FanFiction - Potterowskie: Inne

1
Czasem spojrzenie obcego człowieka daje nam nadzieję, na nowe życie.  
 Milagors trafia do Hogwartu na ostatni rok, Ostatnia Bitwa odbyła się we wakacje, ale czy na pewno Chłopiec-Który-Przeżył pokonał Czarnego Pana? Co się stanie, jeśli właściwa bitwa jest dopiero przed nimi. Czy dziewczyna odnajdzie się w nowym miejscu po tragedii, którą musiała przeżyć i czy znajdzie osobę, która choć odrobinę zrozumie ją dlaczego jest taka zimna i odtrąca wszystkich od siebie. Wszystko okaże się w tej o to historii młodej czarownicy.
Darina989

2
Na szczycie życia  
– Bycie czarodziejem ssie.
– CO?
– Magia jest do dupy.


Teodor Nott traci na wojnie przyjaciela. Postanawia więc zerwać z magią, twierdząc, że to właśnie przez nią czarodziejom odbija, co z kolei prowadzi do zabawy w decydowanie, kto ma żyć, a kto umrzeć. Przez sześć lat wiedzie cudownie spokojne życie poza ojczyzną, a niedługo po powrocie do kraju spotyka znajomego jeszcze z czasów szkolnych. W ten sposób rozpoczyna się walka o Teodora – o niego i o jego czystą krew, której przecież nie powinno się marnować w tak barbarzyński sposób.
W tej opowieści można znaleźć wszystko: począwszy od nadgorliwego skrzata domowego, poprzez czarodziejski klub nocny, młodziutką szefową Departamentu Przestrzegania Prawa, która całe swe życie chce zapisać na kartkach kalendarza, oraz tajemną tajemnicę Departamentu Tajemnic, a skończywszy na odpowiedzi na nurtujące wszystkich śmiertelników pytanie: Jak dotrzeć na sam szczyt życia? Do tego szczypta magii, odrobina romantyzmu i garść humoru. Abrakadabra i…

– Przestań… przestań, do cholery!
– No co?
– Nie wymachuj tak tą różdżką, bo cię znajdę.

Empatia 

3
Do you believe
 Dwie dziewczyny. Jedna szkoła. Potencjalnie zwyczajne życie.. do czasu.
Co się stanie, kiedy Gryfonki staną na przeciw sytuacjom, o których nie śniły nawet w najgorszych koszmarach? Co zrobią, kiedy w znalezionym dzienniku zaczną pojawiać się tajemnicze wpisy? Co postanowią, kiedy staną przed kolejnymi, trudnymi decyzjami?
Każdy dzień będzie gorszy od poprzednich. Przyjaciele okażą się zdrajcami, a wrogowie będą po ich stronie. Życie pokaże im, że nie wszystko jest tym, na co wygląda.
Czy odkryją komu tak bardzo zależy na ich cierpieniu? Czy uda im się poskładać fakty? Czy mogą ufać samym sobie? Pamiętaj, że lis nigdy nie śpi
Nox i Avis ♥

4
Opowiadania - Harry Potter
Blog stworzony z pasji i miłości do serii książek o Harry'm Potterze. Pojawiają się na nim krótkie opowiadania o miłości par, których losy nigdy w dziele J.K. Rowling nie złączyły się. Moim głównym celem jako autorki tekstów jest napisanie wszelkich możliwych połączeń. Czy jest to możliwe? Nie wiem, ale nasza wyobraźnia jest nieograniczona i właśnie to ukazuję pisząc tak wiele różnorodnych tekstów. Blog jest stworzony po to, aby każdy znalazł jakąś miniaturkę dla siebie, więc zapraszam serdecznie. :) Pozdrawiam, Malina (malinka9166)
malinka9166

5
A wszystko zaczęło się w Hogwarcie... 
Przez dwadzieścia lat z zamkniętej w sobie, nieśmiałej i aspołecznej dziewczynki wyrosła na twardą kobietę, którą sam Salazar Slytherin nazwałby mianem "Ślizgonki idealnej". Piękna, mądra, zdolna, naznaczona na ciele i umyśle przez wiele przygód. Opuściła Londyn, ale po wypełnieniu powierzonych jej zadań, wróciła. Na miejcu zastała jedynie dogorywającą po wojnie pożogę i jego grób. Ile Sentis będzie musiała poświęcić, żeby przywrócić Severusa do życia? Czy Snape pokocha ją na nowo?
 Bellaris

6
Pokuta Malfoyów
"Malfoyowie.
Szlachetny, starożytny ród czarodziejów zapoczątkowany przez Armanda Mal Foi'a, który w XI wieku przypłynął z Francji z królem Wilhelmem Zdobywcą. Ród czarodziejów dumnych i wyniosłych, zbyt pewnych siebie, pięknych i bogatych. Jak mówi nazwisko - zdradliwych. Jak twierdzą ludzie - przesiąkniętych złem. Szanowanych ze strachem i znienawidzonych.
Przeklętych.
Nikt nigdy nie zapytał, czy chcieli tacy być. Nikt nigdy nie zadał pytania, dlaczego tacy się stali. Niedorzeczne - to przecież Malfoyowie. W każdym z nas jest trochę zła, w niektórych po prostu więcej niż w innych.
Łatwo jest upaść, dużo trudniej jest się podnieść.
Oto nadchodzi czas sądu.
Czas odkupienia.
Nadchodzi czas pokuty Malfoyów."
Beatrice

7
Uratuj mnie
Hermiona chce zostać Mistrzynią Eliksirów. Czy Snape przyjmie ją na praktyki? Czy prawdziwy przyjaciel potrafi wszystko zniszczyć i sprawić, że nie czujemy się bezpiecznie? Czy wróg okaże się lepszym przyjacielem przyjacielem niż ten, który nim jest? Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymacie czytając mojego bloga. Serdecznie Zapraszam.
Tora no Hana 

8
Luźna kontynuacja bloga "Harry Potter i Szósty Dom". Po ośmiu latach od pokonania Voldemorta Hermiona wraca do Hogwartu - ale tym razem jako nowa nauczycielka eliksirów. Mimo że przeżyła ciężkie chwile po tajemniczym zaginięciu Rona Weasleya, stara się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, ale nie pomaga jej w tym osoba opiekuna stażu - Severusa Snape'a...
aga_schwarz

9
Magia Rosierów
Rok 1996 nie zapowiada się dobrze i to nie tylko z powodu zbliżającej się wojny, Nikki zostaje zmuszona do powrotu do Anglii, chociaż wcale nie ma na to ochoty. Po raz kolejny zostaje odnaleziona przez ludzi, z którymi zadarł jej ojciec; chcą odwetu.
Matki nigdy nie poznała, chociaż teraz słyszy o niej częściej, tylko niezbyt pochlebnie.
Dodatkowy kłopotami są nie tylko śmierciożercy pałętający się po kraju, ale przede wszystkim przedmiot, który jej ojciec ukradł, a bycie córką Evana Rosiera nie oznacza niczego dobrego.

Acrimonia
Szablon