FanFiction - Gwiezdne Wojny

1
Rada Jedi jak na razie bezskutecznie próbuje odnaleźć i wyeliminować istniejących Sithów, którzy spiskują przeciw Republice. Tymczasem ktoś z namysłem i precyzją próbuje pozbawić życia piękną senator Naboo Padme Amidala, która przerażona prosi zaprzyjaźnioną Radę o pomoc. Jedi postanawiają wszcząć śledztwo i odnaleźć płatnego zabójcę, nie wiedząc, że ta misja pozwoli odkryć im jedną z największych tajemnic Ciemnej Strony, starannie ukrytej przez niegodziwych Sithów, którzy zrobią wszystko aby przeciągnąć Wybrańca na swoją stronę. 
Pysiowata

2
Hate leads to suffering
Młoda dziewczyna budzi się samotnie w brudnym zaułku na nieznanej jej planecie. Nie ma pojęcia kim jest, ani skąd wzięła się na Coruscant, ale jednego jest pewna - jej wcześniejsze życie zakończyło się nagle i gwałtownie.
Każdej nocy dręczą ją mgliste koszmary, a ból psychiczny nie opuszcza jej ani na chwilę. Wciąż słyszy w głowie zaskoczone, pełne bólu krzyki setek osób.
Jedynym tropem, który może doprowadzić ją do odzyskania wspomnień jest uszkodzony komunikator i dwa nazwiska - jej oraz nieznanego mężczyzny.
Dziewczyna za wszelką cenę chce odzyskać utracone wspomnienia. Wierzy, że to sprawi, że głosy i koszmary znikną na zawsze. Zrobi wszystko by pozbyć się dławiącej rozpaczy, która trawi jej umysł. Nawet zabije...
Mroczny Jawa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon