Fantastyka - High fantasy

 1
Wiedźmin 
W Królestwie Erwen od wielu lat dochodzi do krwawych mordów ludności podejrzanych o praktykowanie magii. Królowa Ishalia napędzana fanatyzmem i podżeganiem kapłana kultu doprowadza do zagłady wielu istnień. Wiedźmin wraz z niewielką kompanią istot innych ras przemierza krainę Erwen w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca. Każdego dnia wisi nad nimi niebezpieczeństwo, bo każdy osobnik niebędący człowiekiem zostaje skazywany na śmierć.
W drugim zakątku kontynentu Desthar swą służbę królowi Casterlahowi Okrutnemu pełni młody Nordmarczyk, Sor'Qell. Po zdradzie krainy zdezerterował i przysiągł służyć królowi Arsayi, który pragnie zdobyć ziemie Irhonu, gdyż uważa siebie za prawowitego władcę królestwa. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli, a zabicie Białej Wilczycy może dodatkowo doprowadzić do wojny z dziką, nieznaną Północą.
Lena_S

2
Pamiętniki z nienormalnego życia  
Życie jest nienormalne. Megan przekonuje się o tym w dosyć specyficzny sposób. Jak każda nastolatka chce mieć przyjaciół,naktórych mogłaby polegać. Lecz gdy wszystko wy wraca jej się do góry nogami tylko oni mogą jej pomóc...
Szalona Dziewczyna

3
Sekrety Ithyser 
Ithyser - kraina zamieszkała przez ludzi, elfy, krasnoludy i przez mnóstwo innych wspaniałych istot. Rządzą nią Lordowie: Ognia, Wody, Powietrza i Ziemi. Ithyser żyje bowiem tymi oto czterema żywiołami, nad którymi panują tylko niezwykli i o tych niezwykłych jest właśnie ta historia. Sekrety Ithyser to także opowieść o miłości, przyjaźni, poświęceniu, walce i cierpieniu, ale przede wszystkim o przeznaczeniu. 
Zwiastuny: https://www.youtube.com/watch?v=o6kcHz054nw 
https://www.youtube.com/watch?v=rvUt-xGuyaY
NatalieShakur

4
Lodowe Kwiaty 
Rozpacz ma twarz.
I wszystkie rany na jej obliczu zdają się nieuleczalne w oczach młodej kobiety, która wyrzeka się tego, co kocha.
Życie Lilith zmienia się gwałtownie, gdy jej wioskę atakuje nieznana epidemia, uśmiercająca kolejno wszystkich mieszkańców. Po raz pierwszy i ostatni dziewczyna jest zmuszona podjąć decyzję niezależną od niej. Nie mając powodu, by zaakceptować sposób, w jaki wszystko się zmieniło, wyrusza w poszukiwaniu idealnego świata.
Possessed

5
Bracia
Gdy w królestwie, stojącym na krawędzi wojny, pojawia się tajemniczy wędrowiec książę Cerendil nie może przejść obok tego obojętnie. Czy jest to wrogi szpieg? Sojusznik? A może ktoś zupełnie inny?
Aliona Tilia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon