Oficjalne zawieszenie działalności.

Moi Drodzy,
sama nie dam rady tego nadrobić. Zwłaszcza, że rozpoczął się dla mnie wymagający rok szkolny. Starałam się dogonić zaległości w wakacje, ale mimo spędzonych godzin to wciąż było zbyt wiele. Nie mam pojęcia co dzieje się z resztą załogi.
Jeżeli nadal tak będzie, w wolnym czasie postaram się jakoś ożywić ten katalog. Nie wiem kiedy to nastąpi, ale na pewno go nie porzucę. Prawdopodobnie otworzę wtedy nabór, może ktoś będzie chętny.
Tymczasem przepraszam Was za kłopoty.
Imaginacja.

11 komentarzy:

 1. Hej, Może skoro sama nie dajesz rady z blogiem, a współpracowniczki nie dają znać o sobie, po prostu ogłoś nabór na nowego współprowadzącego. Zobacz, ludzie na pewno czekają na aktualizacje, a na pewno są tacy, którzy chcieliby się zgłosić ( na przykład ja) a nie widzą sensu, bo blog jest od lata właściwie nieaktywny. Szkoda byłoby "marnować tak wiekowy katalog i pracę zarówno twoją jak i innych ludzi. - O ile mi dobrze wiadomo KO to jeden z najstarszych katalogów w blogsferze, miło byłoby gdyby powstał jak feniks z popiołów.

  Pozdrawiam i liczę na mądrą decyzję. :)
  Greta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za szybki powrót. Niegdyś to był najlepiej prowadzony katalog i chyba pierwszy, do którego trafił mój blog. Kiedy to było! Szkoda byłoby dotychczasowej pracy, więc życzę trochę więcej możliwości i wolnego czasu :).

  Pozdrawiam,
  Vess,
  Czerwony Piach

  OdpowiedzUsuń
 3. Właściwie, to bardzo chętnie ci pomogę, bo lubię się babrać w takich rzeczach. Oczywiście szybko mi się to znudzi, ale pomogę nadrobić zaległości. Daj znać co o tym myślisz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro czytać takie słowa, ale każdy chyba rozumie twoją sytuację.
  Jeżeli ogłosisz nabór to wiedz, że znajdzie skórę mnóstwo chętnych, którzy pomogą ci poprowadzić katalog. Ja również jestem chętna ;)
  Trzymam kciuki, żeby wszystko ci się ułożyło :*
  Alex

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki :)
  Myślę że nikt cię nie będzie jakoś specjalnie pospieszał ;)
  Mam nadzieję że ten katalog niedługo znowu zacznie tętnić życiem i będę mogła zgłosić opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki :)
  Myślę że nikt cię nie będzie jakoś specjalnie pospieszał ;)
  Mam nadzieję że ten katalog niedługo znowu zacznie tętnić życiem i będę mogła zgłosić opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://disneybajecznyswiat.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 8. Również chętnie pomogę, jeśli szukasz współpracowników :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj zapraszam na mikaelsonow, mimo zawieszenia

  OdpowiedzUsuń
 10. Uczucie, które los szykuje ubogiemu dwudziestolatkowi, całkowicie wywróci jego życie. Miłość, która zdaje się nie mieć przyszłości, zawładnęła jego sercem i stała się malarią, która ogarnia jego myśli; czarną śmiercią, która zabija dotychczasowe nawyki; potami, które doprowadzają do gorączki. Czy zwyczajny, młody karczmarz, zwróci na siebie uwagę wysoko postawionej markizy? Czy mimo wielu przeszkód poczują do siebie to, co ongiś ogarnęło serca Tristana i Izoldy? Przenieś się w czasie i sprawdź jak wyglądała walka o miłość w nowożytnej Anglii.

  http://brytyjskie-jablko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szablon