Blogi grupowe

 1
Pięć Królestw 
Kiedy Bóg tworzył ziemię i 7 znanych nam kontynentów, mały, nic nieznaczący kawałek lądu oderwał się od zbitej kuli i powędrował w nikomu nieznaną stronę. Osiadł na błękitnych wodach oceanu, daleko od reszty kontynentów.
Ta zbitka ziemi miała bardzo żyzne gleby i dobre warunki do życia wszelakich stworzeń. Bóg stwierdził, że ziemia ta niesłusznie stoi odłogiem. Stworzył i wysłał tam 4 magów. Stworzyli oni na niej 4 Królestwa, a zimie nazwali Amazją. Z biegiem czasu pokłócili się oni. Wtedy Bóg zesłał anioła, który pogodził magów. W nagrodę Bóg uczynił go magiem. I tak powstało 5 Królestwo. Teraz, prawie 1500 lat po śmierci magów Królestwa nadal istnieją, a w Amazji rozgrywają się historie życia.

2
Brooklyn Art Academy
Niegdyś wspaniała i jedna najbardziej renomowanych szkół w kraju. Pod wpływem niżu demograficznego i zmniejszonego popędu wśród młodych dziewcząt na kształcenie baletowe, szkoła otworzyła swe drzwi również na chłopców. Otwarto nowe sekcje: teatralną, plastyczną, wokalną oraz instrumentalną. Utworzono wykwalifikowany personel, złożony z byłych gwiazd kina i estrady, jednak prywatne szkoły, nie pozwalały brooklińskiej akademii w pełni rozwinąć skrzydeł. Kryzys finansowy znów dał o sobie znać, niedługo po utworzeniu grupy tańca hip-hop. Zapisz się do szkoły i pomóż zdobyć kolejnych sponsorów!

3
"Ten kto się otrze o magię, zmienia się na zawsze"
Czy jesteś gotów chwycić za różdżkę i wspólnie z pozostałymi uczniami Hogwartu kontynuować magiczną edukację? Przenieść się do roku 2022 i wraz z Nowym Pokoleniem stawiać czoła przeciwnościom losu, przeżywać niezliczoną ilość przygód i spędzić najlepszy czas w całym swoim życiu? Zakazany Las, Tiara Przydziału i przytulne dormitoria czekają właśnie na ciebie.

4
"W tym świecie zabijasz i umierasz albo umierasz i zabijasz"
Nikt się tego nie spodziewał, a jeśli ktoś wiedział: nic z tym nie robił. Zaczęło się przecież niewinnie. Zaledwie kilku zarażonych, z którymi coś trzeba było zrobić. Nikt nie wpadł na to, by zacząć ich badać. Z kilku zarażonych zrobiły się dziesiątki, setki, tysiące, aż wreszcie miliony. Cały świat został zainfekowany tajemniczym wirusem. Ocaleni jednak wciąż krążą po tym świecie... Blog w realiach The Walking Dead.

5
Three Cats Project 
Bloga prowadzą trzy nastoletnie dziewczyny, które są zupełnie takie jak koty: niezależne i chodzące własnymi ścieżkami. Zapraszamy do czytania! 

6
Fantastyczne Królestwo 
Po wojnie między ludźmi, a Dziećmi Nocy nastaje tymczasowy spokój. Zawarty sojusz sprawia, że sytuacja na pewien czas wydaje się być uspokojona. W XIX-wiecznym Londynie ulice przepełnione są ISTOTAMI. Już nie tylko ludzie, czarodzieje, wampiry, wilkołaki i łowcy poruszają się po zamglonych ulicach stolicy Anglii, bowiem w wyniku wojny powstały dwie nowe rasy: nimfy i elfy. Czy aby na pewno wyniknie z tego coś dobrego? Już niedługo spokój Londynu znów zostanie nadszarpnięty...

7
Trochę Miłości
Kiedy rodzice oznajmili mi, że mam wyjść za syna ich przyjaciół, byłam wściekła.
Lucas był ostatnią osobą, z którą chciałabym dzielić życie.
Na Boga on był dziesięć lat starszy!
Zakończony

8
"- Kate...- szturchnęła dziewczynę. - Nie wróż tak źle! Może znów na niego wpadniesz – uśmiechnęła się przyjacielsko. Widziała, że oczy kuzynki się na to zgadzają. Ruda lubiła ich kolor. Błękit i zieleń mieszany szarością. Pod pływem różnego światła jedna z trzech barw wybijała się na prowadzenie. Tego dnia, kiedy słońce pukało w szybę, oczy dziewczyny zrobiły się bardziej zielone. Agatha odetchnęła i zeskoczyła z parapetu. - Po wakacjach zacznie się nowa szkoła! Trochę wiary~.
- Mówisz też o sobie? - mruknęła i uśmiechnęła się złośliwie. - Wiesz, że nie mamy szczęścia do takich rzeczy.
- Wiem – podrapała się w kark, a potem spojrzała na przyjaciółkę. - Cóż...poznamy nowych ludzi. W końcu licea są duże!
- Mam tylko nadzieję, że nie będziemy się za nikim uganiać, nie mówiąc do niego słowa przez cały ten czas jak zawsze – szatynka uśmiechnęła się, patrząc na czarnooką. Po chwili roześmiała się wraz z nią.
Dziewczyny odetchnęły. Zawsze ich rozmowy kończyły się śmiechem. Czasem też i kłótnią. Prowadziły swoje proste życie gimnazjalne bez żadnych większych wydarzeń. Ciche, stojące na uboczu. Śmiech towarzyszył im zawsze, mimo bólu, jaki już dawno zagościł w sercu obu dziewcząt. Nawet nie przypuszczały, że kilka miesięcy może coś zmienić. Diametralnie. Czas z czasem zaczął pokazywać, że..."

9
Akademia Smoczych Jeźdzców
Znajdujemy się w krainie Acarleii od lat zamieszkiwanej przez ludzi i inne różne stworzenia. Najbardziej tajemnicze z nich to smoki. Przez lata w tej pięknej krainie panował pokój i harmonia. Między wszystkimi stworzeniami nie był waśni. Ale pewnego dnia wybuchła wojna. Gdy się skończyła wiele się zmieniło. Najbardziej ucierpiały po tym smoki. Były na skraju wyginięcia. Po wojnie nikt ich już nie widział... A zamiary o założeniu tej oto Akademi zostały zatwierdzone, gdy z Czterech Stron Acarleii zaczęły napływać informacje o nielicznych znalezieniach smoczych jaj. Martwiono się, o dalszą historię tych stworzeń. Chciano, by przeżyły jak najdłużej. Tak więc stworzono to miejsce. Gdzie trenuje się smoka i jego jeźdźca...

10
One Direction for For Every You
Julie straciła rodziców i postanawia wyjechać z przyjaciółką do Londynu, by zacząć nowe życie. Zaczynają studia w Oksfordzie, poznają nowych kolegów, chodzą na imprezy. Do miasta przybywa niespodziewanie były chłopak najlepszej przyjaciółki Julie - Rose, który nie może pogodzić się z jej odejściem. Wszystko stanie do góry nogami. Na jaw wyjdzie niespodziewana choroba. Czy Julie uratuje przyjaciółkę? Czy zazna prawdziwej miłości? Czy pokona przeciwności?

11
The end has a begenning  
 Przyszłość. Świat ogarnęła wojna nuklearna, na wschodzie Amerykanie walczą z Rosjanami sprzymierzonymi z Chińczykami. Rocznie, wybierany jest co piąty obywatel Ameryki w wieku od 14 do 25 lat, aby pracował w bazie wojskowej.
Czternastolatka - Alexa Winstone nieszczęśliwie dostaje ten przywilej i jedzie na wschód. W bazie panują bardzo surowe warunki pracy, przez co ludzie zaczynają się buntować. Przy okazji Alexa odkrywa bardzo ciekawą informacje o bazie i całej wojnie...
Czy zwykłej nastolatce uda się przeżyć wojnę? Przeczytajcie i sami się przekonajcie!

12
 Obóz Herosów
Bogowie greccy i rzymscy istnieją. Zdziwiony? Od tysięcy lat wciąż zakochują się w śmiertelnikach, z tych związków rodzą się półbogowie, herosi tacy jak Ty. Większość z nich nie ma bladego pojęcia o swoim pochodzeniu, ich zapach, który przyciąga mitologiczne potwory, jest słaby, więc prowadzą spokojne życie. Pozostali, którzy w jakiś sposób dowiedzieli się kim są, trafiają do Obozu Herosów - jedynego bezpiecznego miejsca dla półbogów. Pod czujnym okiem Chejrona doskonalą swoje umiejętności, poznają nowych przyjaciół i wyruszają na misje.

13
Escursione - 7 wysp, wiele historii 
Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraki, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinterii, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca!
Ponadto - projekt Escursione zajmuje się działalnością na rzecz akceptacji i tolerancji. 
Szablon