Fantastyka - horror

1
Alice - historia strażniczki  
Alice jest strażniczką swojej przyjaciółki Anastazji, która jest niezwykłą czarownicą zwaną białym krukiem. Razem z Anastazją, Jacobem i Marcusem mieszkają w ogromnej rezydencji, gdzie podopieczna Alice szkoli się po to, żeby móc pokonać swoją babkę i zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym. Jednak to nie wszystko...
Alice jest bardzo rozrywkowa i co chwilę zmienia partnera, co nie podoba się Jacobowi, który wypomina jej to na każdym kroku i wywołuje kłótnie. Jednym z wymienianych argumentów jest jej status w magicznym świecie...
Alice jest królewną, jedyną prawowitą następczynią tronu elfiego królestwa.
Aleksandra O

2
Sierociniec przy cmentarzu
Powieść osadzona w latach 2007-2011
Dwójka rodzeństwa otrzymuje niecodzienną propozycje, mają zostać nauczycielami w sierocińcu dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży. Podpisują umowę, która ma okres trwania dziesięciu lat. Nie wiadomo czy są tak szaleni, czy aż tak zdesperowani, a może tak zachłanni na oferowane im pieniądze?
Pierwszymi, którzy pojawiają się za murami jest Artur, Piotr, Kamila, Krystian i Kubuś, to już wtedy w sierocińcu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Winda towarowa, w której przed laty zginęło dziecko. Ciemne podziemne korytarze, przypominające jeden wielki labirynt i właściciel placówki - Rafał Montero, nazwany przez pierwszych wychowanków Zimnym lub Groźnym człowiekiem.
Co takiego skrywają w sobie stare mury?
Jakie tajemnice przeszłości noszą w sobie uczniowie?
Jak walczyć, kiedy nie wiadomo kto jest wrogiem?
Zaginięcia, porwania, niewyjaśnione zjawiska...
Mieli odnaleźć w tym miejscu spokój...
...odnaleźli senne koszmary, prawdziwe uczucia i sceny niczym z horroru.
Czy dadzą radę przetrwać?
Tychon

3
Białe Wróble
Ogień zabrał Arlecie wszystko: rodziców, ukochaną siostrę, która umarła jej na rękach, dom. Lód ofiarował jej wszystko. Nowe imię- Arlett, bogatą opiekunkę, nową, lepszą siostrę i piękny, zimny pałac. Pewnego dnia koszmar minionych wydarzeń powraca. Dawny nocny Strach przychodzi by odebrać to, co pielęgnował w ciszy, przez tak długi czas. Przyszedł odwiedzić swojego Białego Wróbelka, który skrywa niejeden pożądany przez mrok sekret...
Charlie Eileen

4
INNA 
 Mieli siebie nawzajem. Byli nierozłączni, aż pewnego dnia zostali zmuszeni do rozstania się. Dojrzeli do tego, aby wiedzieć, że nie można być egoistą. Po roku spotykają się ponownie, ale nic nie jest takie samo jak wcześniej.
Zobacz jak silna może być miłość oraz przyjaźń...
*starlight*

5
Magia to moje życie
Moja historia jest inna niż wszystkie. Pełno w niej dziwnych wydarzeń, symboli, czy Magicznego Języka.
Z każdą chwilą zdaję sobie sprawę, że w moim życiu coraz więcej rzeczy dzieje się za sprawą...magii.
Początki zawsze są trudne, wszystko było dla mnie nowe: dobre Siostry, zwane rzadziej Słońcem; i Bezimienni, postrach wszystkich ośmiu światów.
Poznaj moją niezwykłą historię, czytając tego bloga.
Alexa

6
Jesteś dla mnie nieumarłym
Colby Hill to małe miasto położone nad morzem. Można było pomyśleć, że w nim nic się nie dzieje. Ale tak nie jest. Anna Walker przekonała się na własnej skórze. W wieku 17 lat dowiedziała się, że jest czarodziejką i od razu musiała dorosnąć do tej roli. Poznała miłego i przystojnego Chrisa Colby. Czuje od niego niebezpieczeństwo. Kim jest Chris? Czy to on morduje ludzi w mieście? Czy to ktoś inny?
Mroczna

7
Na wojnie nie ma nagrody za drugie miejsc  
Są tajemnice, które powinny nimi pozostać. Są czyny, których nie da się cofnąć. Są osoby, które zostały stworzone do wielkich czynów i takie, które zostały do nich zbudowane. Są ludzie, którzy będą z tobą bez względu na to jaka jesteś. Są myśli, które nie powinny zostać wypowiedziane. Są osoby, które nie powinny zniknąć... Dlaczego już cię nie ma?
Lagusiak (333)

Szablon