FanFiction - Pokemon

1
Historia Michała  
Gdy inni mogą coś robić, a ty nie czujesz się smutny, a zarazem zły. To samo przeżywał główny bohater - Michał Zoldrey, chłopak mógł się tylko przyglądać jak rówieśnicy opuszczają mury jego rodzinnego miasteczka w wieku 10 lat kiedy on musiał tkwić w domu. Mając 11 lat jego dom płonie i rodzina jest zmuszona do przeprowadzki do innego regionu, a dokładniej do Alabastii. Rok później jego ojciec ginie podczas ekspedycji. Mimo to Michał wyrusza dopiero w dniu swoich 15 urodzin. Spotyka Pokemona który zmienia całe jego życie. Podczas wędrówki jest "atakowany" przez nieprzewidywalny i okrutny świat. Mimo to wciąż dąży do zostania mistrzem i zawsze pomaga potrzebującym pomocy osobom, a szczególnie przyjaciołom.
MichcioxBlog

2
Pokemon Johto dreams
Kyle kończył szkołę w Azalea Town, przed nim studia, a potem kariera jako badacza pokemon. Wszystko byłoby piękne, gdyby tego chciał. W wieczór tuż przed ukończeniem szkoły po rozmowie z Philipem zdaje sobie sprawę, że marzy o podróży pokemon.

Plan ten nie przypadł do gustu jego rodzicom, którzy chcą zapewnić swojemu synowi jak najlepsze warunki. Kyle stawia na swoim i udaje mu się wywalczyć upragnioną podróż. Oczywiście, to nie jest takie proste. Jeżeli wciągu roku nie dostanie się do srebrnej Ligii, będzie musiał wrócić do domu i poddać się woli swoich rodziców.

Podróż się zaczyna, a wraz z nią rzeczywistość dorosłego życia, emocjonalne zawirowania, a we wszystko to wpleciona jest walka o marzenia!
Kyle_93
Zakończony

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon