Informacja #02

Witajcie!
Jest kilka niezwykle ważnych informacji, o których należy wspomnieć. Po pierwsze, kiedy przeglądamy zakładkę zgłoszeń i widzimy około dwustu komentarzy serce nam się raduje, ale kiedy 2/3 z nich okazują się nieprawidłowe to odrazu jakoś tak gorzej. Dlatego, apelujemy do Was:
Czytajcie regulamin! Wzór zgłoszenia znajduje się na górze strony "Zgłoś się", a jeśli nie wiesz jaką kategorię wybrać należy zajrzeć do zakładki "Opis kategorii".
Nie zrozumcie nas źle, ale jeśli miałybyśmy akceptować i poprawiać każde zgłoszenie zajęło by to jeszcze więcej czasu. Dlatego... Zachęcamy do przemyślanego głaszania się.
Kolejna informacja. Zauważyłyśmy, że bardzo mało osób korzysta z "Czytelnicy Polecają". W związku z tym podjęłyśmy wspólną decyzję, że:
Na dniach pojawi się ostatnia, marcowa edycja "Czytelnicy Polecają" po niej akcja zostaje zakończona. Dziękujemy wszystkim za pisane propozycje.
Jednak nie warto się smucić. Już wkrótce wystartuje, nowa zabawa, więc wyczekujcie kolejnych porcji informacji na jej temat.
Wstrząśnięci? To nie koniec. Być może niektórych z Was może zainteresować fakt iż:
NABÓR ZOSTAŁ OTWARTY!
Tym razem nie ma ograniczenia czasowego. Nabór zostanie zamknięty w momencie kiedy będziemy mieć wystarczającą osób chętnych. 
Informacje
Masz wolny czas? Chcesz podjąć się wyzwania? Masz doświadczenie w sprawach administrowania blogiem? A może uwielbiasz wszelkiego rodzaju opowiadania?

Co muszę zrobić?
Wystarczy wysłać do nas maila według wzoru podanego poniżej, w którym opowiesz nieco o sobie.
Mail: katalog-opowiadan@wp.pl


Co mam napisać w wiadomości?

Imię/ Nick / Pseudonim 
Wiek 
Ewentualne doświadczenie 
Opis swoich zainteresowań np. książki, motoryzacja, jazda konna
Odpowiedź na pytanie "Dlaczego chcesz do nas dołączyć?" czyli motywacja

Wysłałem/am co dalej?
To wszystko. Skontaktujemy się z tobą drogą mailową i poinformujemy o wynikach naboru.

PAMIĘTAJ!
Praca przy Katalogu daje dużo radości i energii, ale również zobowiązuje. Nie wysyłaj zgłoszenia jeśli nie jesteś pewna/y czy po jakimś czasie nie zaniedbasz obowiązków zarówno w realnym życiu jak i na KO.

Pozdrawiamy Załoga KO

6 komentarzy:

 1. Tak spytam nieco nie na temat: powiedzmy, że tworzę opowiadania w stylu "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy", tzn. będzie to opowiadanie związane z mitologiami. Jaki to będzie gatunek? Fantasy, czym może "fanfiction" -> "mitologia ..."?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie jest bezpośrednio związane z serią tj. postaciami czy miejscami to raczej zalicza się do fantasy, a jeśli występują tam te same postacie (chodzi tu np. o Anabell bądź Percego, a nie o bogów) to bardziej fanfiction "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy".
   PS Następnym razem pytania proszę zadawać w odpowiedniej zakładce.
   Qun

   Usuń
  2. Chciałabym poprawić Cię, Qun. Bohaterka nazywała się Annabeth, a nie Anabell.

   Usuń
 2. Przepraszam, że tutaj piszę, ale chciałam, żebyś zobaczyła to :D
  Otóż, napisałaś iż większość zgłoszeń jest niepoprawnych, a ja nie wiem czy robiłaś aktualizację m.in mojego zgłaszanego bloga... nie widzę go w odpowiedniej, zgłoszonej kategorii, więc nie wiem czy również popełniłam jakiś błąd... Mogłabyś zerknąć ? www.plonace-serca.blogspot.com tytuł : Żyjemy tak jak śnimy - samotnie.

  Jeśli uznasz to za spam, to wybacz i możesz skasować ten komentarz, ale chcę tylko wiedzieć. Z góry bardzo przepraszam i dziękuję za jakąś informację, bo może jeszcze będziesz aktualizować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie,nie spokojnie. Twoje zgłoszenie czeka w kolejce i za niedługo zostanie dodane.

   Usuń
  2. oki, nie ma sprawy i dziękuję :D

   Usuń

Szablon