FanFiction - crossovery/multifanfiction

Harry Potter & Dary Anioła

1
Świat, z innej perspektywy, wygląda inaczej... 
Rosalin Black mieszka z matką w Instytucie Nephilim w Nowym Jorku. W tym roku wyrusza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwardzie. Jak potoczą się losy dziewczyny?
Książkoholiczka Black

Shailene Woodley & Theo James

2
Isabelle Bailey 
Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
Nathalie Malik 

Justin Bieber & Selena Gomez

3 
Love me anyway 
17-letnia Selena przeżyła domowe piekło. Razem z matką zaczyna nowe życie. Nowym domem dziewczyny staje się Brooklyn. Poznaje nowych ludzi, a w jej życiu otwiera się nowy, lepszy rozdział. Na jej drodze kilkukrotnie pojawia się tajemniczy chłopak. Od ich drugiego, przypadkowego spotkania Selena dostaje sms od nieznanego nadawcy. Przy kolejnym spotkaniu, otrzymuje następny. Chłopak prowadzi niebezpieczne, ale zarazem ekscytujące życie.
Czy będzie miał jakiś związek z tajemniczymi wiadomościami? Jak potoczą się ich losy? I jakie uczucia nimi zawładną?

Dowiesz się czytając "Love me anyway".

 Beushx
Zakończony 

4
Confident 
Alex jest typową chłopczycą. Pewnego dnia zostaje przyłapana na pewnym przestępstwie i idzie do poprawczaka, a przynajmniej jej się tak wydaje. To nie przypomina zakładu karnego dla młodocianych przestępców. To całkiem co innego. Władze tamtejszej placówki dają jej jedyną szansę w życiu na zaczęcie życia od nowa w zamian za misję, która dotyczy jednego z lubianych przez nastolatki idola. Czy misja się powiedzie? Czy Alex wpakuje się w jeszcze większe kłopoty? Sprawdź sam!
victorious 

Louis Tomlinson & Selena Gomez

5
AWKWARD MEETING IN DETENTION 
Hailey Williams to realistka, która nieświadomie przyciąga kłopoty. Uważa, że ostatni rok to etap, który planowała przeżyć w miarę spokojnie wraz ze swoimi dwoma przyjaciółkami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy już w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz ze szkolnym złym chłopakiem, który może wcale nie jest taki zły?
Louis Tomlinson to szkolny zły chłopiec, który z wyboru jest wielkim kłopotem. Ostatni rok jest dla niego niczym innymi, jak kolejnymi imprezami ze swoimi równie nieprzyjemnymi kumplami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy po raz kolejny w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz z irytującą brunetką, która może wcale nie jest taka irytująca?
Banalne, prawda?

Lucky

The Originals & Supernatural

6
Now I know my heatr is a ghost town
Historia dotyczy Cassidy "Mandez" Mikaelson, córki wampira i czarownicy. Jest bezwzględną hybrydą, która gotowa zrobić wszystko by chronić swych bliskich. Urodzona we francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu i wychowywana przez sabat czarownic jej matki. Odebrana rodzicom wbrew ich własnej woli. Ucieka kiedy poznaje prawdzie zamiary sabatu. Trafia pod opiekę wampira, od którego wiele się nauczyła. Nazwała go swoim mentorem. Potrafi dobrze tłumić swoje emocje. Troszczy się tylko o tych, których kocha. Prosi mentora aby ten odszukał jakiekolwiek informacje na temat jej rodziców. Jak się okazuje wampir natrafia na ślad tylko jej ojca. Pewnego dnia wraca do domu gdzie zastaje martwe ciała swych bliskich a obok jednego z nich widzi zapłakaną przyjaciółkę. Lecz to nie koniec jej problemów. W mieście w którym mieszka ktoś atakuje niewinne osoby. Próbuje się dowiedzieć kto za tym wszystkim stoi lecz do akcji wkraczają bracia Winchester. Dziewczyna postanawia uciec z przyjaciółką do Nowego Orleanu by ukryć dobrze swoją tożsamość. Jak potoczą się jej losy kiedy na swej drodze spotka ojca? Czy będzie w stanie mu wybaczyć? Co zrobi kiedy za nią przyjadą Winchester'owie? Jak postąpi kiedy się dowie, że zdrajcą jest osoba, o którą nawet by nie podejrzewała? Jaką rolę w jej życiu odegra Dean Winchester kiedy problemy jej rodziny dotkną również jego?
Bellaaa 20
 
Miley Cyrus & Casey Deidrick & Sean Faris

7
 Is it right or is it wrong? I can't go on, you can't go on.
W życiu liczy się zabawa, seks i wolność. W tych przekonaniach everly marchetta żyła przez 19 lat. Ciężko jest żyć inaczej, kiedy przykład bierze się z piątki facetów, z którymi się mieszka. Imprezuje, uczy się, każdej nocy sprowadza sobie innego chłopaka. Czy żałuje? Nie, nie ma czego, taka już jest... Do czasu. W końcu na jej drodze staje wytatuowany chłopak, szeroki w barkach i wąski w biodrach. W łóżku zrobiłaby z nim co chce, ale on odwraca od niej głowę. Nie chce jej, a ona nigdy nie czuła nic takiego. Właściwie... W ogóle nigdy nic nie czuła.
Nightmare_ 


Nina Dobrev & Zayn Malik

8
Keep Smiling 
Martina do czwartego roku życia mieszkała w Niemczech, później przeprowadziła się do LA gdzie w wieku czternastu lat została zgwałcona. Gdy skończyła 17 lat krótko po tym straciła rodziców którzy zginęli w wypadku samochodowym.
Po śmierci rodziców zajmie się nią Robert, jej kuzyn. W Londynie Martina zaczyna 'nowe życie'.
SandiiBlueMartina


Olimpijscy Herosi & Kroniki Rodu Kane

9
Magic of Demigods
Nico di Angelo razem z Siedmiorgiem i Kalipso wracają do Włoch, trzy lata po pokonaniu Gai - Matki Ziemi. Jednak syn Hadesa nie wie co go tam czeka.
Z innej beczki, Martina jest córką Hekate i maga Egiptu. Zeus nałożył na nią klątwę nie starzenia się i dziewczyna od 2055 lat jest dziewiętnastolatką. Co ich połączy? Dlaczego Fata chciały by się spotkali? To wyjaśni się właśnie w opowiadaniu!
Tynta Zapal
Zakończony

 5 Seconds of Summer & Cara Delavingne 

10
T R O U B L E 
Rose Scott to siedemnastolatka, która wiele w swoim życiu zdążyła już przejść.
Nie zadaje się z wieloma osobami, a tylko ze swoimi przyjaciółmi - Ashtonem, Calumem i Michelem. Żeby nie było kolorowo to Rose jest urodzona do wpadania w kłopoty...
Czy pogodzi się z tym, że jej matka ma zamiar ponownie wyjść za mąż co wiąże się z wprowadzeniem Dave'a oraz jego syna - Luka. Mimo wspólnej niechęci do siebie Rose i Luk starają się nie dopuścić do ślubu rodziców.
Tylko co, gdy przeszłość odnowa wkroczy w jej życie ?
Czy jej przyjaciołom uda się uratować Rose ?
Czy Rose znów zejdzie na złą drogę ? 

pami1807 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon