Czytelnicy Polecają - Październik 2014

Kategoria: Fantastyka
Natrafiłam na tego bloga przypadkiem i bardzo się ciesze, że tak się stało. Uważam, że autorka pisze bardzo ciekawie, wychodzi jej to coraz lepiej i ma pełną głowę pomysłów. Podoba mi się, że jest to jej własna historia, a nie kolejne fanfiction. Uwielbiam kreację bohaterów w jej wykonaniu, przygody, które ich spotykają. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś z was trafi na świetnego bloga.
~Anonim

Kategoria: Fanfiction| 5 Seconds of Summer
Styl pisania autorki jest bardzo przyjemny, przez co całość lekko się czyta. Dużo opisów postaci, sytuacji oraz miejsc, a także odpowiednia ilość dialogów. Przez całe opowiadanie ciągnie się intrygujący dreszczyk tajemniczości oraz świetne stopniowanie napięcie. Do każdego rozdziału dołączona jest niesamowita muzyka, która umila czytanie.
Serdecznie polecam miłośnikom mrocznych klimatów.
~Iga

Kategoria:Thriller/Psycholgiczne
Wychowana w sekcji rządzącej Lily Novisaren nie chce żyć kosztem innych. Nie chce by inni ginęli, aby ona mogła cieszyć się życiem. Postanawia to zmienić, wtedy właśnie jej życie zmienia się poprzez poznanie przywódcy rebeliantów. Wtedy pojawia się pytanie czy powinna stanąć po stronie rebeliantów czy władzy? Jaką rolę ma do odegrania Ostatni Piasek i kto pomoże jej w wypełnianiu przeznaczenia?  I czy ta walka naprawdę jest warta takiego poświęcenia ?
''Wybierz, choć żaden wybór nie jest dobrym rozwiązaniem.''~Lily Novisaren.
Blog naprawdę niesamowity zasługuje na wyróżnienie za dynamiczną akcję, zawiłe wątki, zaskakujące zwroty akcji i ten niezwykły klimat panujący w trakcie czytania. Kochana zasługujesz na nobla ;*.
~Coriolanus Snowow

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon