FanFiction - Teen Wolf

1
Turn to dust
Czego alfy szukają w Ikeburko? Dlaczego oczy Orihary błyskają czerwienią? Czemu demoniczny rozgrywający biega po szkole z karabinem nabitym tojadem? Kto jest na tyle szalony, że próbuje zakumplować się z wilkołakami? Czy wkurzony Shizuo nadal rzuca znakami drogowymi, a Stiles w dalszym ciągu nie otrzymał pozwolenia na broń?
Otrzeżenie: odradza się każdemu, kto uczulony jest na: ostre zagrywki poniżej pasa, cięty język wilków , Hale'a bez koszulki, kradzieże wspomnień i pragnienia krwawej zemsty, historie o pełniach zabarwionych lękiem, zaprawionych często wisielczym humorem.

Lecz jeśli nie cykasz… Chodź i zwiedzaj Ikeburko, gdzie ulicami miasta przemykają bezgłowi jeźdźcy i jeszcze dziwniejszą mieścinę Beacon Hills, w której nie milknie wilczy skowyt. Pozwól obrócić w pył swoje poczucie bezpiecznej rzeczywistości, odważ się wystawić na próbę swój zdrowy rozsądek i skonfrontuj się z "Turn to dust".
Wilczy

2
distress
Śmierć nie zawsze jest końcem wszystkiego.Ona może być początkiem; bólu, strachu,ale także miłości,pożądania i namiętności.Jedna osoba może pokazać ci nieznany innym świat,ale tobie już znany.Przypomnieć o przeszłości i tej złej i tej dobrej,ale jednym kłamstwem może zniszczyć dosłownie wszystko.Co zrobisz z przeszłością? Czy pozwolisz jej wrócić? Te pytania ciągle nurtują głowę.Czas będzie wybrać komu można zaufać.Czas na wybór.Co zrobisz gdy ludzie którzy ci towarzyszą przez całe życie okażą się nieznanymi osobami?
Julcia 'Mała"

3
Endless life
Blog opowiada o przyjaźni, niebezpiecznej i niemożliwej miłości, zagrożeniu i miasteczku, które nie będzie już takie same, jak dotychczas. Rose to dziewczyna, którą w snach nawiedzają różnego rodzaju tragedie i osoby. Jej życie to zagadka, którą tylko ona może rozwiązać, a w tym pomogą jej przyjaciele i brat. Pozna człowieka, który zakocha się w niej tak mocno jak ona w nim, lecz ich miłość nie będzie mogła ujrzeć światła dziennego, a więc, czy Rose, Derek, Scott, Cora, Allison, Stiles i inni poświęcą swoje życie dla tej zagadki?
 Mc Lili
Szablon