FanFiction - Strażnicy Marzeń

1
ROTG: Darkness in my heart 
Do niedawna Natalia Szulc była zwykłą, nastoletnią recydywistką. Teraz musi sobie radzić z takimi problemami jak: Pitch Black, Strażnicy, magiczne istoty, które albo chcą ją zabić, albo pomóc. Ale w czym? I kim naprawdę jest Człowiek na Księżycu?
Eris6

2
Dziennik Jo Watson
Jo Watson w swoim drugim wcieleniu nie ma łatwego życia, straciła rodziców, nie ma swojego miejsca na świcie, jest ciągle w podróży. W końcu los sprowadza ją do Burgess, gdzie zamieszkuje u swojego wuja. Nastolatka zaczyna nowe życie, nową szkołę, zawiązuje nowe znajomości i co najważniejsze, spotyka przyjaciela z przeszłości. Jednak pomimo tego, że wszystko powoli zaczyna się układać, Jo ciągle ma złe przeczucia.
Marshall Lee

3
Wspomnienia są jak wieczne cierpienie ... 
"Jack Mróz. Duch zimy i strażnik zabawy. Siedem lat wcześniej poznał swoją przeszłość, zyskał pierwszego wierzącego, a także został wybrany przez księżyc na strażnika. Przez cały ten czas wiódł spokojne życie. Najwięcej czasu poświęcał na wygłupy i bitwy na śnieżki. Mrok zostawił dzieci w spokoju. Nie pokazywał się już więcej.
W tym samym czasie, dwie przyjaciółki, Ann i Agey wraz ze smokiem imieniem Sorrow również mieli wygodne życie. Jednak do czasu. Jedno wydarzenie, jeden incydent spowodował całkowity chaos. Co spowodowało iż Jack Mróz wyrzekł się swojej mocy? I czy na pewno to wszystko było dziełem przypadku? Kto tak naprawdę pociąga za sznurki?"
Ann Varcon

4
Strażnicy Marzeń  (blogspot.com)
Strażnicy Marzeń (wattpad.com)
Opowiadanie o szesnastoletniej Wiktorii, która pewnego dnia w dzieciństwie spotykała postać znaną jej jedynie z opowieści. Dopiero przy następnym spotkaniu bardziej zaznajamia się z duchem zimy - Jackiem Frostem. Gdy oni spędzają czas na beztroskiej zabawie, Czarny Pan - znany bardziej jako Pitch Black - rośnie w siłę i zdobywa sprzymierzeńca. Jednak do czego potrzebna im wszystkim jest Wiktoria?...
Raylighane

5
Lucy w wieku pięciu lat spotyka legendarnego ducha zimy: Jacka Frosta. 10 lat później spotyka go ponownie. Co z tego wyniknie?
Gosia1809

Czy wiesz, że Święty Mikołaj I Wielkanocny Zając istnieją? Mają się w dodatku bardzo dobrze. Mrok został pokonany i od pięciu lat dzieciom nic nie zagraża. Wszystko zaczyna się jednak komplikować, gdy czternastoletnia Annie pozna prawdę o istnienu chroniących dziecięce marzenia Strażników. Mrok widzi w niej szansę na zwycięstwo ze Strażnikami, a ona sama zaczyna coś czuć do jednego z nich...
Ann Luna Atlas

7
Strażnicy Marzeń - Córa Słońca
Minęło dziesięć lat od kiedy Strażnicy pokonali Czarnego Pana. Teraz byli silniejsi niż kiedykolwiek, gdyż nie tylko dzieci w nich wierzyły a także nastolatki, a nawet mała część dorosłych. Jednak księżyc ostrzega ich przed powrotem starego wroga. Na pomoc przybywa im nieoczekiwany sojusznik...
Marethyux


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon