FanFiction - The Vamps

1
Thank You for the Music 
Fanfiction opowiada o losach zespołu The Vamps oraz Amandy Seyfried. Pewnego letniego dnia Bradley poznaje Amy na tajemniczej plaży, na którą nikt nie przychodzi. Od razu jest nią zachwycony, tak samo, jak ona nim. Mimo wszystko nie chcą być parą co doprowadza do przeróżnych sytuacji.
Marysia Cipińska

2
The Royals Academy - Brad Simpson FanFiction 
Nina Turner to szesnastoletnia dziewczyna,która od września 2013 r. zaczyna naukę w prestiżowej szkole The Royals Academy of London. Jak dotąd nastolatka żyła ze swoimi rodzicami w mieście Stevenage oddalonym o kilkanaście kilometrów od Londynu. Nina nie bawi się w przyjaźń.Nie ma na to czasu,ponieważ uczenie się zajmuje jej cały wolny czas. Kocha naukę, po prostu. To właśnie ona sprawia,że Nina zapomina o wszystkim. Jest ciekawą świata osobą i wprost uwielbia pogłębiać swoją wiedzę.Jednak gdy dotrze do akademiku, okaże się,że w jej przedziale nie ma już miejsca, więc będzie zmuszona zamieszkać ze starszą od siebie o dwa lata dziewczyną, która ma okropnie irytującego brata. Co wyniknie z tej znajomości? Czy chłopak namiesza w głowie Niny? 
Peggy Brown
 
Rose to na ogół spokojna i ułożona siedemnastolatka.Czas lubi spędzać czytając książkę . Lubi się uczyć,ma bardzo dobre stopnie i zero życia towarzyskiego.Nie chodzi na imprezy,nie ma znajomych,a jej jedynym oparciem jest brat -Tristan oraz jego koledzy, których Rose prawie nie zna.Pewnego dnia chłopcy będą potrzebowali pomocy dziewczyny.Czy Rose się zgodzi? Co wyniknie z jej pomocy? Sprawdźcie sami śledząc tą historie!
Wiktoria O.
Szablon