Inwentaryzacja

  Po przeprowadzeniu gruntownej inwentaryzacji, usuniętych zostało sporo blogów na przykład te, które były usunięte, a nadal znajdowały się na KO, czy też z innych powodów. Jeżeli Wasz blog został usunięty, a chcecie żeby ponownie znalazł się na KO, to prosimy o ponowne jego zgłoszenie.
Jeżeli został usunięty, musiałyśmy mieć ku temu powód (niezgodność z regulaminem), równie dobrze, mogłyśmy czegoś nie dopatrzeć, za co przepraszamy i mimo wszystko zachęcamy do ponownego zgłoszenia.
Mam nadzieję, że rozumiecie też naszą sytuację. Trzeba przyznać szczerze, że Katalog był chwilowo jednym wielkim chaosem i bałaganem. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie myślcie też, że usuwanie blogów przychodziło nam łatwo.
Z nowości, pragnę dodać, że wprowadzona została numeracja, w celu ułatwienia nam pracy (też pilnowaniu stanu liczbowego KO), prosimy więc jeżeli będziecie pisać w Zmianach/Usunięciach, zawsze spójrzcie na numer, jaki ma wasze opowiadanie i podajcie go przy kategorii i podkategorii. Ułatwi nam to szukanie, zwłaszcza przy liczniejszych kategoriach.
Nie będziemy zamęczać Was szczegółami liczbowymi, tylko przedstawimy ostateczny wynik naszej pracy.
Wszelakie pytania, zażalenie i inne odnośnie inwentaryzacji prosimy kierować tutaj  katalog-opowiadan@wp.pl

Stan przed: 2334
Stan po: 757
Blogi usunięte: 1498
Blogi pozostałe:
Inne - 20
Dramat -7
Thriller - 6
Romans - 47
Groteska - 1
Fan fiction - 471
Fantastyka -108
Sensacyjne - 3
Historyczne - 4
Kryminalne - 11
Obyczajowe -23
Przygodowe - 3
Blogi grupowe -10
Psychologiczne - 10
Zbiory opowiadań -29
Erotyka - 1
Yaoi - 3

Załoga KO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon