Blog Miesiąca - SIERPIEŃ

Kochani!
Waszymi głosami na inicjatywę na Katalogu wygrał Blog Miesiąca.

Zatem możemy ogłosić pierwszy z nich, na miesiąc SIERPIEŃ.

Najpierw jednak trochę o zasadach , nie chciałyśmy, żeby to były na zasadzie zgłaszanie się czy jakiegoś losowanie. Zależy nam na tym, żeby to miało trochę ciekawszą formę, która rozbudzi również Waszą kreatywność. Dlatego postanowiłyśmy tworzyć dla Was bardzo krótkie zadania, których za najlepsze wykonanie nagrodą zostanie właśnie przyznany tytuł Bloga Miesiąca (dla 3 lub 5 blogów, w zależności ile osób przyśle nam odpowiedzi). Stałą nagrodą będzie promocja zwycięskich blogów na Stronie Głównej przez kolejny miesiąc, czyli w tym przypadku wrzesień. Co kilka miesięcy będą też przeprowadzane bardziej wymagające edycję, w których to zostanie wybrany jeden zwycięzca, który otrzyma nagrodę specjalną np, wywiad z nim zamieszczony na KO, a pozostali nagrodę stałą.

Zadanie na ten miesiąc brzmi:
Twoje opowiadanie posiada zapewne główną bohaterkę albo głównego bohatera i każdy z nich jest inny. Chociaż ich nie znamy, ciekawi nas jakby zareagowali na zmianę płci. Oto wasze zadanie, opiszcie krótko (naprawdę krótko, nie chcemy żebyście się męczyli, góra pół strony w Wordzie) reakcję waszego bohatera na takie zdarzenie. Puff, budzi się rano i nagle no cóż stało się. Powodzenia! :)

Wasze "odpowiedzi" przysyłajcie na adres: katalog-opowiadan@wp.pl
W tytule napiszcie: BLOG MIESIĄCA - SIERPIEŃ
W treści meila dajcie informację o nazwie bloga, który będzie brał udział, nazwę autora oraz kategorię, podkategorię i numer pod którym znajduje się w KO.
Macie czas do 24.08.2016 do godziny 23:59 
Wyniki: do końca miesiąca sierpnia.

Załoga KO 

1 komentarz:

  1. Interesujące wyzwanie... trzeba się wziąć do pracy ;P

    OdpowiedzUsuń

Szablon