FanFiction - The Janoskians

1
 Friends
 Flannery po wydarzeniach z przed roku
zostaje zmuszona do przeprowadzki z Sydney do
kuzyna,który mieszka w Melbourne. W pewnym momencie
Jai proponuje jej grę. I,żeby ją wygrać musi iść jego zasadami.
StayStrong
Zakończony

2
Depressed
Luke i Lily poznali się na znanym portalu Tumblr.Toczą swoją
znajomość już nie całe dwa lata.Niestety,dziewczyna zmaga się też
ze straszną chorobą anoreksją.Jednak wszystko ma się zmienić,kiedy
Luke razem ze swoimi braćmi ma przyjechać do miasta,gdzie mieszka
Lily.Jakie w tym wszystkim będzie miał znaczenie brat Luke'a Jai?
Co,jeżeli ona będzie musiała wybrać.A,to wszystko potoczy się w
przeciągu niecałych dwóch miesięcy.Jak te wszystkie zdarzenia
będą miały wpływ na jej życie?
StayStrong 
Zakończony

3
Stay in my life if you dare
Natalie to zwykła dziewczyna,kochająca rysować.Nie potrafi jednak poradzić sobie z przeciwnościami losu.Postanawia zrobić coś,co na zawsze odmieni życie jej bliskich,a ją uwolni od wszelkich kłopotów.Ktoś jednak zmienia jej plany,ratując ją.Zaprzyjaźniają się,co zmienia całe jej życie.Poznaje jego przyjaciół i zakochuje się w jednym z nich.Uważa,że nic nie może zniszczyć ich szczęścia.Niestety przyłapuje go na zdradzie.Załamuje się,a z pomocą znów przychodzi Luke.Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki?Tego dowiecie się tylko na Stay in my life if you dare.
Natala. 
Zakończony

4
Janoskians You Only Live Once
Kiedy bliźniacy dostają propozycję założenia oddzielnego zespołu "Brooks Twins" Janoskians rozpada się. Chłopcy tracą ze sobą kontakt i mimo że kiedyś byli jak bracia, wszystko się zmieniło. Dziesięć lat później jest okazja na powrót Janoskians, jednak pewna dziewczyna nie chce dopuścić do tego. Czy to będzie ich jedynym problemem i czy chłopcy znowu będą razem?
Believe
Zakończony5
Rewanż
Nastoletnia Hanna całe życie była szykanowana przez szkolną elitę z powodu jej dużej wagi i wyglądu. Pewnego czerwcowego dnia dziewczyna spotyka w parku nieznajomego, który całkowicie zmienia jej pogląd na świat. Hanna zmienia się przez wakacje o 180 stopni. Nowy rok szkolny oznacza dla niej nowe życie. Dziewczyna dołącza do szkolnej elity, by odegrać się za wszystkie krzywdy i zniszczyć popularne dzieciaki.
Klaudia
Zakończony

1 komentarz:

  1. Fanfiction ︴Jai Brooks
    Opis: Czasami nawet najbardziej ułożone i kolorowe życie może się przewrócić do góry nogami... i nawet pieniądze i sława tego nie zmienią. Co zrobi dziewczyna, która do tej pory miała wręcz idealne życie? Bo oni już ruszyli...
    Adres Bloga: http://swiatsiekreciff.blogspot.com/?m=1

    Bardzo przepraszam za spam. :/ Ale blog jest nowy i nie do końca wiem jak zacząć... :) z góry Dziękuje jak ktoś odwiedzi i skomentuje.

    OdpowiedzUsuń

Szablon