FanFiction - The Sims

Ludzie przychodzą i odchodzą, a Strangetown nigdy się nie zmienia. Beaker'owie wciąż są tak samo cyniczni, Zoe zapatrzona w siebie, Pita beztroska. Może sufit w Nocnej Sowie z czasem się przeciera.
Ojciec zawsze trzymał w garści całą rodzinę, aż Ripp w końcu ugryzł go w palce. Po śmierci matki i stanowczym buncie starszego brata, nikt już nie chroni Bucka przed gniewem ojca... oprócz Jill. Czy świat doceni siłę przyjaźni dwojga dziewięciolatków, zaufanie, jakim bezgranicznie się darzą?
Śmierć rodziców dotknęła Ophelię zdecydowanie za wcześnie. Jej życie wywróciła do góry nogami lekko stuknięta (czyżby?) ciotka mieszkająca w nawiedzonym domu, a kropkę nad i postawił pewien półkosmita. Czy dziewczyna nauczy się żyć w nowym świecie, w którym wszystkie cenione przez nią wartości dawno obróciły się w pył?
Przekleństwo ciąży na Annie od urodzenia. Poza bratem nikt jej nie kochał, aż do czasu, gdy spotkała osobę tak inną, że aż podobną. Tego Jedynego...
Miłość przyszła równie niespodziewanie, jak odeszła, zostawiwszy płaczącą Olive z garstką piachu w rękach. Po długich, długich dwudziestu latach Miłość powróciła... pytanie tylko, czy Olive będzie w stanie pokochać ją tak, jak uczyniła to wtedy.
Jenny - najdelikatniejszy kamienny anioł świata. Siostra przyrodnia (i macocha w jednym) dwóch cudownych kosmitek, siostra trójki braci, pasjonatów kosmosu (i kosmitów), żona... tak, kosmity, matka siedemnastoletniego... PÓŁkosmity oraz chodzącego miotacza ognia, obsesyjnie kochająca kolor zielony. Dziw, że na dobitkę, mając sąsiada będącego generałem w wojsku, jeszcze nie zwariowała.
AsiaAsiaJa & Smooth Moonlight
Szablon