9
Bullet
Czy można żyć podwójnym życiem? Znać piekło jak własną kieszeń i uważać je za swój drugi dom? Czy miłość, namiętność, alkohol i nikotyna pomagają przetrwać trudne chwile? Jak toczy sie życie między dwoma światami - za dnia jesteś zwykłą dziewczyną, w nocy zaś chłopakiem którego nazywają demonem.
Bullet - Tako nim mówią. Wiedzą o nim tylko trzy rzeczy - uzależniony od fajek, adrenaliny i Bullet For My Valentine.
Edi
Szablon