FanFiction - Dylan O'Brien

1
Life written by coincidence...
Rzeczywistość nie zawsze oznacza coś złego. Czasem rzeczywistość, która z początku wydaje się nudna, trudna i kompletnie beznadziejna, może nas zaskoczyć. Czasem rzeczywistość sprawia, że zakochujemy się w kimś. I nie mamy na to wpływu. Czasem to po prostu się dzieje i nie potrzeba wielkich gestów. Czasem przepadamy po jednym spojrzeniu, uśmiechu. Tak samo było w przypadku Audrey. Dziewczyny, która szukała sensu życia, miejsca dla siebie, która przepadła przez zupełny przypadek.
Czasem rzeczywistość może dać nam dokładnie to, czego pragniemy. I wtedy okazuje się, że wcale nie jest taka zła jak na to wygląda...
Miss Margaret.

2
How to find happiness 
Co się stanie gdy pewnego dnia będziesz świadkiem brutalnego morderstwa? Jak masz kontynuować swoje życie jeśli żyjesz ze świadomością, że to mogłaś być ty gdyby nie pewien ciemnowłosy chłopak. Gdy masz koszmary w, których słyszysz krzyki nieżywej dziewczyny. Co robić gdy widzisz nieżywą dziewczynę?
Tych pytań nie powinniśmy sobie nigdy zadawać, ale niestety Emily musi wziąć udział w grze, o której nie ma pojęcia i nie wie nawet za jaką stawkę gra.
Pomogą jej przyjaciele i chłopak, który zawsze ratuje ją z opresji, a może tak naprawdę to on powoduje wszystkie problemy?
Ta historia jest inna. Nie przyjmuje banałów,tworzę tor po, którym jadę sama. 
Shatana 21

3
Mój Książe Dylan O'Brien
Dylan O'Brien - Chłopaka bardzo ciężko sprecyzować. Z jednej strony niebezpieczny gangster, wszyscy ludzie w mieście trzęsą się na dźwięk jego imienia, a z drugiej naprawdę miły i zabawny chłopak, który potrafi okazywać troskę bliskim mu ludziom.
Nigdy nie poznał prawdziwych rodziców, którzy zaraz po narodzeniu syna oddali go pod opiekę babci. Jako mały chłopiec stwarzał duże problemy, jednak swoją babcię kochał ponad wszystko i nawet gdy zaczął zajmować się nielegalnym rynkiem nadal był jej małym wnusiem. Zawsze mógł na nią liczyć.
Wszystko zmieniło się w noc napadu na jubilera na ulicy  gdzie mieściło się mieszkanie starszej kobiety, która na nieszczęście trafiła na uciekających rabusiów. Zmarła od postrzału w serce. Od tej pory Dylan ciągle szuka osób odpowiedzialnych za to, a przy okazji stał się szefem gangu, który go kiedyś przygarnął.
Niebezpieczny i bezduszny morderca, czy skrzywdzony przez los i zagubiony chłopak? Sami oceńcie.
Lily Collins-Dziewczyna, która bardzo optymistycznie podchodzi do życia. Ciężko znaleźć chwilę gdy jej twarz nie rozpromienia uśmiech... a jednak ta dziewczyna skrywa pod maską wesołej i beztroskiej Lily dziewczynę bardzo skrzywdzoną przez los i osobę, która powinna być dla niej oparciem i autorytetem.
Siostra, która się nią opiekuje po śmierci rodziców, obwinia Lily o wypadek, który miał miejsce cztery lata temu. Na każdym kroku poniża i uprzykrza dziewczynie życie. Tylko najlepsza przyjaciółka zna jej sytuacje, natomiast reszta ma je za wzorowe rodzeństwo, którym nigdy nie były.
Pewnego wieczoru, po kłótni z siostrą, wybiega z domu i trafia do jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic miasta, gdzie poznaje Dylana...
Czy Lily porzuci swoją maskę wiecznego szczęścia i zacznie walczyć o lepszą przyszłość dla siebie? Czy zaufa komuś innemu niż Anabell, najlepszej przyjaciółce?
Czy przypadkowa znajomość dwóch różnych światów, może przerodzić się w coś więcej niż przyjaźń? A jeżeli tak, to czy ma szanse przetrwać?
Sylwia 223

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon