FanFiction - Naruto

1
Tear: love or hate Uczucie rozdarcia towarzyszy pewnej pięknej różowowłosej dziewczynie od ponad roku, gdy jej ukochany opuścił ją i wioskę, żeby podążać drogą Mściciela. Dziewczynę doszły słuchy, że przyłączył się do Orochimaru. Na początku nie mogła uwierzyć w to, co słyszy, ale wiedziała, że musi to zaakceptować, bo nie ma innego wyjścia.
Z początku nie dopuszczała do siebie nikogo, nawet jej najlepszego przyjaciela, Naruto. Blondyn usiłował rozmawiać z nią, ale nic z tego nie wychodziło. Dopiero po kilku tygodniach zmagań jej przyjaciół doszła do siebie. Zaczęła normalnie jeść, zachowywać się i rozmawiać, chociaż nie raz w nocy budziła się z krzykiem.
Po pewnym czasie zaczęła coś planować, coś, dzięki czemu poczuje się lepiej. Czy miłość może narodzić się w nienawiść, a nienawiść zostać stłamszona przez miłość?
To historia pełna smutku, nienawiści, łez szczęścia i bólu, uśmiechu i miłości.
natafi 

2
The way to wings 
 Opowiadanie oczami Sakury - trzy miesiące po traumatycznym wydarzeniu w Sunie próbuje dojść do siebie w Konosze. Jakby problemów było mało, w Świecie Ninja zaczyna dziać się coraz gorzej - wioski stają w płomieniach, a ona - chorobliwie egoistyczna - będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem. Podda się i stanie się kolejną maszyną do zabijania, czy będzie zmuszona zabić niegdyś ukochane dla niej osoby i wygra?
Paulina K. 
Zakończony

3
Miłość to siła nabywcza szczęścia
Pewnego dnia w prywatnym kōkō w Tokyo pojawia się nowy uczeń - Uchiha Sasuke. Najpopularniejszy chłopak w szkole - Uzumaki Naruto - uważnie obserwuje całe zajście. Kim jest Sasuke? Czym tak naprawdę jest Akatsuki? Co się stało z rodzicami Naruto?
Ayo Shima

4
Miłość poznaje się po cierpieniu
Sakura Haruno to różowowłosa dziewczyna, która właśnie zaczyna drugi rok w nowym liceum. Po przeprowadzce czuje się zagubiona i przestraszona. Jej myśli cały czas wypełnia czarnowłosy chłopak, który, jak się później okazuje chodzi z nią do klasy. Jest bardzo popularny, wzdycha do niego każda dziewczyna. Sakura stara się, by wśród tych wszystkich dziewczyn zauważył właśnie ją. Przejęta swoim wybrańcem nie zauważa, że wokół niej zbiera się coraz więcej chłopaków, którzy pragną jej się przypodobać. Czy Sakurze uda się zdobyć uwagę Sasuke, czy w tym czasie ktoś inny podbije jej serce?
Saku 

5
Say Something 
Zbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Kaminaka

6
 Zwaśnione rody
Blog jest poświęcony skomplikowanym relacjom pomiędzy rodami Senju, a Uchiha. Te dwie siły ścierały się od wieków, chcąc udowodnić przeciwnikowi swoją wyższość i nic nie wskazuje na to żeby ta sytuacja miała się zmienić. Głęboko zakorzeniona w genach chęć rywalizacji, wciąż dochodzi do głosu i burzy krew potomków tych wyjątkowych klanów.
Itachi jest byłym członkiem Anbu i jednym z najlepszych shinobi Konohy. Tajemniczy, chłodny geniusz zasilający szeregi Konohy, niepozbawiony uroku typowego dla Uchiha, gwarantującego mu uwielbienie większości kobiet.
Liv jest natomiast potomkinią klanu Senju i jedną z bardziej znaczących kunoichi w wiosce. Nie tylko włada stylem wody na poziomie Tobiramy Senju, ale również biegle używa techniki Latającego Boga Piorunów Minato Namikaze.
Ta dwójka od najmłodszych lat nauczona została wzajemnej niechęci, więc z trudem tolerują swoją obecność przyprawiając o ból głowy obecną Hokage. Dwójka utalentowanych shinobi nie potrafiąca pracować ramię w ramię.
Co się stanie, gdy przewrotny los sprawi, że drogi Liv i Itachiego się skrzyżują? Czy pokonają wzajemną niechęć, gdy sytuacja zmusi ich do pracy razem? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w moim blogu.
Moje opowiadania to mieszanina akcji, szczypty humoru i przygody z lekkim romansem. Losy bohaterów toczą się zarówno w świecie mangowym jaki i rzeczywistym, wszystko zależy od fika. Jeżeli kogoś zaciekawiłam tym biednym opisem, to zapraszam do czytania :”D.
Dita Regnif

7
Naruto trafia dzięki pewnemu kluczowi do Tokio. Nie zna tego miejsca, tych ludzi oraz nic nie jest mu tutaj znane. Czuje się zagubiony, poirytowany, ale dzięki starszej pani - Mikoto Yumini - odkrywa wady i zalety mieszkania w stolicy Japonii.
Poznaje nowych ludzi, adaptuje się do nowych miejsc, zaczyna czuć się tu jak w domu a nowa praca pozwala mu poznać na pierwszy rzut oka swoich starych przyjaciół.
Tymczasem w Konoha trwa odbudowa po Wojnie. Nie ma miejsca na złości, ani gniewania, ponieważ każdy chciałby już zamieszkać w swoim domu. Dlatego Sasuke wraz z bratem nie odczuwają skutków tego, że przez nich jest jak jest.
Frio Hamaguri
Zakończony

8
Ituka jest młodą i bardzo utalentowaną dziewczyną. Jej rodzice to Naruto Uzumaki i Hinata Hyuga. Banalne? Niekoniecznie. Dziewczyna jest niezwykle pomysłowa i pewna siebie, ale otoczenie nie chce jej akceptować. Jednego dnia jej całe życie się zmienia i zostaje wrzucona na głęboką wodę. Każdy problem który rozwiąże przynosi kolejny, ale czy uda jej się w końcu wygrać i pokonać wszelkie przeciwności losu?
Gorąco zapraszam.
Ituka-chan 

9
Osobno jesteśmy niczym. Razem tworzymy potwora...
 Dwie bliźniaczki, córki niejakiego Itachiego Uchihy, idąc w ślady ojca trafiają do Akatsuki. Historia pełna krwi, śmiercionośnych jutsu, a niekiedy i humoru. Ubrana w płaszcz romantyzmu i nostalgii. Dopóki na jaw nie wychodzą tajemnice, o których wolano zapomnieć. Dopóki Hanami, nie odkryje czegoś, co wywróci jej świat do góry nogami. A wszystko co do tej pory było pewne przestanie takie być.
 Hanami 

10
Każdy człowiek podejmuje decyzje, lecz nie każdy właściwe.
Kakashi Hatake jako elitarny shinobi wioski Konohagakure nigdy nie szukał miłości, lecz pewnego dnia spotyka swą dawną przyjaciółkę i po pewnym czasie zaczyna darzyć ją uczuciem o wiele głębszym niż przyjaźń. Jak potoczą się losy Kakashi'ego i Hanare? Kim okaże się Yuki, czteroletnia dziewczynka skrywająca wielką tajemnicę? Czy Naruto Uzumaki naprawdę jest sierotą? I czy Sora faktycznie jest taki niewinny, jak wszystkim się wydaje?
Rani Hatake 

11
Wiem, że nie jaram, weź za mnie bucha, głęboko w płuca za wszystko nasze dni
Kim JA jestem?
Nie, nie kim JA jestem tylko kim TY jesteś?
Wtargnęłaś niespodziewanie w MOJE życie.
Nawet nie znam TWOJEGO imienia.
Nie wiem kim TY jesteś.
Nic o TOBIE nie wiem.
A czy TY wiesz coś o mnie? 
Widziałem tylko raz TWOJE oczy, a już CIĘ pokochałem?
Co w NICH takiego jest, że przeciągają MNIE?
Czy TY wtedy też to poczułaś? 
Staliśmy na przeciw SIEBIE.
Tylko ten JEDEN raz.
Czy los da NAM się kiedyś spotkać?
Czy mamy WSPÓLNĄ historię?
Czy JA istnieję w TWOIM życiu? 
Czy myślałaś kiedyś o MNIE?
Czy JA też siedzę w TWOJEJ głowie,
tak jak TY w MOJEJ? 
Palina aa
Szablon