Czytelnicy Polecają - Wrzesień 2014


Kategoria: Romans|Thriller
Dziewczyna została wyszkolona w Secret Service to the Order of Assassins . Głównym zajęciem przez większość jej życia było zabijanie. Chcąc uwolnić się od przeszłości ucieka i zmienia nazwisko i wygląd. Czy to pomoże?
*
Na bloga wpadłam stosunkowo dawno, lecz tak mnie wciągnął że właściwie codziennie oglądam czy autorka (Aleksji) nie dodaje nowych rozdziałów. Polecam osobom lubiącym akcję.
~Ronnie


Kategoria: Romans|Psycholgiczne
Aira to siedemnastoletnia dziewczyna, której świat niespodziewanie wywraca się do góry nogami. Próbuje nie rozpaczać i po prostu się pozbierać, jednak, gdy prawie jej to wychodzi, przykre zrządzenie losu po raz kolejny rujnuje jej życie. Musi znieść przeprowadzkę do całkiem obcego miasta, oswoić się z nową szkołą i otoczeniem, a także warunkami, do których nie jest przyzwyczajona. Nie toleruje całej sytuacji ale stara się z nią pogodzić. Niestety nie jest to proste, zwłaszcza będąc nową w tłumie obcych ludzi. Pomimo znalezienia wspólnego języka z paroma osobami Aira musi jeszcze dużo rzeczy przecierpieć. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i przyjemnie.
~Ronnie


Kategoria: Fanfiction|Pamiętniki Wampirów
Myślę, że to opowiadanie godne polecenia. Czytam je od początku i z tego co wiem wciąga wiele ludzi. Autorka wróciła teraz po przerwie i zaskoczyła mnie pozytywnie nowym rozdziałem. Chciałabym ją polecić, bo to dobre opowiadanie :)
~Anonim

Dziękujemy Wam za wszelkie nadesłane propozycje i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji (październik) dostaniemy jeszcze więcej zgłoszeń. Pamiętajcie jest to niepowtarzalna okazja do odkrycia przed resztą czytelników nowych perełek w blogosferze.

1 komentarz:

  1. "Na telefon" polecam bardzo :D Sama nawet pomogłam Aleksji wybrać temat :P Inne jej opowieści można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/stanZaczytany

    OdpowiedzUsuń

Szablon