FanFiction - Xiaolin

1
Czwórka przyjaciół: niemiła i szczera do bólu Av, wrażliwy i delikatny Kylar, ignorujący większość spraw Indy, oraz bezwzględny i mściwy Brett szkolą się aby zyskać tytuł Smoka Żywiołu. Częścią ich szkolenia na smoczych wojowników jest walka ze złem i zdobywanie magicznych artefaktów zwanych Shen Gong Wu. Nastolatkowie dość często mają problemy z pracą w grupie i cały czas doskonalą swoje kwalifikacje aby w przyszłości stać się obrońcami Ziemi. Historia jest kontynuacją kreskówki Xiaolin Pojedynek Mistrzów, a cała akcja dzieje się kilka lat po tym jak kanoniczni bohaterowie zostali smokami.
Av Aello, Kylar Stern, Brett Cooper i Indy Shen

2
Orężem mafii są ogromne złoża pieniędzy, pozwalające pozyskać wpływ i wreszcie niekwestionowaną władzę. Chase Young, ojciec mafii Heylin, prowadzi ją na sam szczyt, a jego siła zmusiła samego prezydenta Tohomiko do schylenia karku i przedstawienia oferty współpracy wierząc, iż zawsze należy trzymać z najlepszymi. Jego oferta była wyjątkowa, wręcz nienaturalna, bo za możliwość bycia po tej samej stronie, chętnie sprzedał gangsterowi własną córkę - Kimiko. Jak się okazuje, dziewczyna z umysłem wypranym z poczucia moralności, gotowa jest służyć Chase'owi, wyjść za niego i pokochać go całym sercem.
Layali N

3
Pisana Kontynuacja telewizyjnej animacji ,,Xiaolin Pojedynek Mistrzów"
Raimundo

4
Historia alternatywna. Wojownicy Xiaolin przegrywają swą wolność w pojedynku z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?
Szczypta(a właściwie garść) romansu bardzo niepopularnego, nieco krwi, potu i innych brzydkich rzeczy.
Raylie
Szablon