Czytelnicy Polecają - Sierpień 2014


Kategoria: Romans
Natknęłam się na to opowiadanie, przeglądając Nowe Rozdziały. Początek jednego z rozdziałów od razu mnie zaciekawił, więc weszłam... i się zakochałam. Jest to nie tylko romans, ale i ma coś w sobie z fantasy. W ciągu godziny przeczytałam wszystko, co się dało - łącznie z zakładkami. Blueberry niedawno zaczęła, ale widać po niej, że robi to co kocha, ma nieskończone pomysły i pisze z czytelnikami, co mi się bardzo podoba. Zdecydowanie ją polecam i zachęcam do zajrzenia.
~Karo


Kategoria: FanFiction |Potterowskie: Nowe Pokolenie
Polecam to opowiadanie, ponieważ jest zabawne, nieszablonowe i bardzo nietypowe. Pisane z dużą dozą sarkazmu i humoru. Bohaterowie są oryginalni i nie da się ich nie kochać. Nie spotkacie tu żadnej Mary Sue. Magiczna satyra. Hogwart w krzywym zwierciadle. Nowe Pokolenie jakiego mało w dzisiejszej blogosferze. Trzeba przeczytać, żeby zrozumieć ;)
~Anonim


Kategoria: Inne
Jeśli masz dość bloggerek modowych i "lajfstajlowych", które piszą o kosmetykach i zakupach to wejdź na tego bloga! Dziewczyna w fajny sposób pisze o swojej rzeczywistości, porusza problemy jakie dotyczą każdego z nas, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Blog ma strasznie mało czytelników, a szkoda, bo zasługuje na więcej! Zapraszam!
~Anonim


Kategoria:Romans
Dziewczyna, która pisze tą historię ma niesamowity talent. Jej wszystkie opowieści są realistyczne, pokazują idealnie dobranych bohaterów i mają świetną fabułę. Dumb Love jest historią, którą każdy powinien przeczytać. Wszyscy powinni poznać świat Harrego i Tiffany.
~Tata


Kategoria: Fanfiction |One Direction
Historia jedna z wielu dziewczyna poznaje mężczyznę wielka miłość i happy end. Niby takie proste a jednak to fanfiction różni się od pozostałych. Może to za sprawą dojrzałości autorki i bohaterów występujących w tym fanfiction? Może dlatego, że fabuła jest bardziej złożona i skomplikowana niż "zwykła dziewczyna i światowa gwiazda" czy " gangster, bandyta i niewinna dziewczyna, która widziała za wiele" Oprócz samego wątku głównych bohaterów są poruszane inne znacznie ważniejsze rzeczy jak nietolerancja, problemy psychiczne, jest tego na prawdę wiele. Mimo takiej fabuły wszystko jest napisane z taką lekkością, że chce się czytać więcej i więcej. Jeśli ktoś szuka dobrego fanfiction, które jest na prawdę dobrze i przemyślanie napisane to serdecznie polecam tego bloga.
~Anonim
Dziękujemy Wam za wszelkie nadesłane propozycje i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji (wrzesień) dostaniemy jeszcze więcej zgłoszeń. Pamiętajcie jest to niepowtarzalna okazja do odkrycia przed resztą czytelników nowych perełek w blogosferze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon