FanFiction - Kobra 11 - Oddział specjalny

,,...i Cię nie opuszczę, dopóki masz pełen portfel, willę i BMW
Selena jest młodą osiemnastolatką, która zawróciła Semirowi w głowie. Policjant po raz pierwszy ujrzał ją w swojej ulubionej knajpce. Postanawia się z nią umówić. Ponieważ facet od dwóch lat nie miał kobiety (był po rozwodzie) odważył się spróbować z Seleną. Jednak nie wie, że dziewczyna jest materialistką i pragnie tylko jego pieniędzy.
Semirkowa

Nieczyste interesy: Między frontami 
Historia opowiada o młodej dziewczynie uczącej się w samochodówce. Jest ona prawą ręką swojego szefa, jednego z największych handlarzy samochodów na świecie. Znając masę marek i modeli aut, język angielski oraz niemiecki, co wykorzystuje w pracy, nieźle sobie w niej radzi. Jednak mimo zawodowych sukcesów, ciężko jest jej się odnaleźć w nowym, ekscytującym związku. Na domiar złego wpada w oko seryjnemu mordercy...
Yuri

Siostrzenica też może być kochanką
Opowiadanie jest o dwudziestopięcioletniej Alexandrze Elenau, która przeprowadziła się do wuja i jego żony. Podczas pobytu u nich dochodzi do różnych zdarzeń, które nie powinny mieć miejsca. Czy zadziorna, i napalona siostrzenica wreszcie zrozumie, że nie powinna zachowywać się nagannie?
Co się wydarzy? Czy zaciągnie swojego wuja do łóżka?
Semirkowa

Czysta Miłość
Opowiadanie jest o życiu Sonii Douce, młodej dziewczynie, która zaczyna pracę w policji jako... sprzątaczka. Początkowo praca nie podobała jej się, lecz musiała się z tym pogodzić. Sonia zakochuje się w policjancie starszym od niej prawie o dwadzieścia lat. Nie wie jak ma mu o tym powiedzieć, boi się że straci w niego przyjaciela.
Opowiadanie zawiera wiele wątków kryminalnych. Dużo akcji, miłości, i niebezpiecznych zdarzeń.
Semirkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon