FanFiction - Potterowskie: Czasy Toma Marvolo Riddle'a i wcześniejsze

1
Chwała jest silniejsza niż śmierć  
Lord Voldemort znany jest ze swego okrucieństwa i lodowatego serca. Od najmłodszych lat zdany był tylko na siebie, przez co stał się potworem. Jak natomiast potoczyłby się jego los, gdyby spotkał na swojej drodze osobę, którą mógłby obdarzyć uczuciem w momencie, zanim zapałał namiętnością do czarnej magii? Z całą pewnością niczego by to nie zmieniło, ale tak się składa, że wspomniana kobieta posiada coś, na czym Czarnemu Panu zależy ponad miarę. Choć akcja rozpoczyna się w Hogwarcie, prędko okazuje się, że miejsce Voldemorta znajduje się w Egipcie. Moc starożytnych bogów może zmienić nie tylko samego czarnoksiężnika, ale i wynik walk, które jego śmierciożercy toczą z członkami Zakonu Feniksa.
Frozenka


2 
Przyjaźń z przymusu
Ostatni rok w Hogwarcie niesie ze sobą większe wymagania. Tom Marvolo Riddle jest tego w pełni świadomy i wraz ze swoimi poddanymi zamierza pozostawić po sobie trwały ślad na tle czarodziejskiego świata. Voldemort posuwa się do najodważniejszych w jego dotychczasowej karierze czynów, starając się umykać spod czujnych oczu Albusa Dumbeldora. Między licznymi planami i zamachami przeplata się dziewczyna o otumanionym oczach i dziwnym usposobieniu. Amy Benson ma w sobie tajemnice, które Voldemort pragnie poznać. Amy i Tom zaczynają nawiązywać dziwnego rodzaju przyjaźń, składającą się ze spojrzeń, krótkich wymian zdań i wymuszonej troski. Choć Riddle zna Amy słabo i krótko, zaczyna doceniać jej towarzystwo, mimo że nie przynosi ono żadnych widocznych korzyści. Starając się odkryć nowe sekrety i osiągnąć zamierzone cele, Tom spędza ostatni rok w zamęcie i bałaganie, jakie do tej pory nigdy go nie spotkały. Nie były natury fizycznej.
Ridi-culous

3
Andrea Misabielle nigdy nie była zwykła. Miała zdolności, których nie posiadali jej bliscy i pewnego dnia jej fretka zaczyna mówić. Rok później dostaje list z Hogwartu, lecz to nie koniec niespodzianek, jakie czyhają na dziewczynę. Spotyka tam bowiem dawnego przyjaciela, jednak on trafia do Slytherinu, a ona do Gryffindoru. Od tej pory nigdy nie są zgodni i jedno chce uprzykrzyć życie drugiemu. Na szóstym roku zaczyna dociera do niej sens słów nauczycielki wróżbiarstwa, na jej poduszce dostrzega czerwoną różę, a tajemnicza komnata zostaje otwarta. Wtedy Andrea odkrywa tajemnicę chłopaka, którą skrywał od ich poznania, wtedy też odkrywa swój sekret, ten, którego nie dopuszczała do swoich myśli przez dziewięć lat...
Co ma na myśli nauczycielka? Od kogo jest ta róża? Czym jest tajemnicza komnata i co w nie jest ukryte? Co tak naprawdę czuje do Andrei chłopak i kim on dla niej jest? Dowiecie się, czytając Sekretną Miłość Czarnego Pana.
Kaede

4
Wielka ucieczka 
Czeka na nas nowa saga rodzinna, czarnomagiczne rody, źli mężczyźni, piękne kobiety, spektakularne ucieczki i dużo lat siedemdziesiątych. Sygnowane typowym zawirowaniem a la Oleńska, bogato ilustrowane, a wszystko pod patronatem wydawnictwa Mad Books.
Oleńska

5
Pokonać przeznaczenie
Sabrine Grich to niezwykle potężna czarownica. O jej przyszłości mówi wiele przepowiedni. Jednak ona za wszelką cenę pragnie udowodnić, że jest kowalem własnego losu. Czy uda jej się pokonać przeznaczenie?
Albus Dumbledore zabrał jej serce i sumienie. Zniszczył to, co najbardziej kochała. Czy Sabrine pokona swoją dumę i wstąpi w szeregi Czarnego Pana, by wraz z nim zgładzić ich wspólnego wroga?
Jedna z przepowiedni mówi, że zginie z rąk ukochanego. Czy tak się stanie? Jest to bardzo prawdopodobne. Szczególnie, że zakochała się w samym Lordzie Voldemorcie.
Jest sama. Za wrogów ma dwóch potężnych przeciwników: Albusa Dumbledora i przeznaczenie. Czy uda jej się zatryumfować?
E.M.S
Szablon