Fantastyka - urban fantasy

1
Dobra córka zła  
To historia o przygodzie niesamowitej dziewczyny. Aleksandra Barwińska jest córką szatana i czarownicy. Ola z powodu swoich umiejętności ma coraz większe problemy. Czy uda jej się pokonać przeciwności losu?
Lexi D.

2
City Wolves 
Pewnego wieczoru, wracając do domu, Emilka zostaje ugryziona przez nienaturalnie dużego psa. Jakby tego było mało, kilka dni później, na studniówce, znajduje swojego chłopaka zdradzającego ją z inną dziewczyną. Kiedy na miejsce przybywa miejscowa wataha, jest już za późno. Zszokowaną tym, co zrobiła dziewczynę zabierają ze sobą. Kiedy ona musi nauczyć się żyć z nowoodkrytym dziedzictwem, policja szuka sprawców morderstwa dwójki nastolatków. Czy Emilce uda się pogodzić ze swoimi czynami i nowym życiem? A jeśli tak, to za jaką cenę?
Inta 

3
Devil soul 
Niewinna noc zamieni się w koszmar, tylko dlatego, że niezwyciężona ciekawość Lily przejmie władzę nad rozsądkiem. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo po tym, jak zaprzeda duszę diabłu. Niby nic, a jednak...
Jak dziewczyna poradzi sobie z dręczącym ją demonem? Czy wygra tę walkę?
dajmond 

4
Trylogia Burzy  
W połowie XXI-w. na Ziemi pojawiają się Deamony — tajemnicze stworzenia, o duchowej postaci i wyglądzie zwierząt. Zjawiają się one przy swoich właścicielach i obdarzają ich niezwykłymi mocami. Ludzi tych zaczęto nazywać Wybranymi.

Nastaje nowa Era Uduchowienia, w której to czy posiadasz Deamona decyduje o twoim przeżyciu i pozycji. Grupy Wybranych, które zwykli mieszkańcy zaczęli nazywać Gangami, tworzą Rząd i sprawują okrutną dyktaturę. Osoby spoza elity posiadającej Deamony żyją w nędzy na krańcach miast, w ich ostatnich Strefach. Zazwyczaj umierają z głodu i wycieńczenia lub są zabijani za sprzeciwianie się władzy.

Istnieją jednak buntownicy, którym nie podoba się ta kolej rzeczy. Wybrani, którzy walczą, wraz ze swoimi Deamonami, o pokój.

Jeden z nich jest wyjątkowy. Ma on moce, ale nie Deamona.
ⓢⓘⓛⓔⓣⓗ ⓡⓤⓑⓨ 


5
The Demon Inside 
Gdzieś pośrodku Niczego, leży wyspa Pandemonium. Jest to siedziba zła, szerokopojętego zła i ciemności. Żyją tam niczego nieświadomi wyznawcy Dobra, nie wiedząc że wśród nich są też ludzie o innych przekonaniach czy nawet... Bezduszni.
Beduszni... Żli... Demony.
Edi

6
Anielskie Dusze ~ Cień Dusz
Sara przez ponad szesnaście lat, w szczęściu i spokoju dorastała wraz ze swoją rodziną: mamą, dwójką starszych braci i chrzestną. Była zwykłą nastolatką. Jednak jej rodzina wiedziała więcej o Sarze niż ona sama o sobie. Kiedy w sierpniu świętuje wraz z przyjaciółkami urodziny jednej z nich, mają miejsce, na pozór przypadkowe, zdarzenia, przez które dziewczyna zostanie zapoznana ze światem, którego nie była świadoma. I dowie się, że od dnia narodzin pisane jej były dwie drogi: śmierć lub piekło. Nie może wybrać, gdyż decyzja nie należy do niej, lecz do jednej z dwóch stron, które zabiegają o nią w równym stopniu. I mimo prostego podziału na dobro i zło, bliscy dziewczyny nie znajdą dla niej ratunku ani po stronie Boga ani po stronie Szatana.
walka, miłość, sekrety, poświęcenia, łzy
Nocny Anioł

Szablon