FanFiction - One Direction

1
A new Life  
Czy dziewczyna,którą już raz zranili najbliżsi poradzi sobie z powrotem do kraju,w którym oni żyją.Ma nadzieje,że ich nie spotka,jednak wszystko dzieje się inaczej.Lila Thomson nie jest już tą samą osobą,którą była gdy zostawiała swojego ukochanego starszego kuzyna i jego znajomych.Wyjeżdżała gdy była dziewczynką skrzywdzoną przez życie,a wróciła jako kobieta,której już niedługo życie obróci się o 180 stopni?Czy to za sprawą dziecka,czy za sprawą kuzyna,a może z zupełnie innej przyczyny?
Agatta

2
Lost Princess 
Księżniczka Wielkiej Brytanii po utracie rodziców i odmowie brata na przejęcie tronu jest zmuszona zostać przyszłą królową. Dziewczyna wściekła na brata idzie do babci i mówi że chce wyjechać do rodziny, która w żaden sposób nie jest postrzegana za królewską. Kiedy wyjeżdża na wieś do wujka, przy upadku z traktora traci pamięć i nie pamięta kompletnie nic z poprzedniego stylu życia. Wujek usatysfakcjonowany postanawia utaić przed dziewczyną, że ma zostać królową i odcinając ją od normalnego świata każe myśleć, że jest zwykłą dziewczyną. Co się stanie jeśli wpadnie na jednego z członków brytyjskiego boysbandu, który wie o jej zaginięciu? Jak zareaguje na to wujek? Wszystko tylko i wyłącznie w Lost Princess.
Carrie

3
One Moment 
Nicola Brock jest typową nastolatką, która zaczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Chicago. Całe jej życie jest już zaplanowane. Pewnego dnia poznaje Harry'ego Styles'a. Czy pojawił się on przypadkiem? A może to również było zaplanowane?
Girls Almighty

4
I can easily ruin your life, honey.
Lily to dziewczyna, która trafia do domu One Direction przez przypadek. Jej poprzedni dom spłonął, jednak czy to na pewno był nieszczęśliwy wypadek? Nawiedzają ją koszmary, przywidzenia, słyszy głosy. Zayn stara się pomóc jej jak tylko może, zakochując się w niej. Wkrótce One Direction zrozumie, że przyprowadzenie jej do domu było najgorszym pomysłem na świecie. A czasu nie da się cofnąć. W międzyczasie pojawia się Jamie, szybko zdobywający jej serce.
Meg

5
Wait for you
Chłopak, ubrany w bluzę i dresy podał swojemu ''sprzedawcy'' należytą sumę, w zamian otrzymując to po co przychodził tu od dawna. Szybkim ruchem wyciągnął z jego dłoni to co miało przynieść ukojenie od wszystkich problemów jakie miał.
   - Jesteś moim ulubionym klientem, Horan - rzucił mu, ale on specjalnie nie zwrócił na to uwagi. Nie obchodziło go jego zdanie, dlatego też nic nie odpowiadając założył kaptur na głowę i odszedł w swoim kierunku.
   Powstrzymywał się, ale nie mógł już wytrzymać. Od kilku dni nie brał żadnych narkotyków i był na potwornym głodzie. Wiedział, że jedno nieodpowiednie słowo z czyjeś strony skierowane do niego, może źle się skończyć w tym momencie. Ale nawet jeśli by do tego doszło zapewne nie przejmowałby się konsekwencjami.
   Gdy był już u skraju wyczerpania, usiadł na jednej z ławek w parku. Wokół niego panowała ciemność, ale po mimo tego, gdy wysypał biały proszek na swoje udo, widział go bez żadnego problemu, a jego oczy momentalnie się zaświeciły. Już po chwili jego ciało uległo odprężeniu, a on sam był szczęśliwy z niewiadomych przyczyn. Uwielbiał ten stan, ponieważ zapominał wtedy o wszystkim. I uwielbiał też narkotyki, nie potrafił się z nimi rozstać, były dla niego jak dzieci dla swoich rodziców. Uspokajał się dopiero wtedy gdy je miał, a gdy był na głodzie nie potrafił funkcjonować.
   Po chwili wziął kolejną porcję i kolejną. Nie wiedział, że to go niszczy. Że każde kolejne wzięcie kokainy lub innego narkotyku prowadzi go do śmierci. I że za niedługo będzie za późno, aby go ratować i nic mu nie pomoże, nawet ośrodek.
   - Tak jest pięknie - powiedział, wstając z ławki i ruszył w swoim kierunku, cały zadowolony. Nie wiedział gdzie idzie, ale na pewno wiedział, że nie pójdzie do domu.
Julia

6
Lifesaver
Dziewiętnastoletnia Jess staje przed trudnym wyborem. Nagle, w jej rękach spoczywają dwa ludzkie życia, a decyzja zależy tylko od niej. Chociaż nigdy nie było idealnie, nagle wszystko się wali. Przestaje widzieć sens życia i zmagań z codziennymi trudnościami. W najgorszym momencie pojawia się nieznany chłopak z wyraźną chęcią pomocy. Czy Liam pomoże Jess odnaleźć szczęście, zrozumieć, co tak naprawdę się liczy, znieść wszystkie przykrości, które ją spotykają i pogodzić się z tym, co nieodwracalne? Może jednak, jest coś, co warto uratować, dla czego warto żyć? Czy uda się przełamać bariery i zamiast rozpamiętywać przeszłość, zacząć żyć teraźniejszością?
Pączuś Tuptuś

7
Little White Lies
 Podobno świąt się zmienia, pewne tradycje umierają... ale w tym przypadku jest inaczej. Oni są inni i lubią robić wszystko inaczej. Księżniczka nie ma prawa wyboru swojego księcia, choć szczerze powiedziawszy nawet księżniczce do księżniczki daleko. A co jeśli ukryci w zamku zgrywając parę idealną naprawdę tacy się staną? Jednym od kłamstw rośnie nos, a dla innych dane kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą. Jak jest z nimi? Dowiesz się czytając historię Eleanor & Louisa na Little White Lies.
Zazza

8
Grow up, Louis
Utwory na szczytach list przebojów...
Miliony sprzedanych płyt...
Światowa trasa koncertowa...
Najsłynniejszy boysband na świecie... niefortunnie wybrał swój support.
"W sumie jest dobrze. Nie potrzebuję dziewczyny. Nie potrzebuję miłości. Jest mi lepiej bez niej. Pieprz się Eleanor, pieprzcie się wszystkie kobiety. Nie potrzebuję żadnej z was."
Ich nic już nie zdziwi.
One są spłukane... na wieki.
"Dorośnij Louis. Im szybciej, tym lepiej."
Uważaj, by nie zwariować...
... bo ta dziewiątka nigdy nie dorośnie
Fay

9
This Game Has No Rules Babe 
Wystarczy chwila, jeden moment, a życie może obrócić się o 180 stopni. Wyszłam na imprezę jak robię to co tydzień, ale nigdy nie pomyślałabym, że może spotkać mnie takie coś, teraz wiem, że może spotkać to każdą normalną dziewczynę, jak mogłam czuć się wyjątkiem. Jednak ja miałam szczęście w postaci chłopaka o masie tatuaży.
Ana Horanek

10
Save Me 
Gdy Liam, poznaje młodszą o 23 lata narzeczoną swojego ojca, jego życie diametralnie się zmienia. Jest przekonany, że Lena spotyka się z jego ojcem jedynie dla własnej korzyści i jest do niej wrogo nastawiony. Jednak nie wie co tak na prawdę kryje się za ich związkiem. Co się stanie gdy młody Liam, kompletnie straci głowę dla pięknej i uroczej Leny, a coraz ciemniejsze sekrety rodzinne zaczną wychodzić na jaw ?
Cynical Caroline

11
Invisible power 
Incydent z udziałem Louisa, który wydarzył się na imprezie,
wstrząsnął nim doszczętnie. Wszystko byłoby w porządku,
gdyby nie fakt, iż uczestniczył w nim rówież jeden z
najpopularniejszych chłopaków w szkole, Harry Styles.
Czy zaistniała sytuacja jeszcze bardziej przytłoczy Lou,
który i tak jest już wystarczająco nieśmiałym młodym mężczyzną?
Jak zmienią się ich relacje, gdy poznają całą prawdę?
Maddie&Cassie

12
Punk Harry Styles 
Prywatna Szkoła.
Miejsce, które pierwotnie uchodzi za bezpieczne.
Do czasu, w którym piątka zwyczajnych chłopaków postanowi nieco zmienić tą regułę.
Luanna nie łatwo ulega władzy Harry'ego.
Lecz czy to aby na pewno wyjdzie jej na dobre?
- Kim jesteś? - zapytała widząc jak mężczyzna z wielką prędkością pojawia się coraz bliżej niej.
- Twoim największym koszmarem.
† Kylie †

13
You Will Always Be My Property
Vanessa McClain, któregoś dnia zostaje zaproszona przez swoją przyjaciółkę na imprezę w nocnym klubie. Dziewczyna nic nie podejrzewając wyszła z domu. Poznając w klubie pewnego chłopaka o imieniu Harry, zostaje na następny dzień porwana przez niego. Zdesperowana szuka ratunku dla siebie, ale nic nie wskazuje na to, że jej się to uda. Jednak po czasie uczucia mężczyzny do dziewczyny z dnia na dzień rosną, potęgując w miłość, ale czy dziewczyna czuje do niego to samo? Czy osoba, która stanie im na drodze, zniszczy wszystko? Czy coś lub ktoś zakończy to?
Michelle Styles

14
It's Secret, shhh!
Tajemnice, które skrywamy nie raz przysparzają nam kłopotów. Czy i tym razem tak będzie?
Zayn i Veronica na pozór bardzo się różnią, ale czy aby na pewno? A co, jeśli okaże się, że to jedna i ta sama osoba? Co takiego ukrywa Malik i dlaczego przebiera się za.....kobietę?

Fleur Wood to osoba bardzo pozytywna, pomimo tego, iż jej życie to nie bajka. Mieszka z ojcem - właścicielem jednej z większych firm w Los Angeles. Matka zmarła przy porodzie, a rodzeństwa nigdy nie miała. Swoje sekrety powierza najlepszemu przyjacielowi.

'Coś Ci powiem'-szepnął.
'Co takiego?'-spytała zaciekawiona.
'Jestem facetem'-odparł-'Ale to sekret, shhh!'
Meredith

15
Magic is real 
Ona i on. Łowca i czarownica. Oni i łowcy. Czarownice i ich wrogowie. Co się stanie gdy dwójka z nich się w sobie zakocha? Co się stanie gdy On się dowie?
ForeverRebelious i Wiktoria Kosiorowska

16
Half a heart 
Młody Harry Styles ratuje nieznajomego przed nadjeżdżającym pociągiem. Niedługo potem okazuje się, że to Louis Tomlinson- mężczyzna, który niegdyś nie był mu obojętny. Niefortunna sytuacja zbliża ich do siebie.
Maddie i Cassie

17
Misty Mystery Girl
Dziewczyna...
Na pozór zwyczajna...
...lecz kryje w sobie tajemnice, które nigdy nikomu nie przeszłyby przez myśl.
Jeden wyjazd...
Nowi znajomi...
Tajemnice i ciekawość.
Co się stanie?
Czy jej życie zmieni się o 360 stopni?
Czy uda jej się komuś zaufać?
Alex i Avalon 

18
Pozory mylą! 
Julia przeprowadza się z matką do Anglii. W dniu jej wyjazdu dowiaduję się że jej chłopak się nią bawił. Wpada na plan dzięki któremu może przekonać się jacy są ludzi. Czy są płytcy, powierzchowni? A może przeciwnie? Czy dzięki jej nowej osobowości zdoła dowiedzieć się tego? Kto będzie główną ofiarą jej planu? Wszystkiego dowiecie się z biegiem czasu czytając "Pozory mylą".
Jul

19
Bally-Zayn Malik Fanfiction
"-Kim ja..biłem, cie krzywdziłem, nie możesz tu zostać, musisz stąd iść. Chciałbym cie zatrzymać, ale nie mogę. Za dużo zrobiłem ci złego i podobało mi się to do czasu, aż nie zacząłem do ciebie czuć, czegoś, dziwnego, jak dotąd mi nie znanego. Nie mogę żyć ze świadomością, że kiedyś znów cie uderzę, że ty będziesz płakać przeze mnie. Cóż..trochę tych łez już wylałaś. Przypomnij sobie, nie jestem dobry, jestem bestią, bez współczucia."
Jest to historia, która ukazuje, iż między nienawiścią, a miłością jest cienka granica, którą łatwo przekroczyć.
Dragonfly

20
Even if you scream and shout It'll come back to you
W One Direction nie dzieje się najlepiej.
Harry chodzi swoimi ścieżkami.
Liam i Louis całe dnie przesiadują u swoich dziewczyn, uciekając od problemów.
Niall próbuje polepszyć relacje niegdyś idealnych przyjaciół.
A Zayn zaczyna gwiazdorzyć. Trwa to do momentu, gdy po kolejnej bójce w barze, otrzymuje list sądowy. Dwa miesiące pracy społecznej na rzecz Psychiatryka Londyjskiego. Asysta psychologa ma jednak na celu nie tylko ukarać chlopaka lecz również uświadomić mu zatracone wartości.
Tylko co jeśli to wszystko krzyżuje jedno przypadkowe spotkanie?

Malia ma problem. Ma mnóstwo problemów. Na ich szczycie figuruje pobyt w Psychiatryku. Nie chce pogodzić się z myślą, że jest chora. Bo przecież nie jest, prawda? Jednak otoczenie uważa inaczej. Rozgoryczona dziewczyna czepia się każdej nadziei na polepszenie swojej sytuacji.
Tylko co jeśli ta Nadzieja wywoła w jej życiu jeszcze większe zamieszanie?
Irmelin

21
My life is music and you
Victoria McCartney to dwudziestoletnia dziewczyna pochodząca z Londynu, która z na mową mamy próbuje swoich sił w pewnym show. Jednak nic dzięki temu nie osiągnie ( przynajmniej tak jej się wydawało ). Wszystko się zmienia kiedy dostaje propozycję od chłopaków z One Direction, a jej uczucia do jednego z nich zmieniają się w coś więcej, niż tylko przyjaźń. Na jej drodze pojawią się przeszkody, które nieźle namieszają w jej życiu. I czy przeszłość pozwoli Vi osiągnąć to czego pragnie?
Saa

22
Where do broken harts go? (Niall Horan)
Każdy znalazł się tam przypadkiem...
Każdy chciał spełnić swoje marzenia...
Oni dostali szanse...
Piątka zbuntowanych przyjaciół, dla których liczy sie chwila...
Poznają co to sława, rozterki, zawirowania, przyjaźń i miłość...
Ale co najważniejsze: nie radzą sobie z odległością i samotnością...
Zmagają sie z własnymi problemami...
Z reguły twardzi, szaleni i pokręceni...
W środku pogubione istoty...
Szansa dana przez Łowce Talentów...
Moze ich wzbić w wyżyny lub zniszczyć...
Każdego dnia będą walczyć o przetrwanie...
Na ich drodze stanie...
One Direction...
Pomogą czy zaszkodzą?

Oto jest pytanie... :)
My Style 

23 Stockholm Syndrome
Anastasia Dawson - przyjacielska dziewczyna, od 17 lat wychowywana jedynie przez swoją matkę, która nie za często chce odpowiadać dla niej o jej ojcu. Po kilku latach, matka ciężko zachorowała, przez co Anastasia nie miała takiego życia jak jej rówieśnicy. Musiała się nią opiekować i nie miała czasu na różnego typu zabawy jak osoby w jej wieku, jednak na 18 urodziny jej przyjaciółki zjawiła się, ale czy to była dobra decyzja?
Czy chłopak z zielonymi oczami i burzą loków na głowie sprawi, że jej życie stanie się koszmarem? A może jednak to przerodzi się w coś więcej?
boo bear 

24 Obecność
Cassie Lochan mieszka w Londynie wraz ze swoją matką. Od dwóch lat uczęszcza do collegu, wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Emmą Johnson. Do grupki znienawidzonych przez nią szkolnych footballistów, najpopularniejszych chłopaków w szkole dołancza tajemniczy mulat. Poznają się przez przypadek. W jej życiu zaczynają pojawiać się różne nadprzyrodzone zdarzenia. Okazuje się, że bohaterka od początku była jego celem. Malik nie należy do grzecznych chłopców jakich chciałaby znać dziewczyna. Jego pasją są nocne wyścigi, alkohol i narkotyki. Czy tylko to tak na prawdę go interesuje? Czy jego znajomość z Cassie ma swoje drugie dno?
Hope Styles, Megan

25
Larisa
Młoda gwiazda, dostała szansę nagrania piosenki ze znanym boys bandem, dokąd to doprowadzi ją i bliskich jej ludzi? Dowiesz się tego czytając Larisę!
Angelika Angela

26
Forbidden Love
Pauline to spokojna dziewczyna. Niewinna, nieśmiała. Ma poukładane życie. Jej rodzina skrywa jednak sekret. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porwana przez chłopaka. Przez co całe jej życie się zmienia. Mimo, że Styles puszcza ją wolno, obserwuje ją przez cały czas i zmusza ją do robienia różnych rzeczy...
Pauline Style

27
Powerless
Widziałam, jak niektórzy dopiero opuszczają samochody albo wchodzą do budynku. Rozpoznałam parę twarzy, kilku nie zidentyfikowałam, ale dopiero ta jedna konkretna osoba, ubrana w jasną koszulę i czarne rurki, szczególnie przykuła moją uwagę.
Okulary przeciwsłoneczne bezcelowo widniały na jego nosie, bo pogoda słoneczna nie była i nie zapowiadało się na zmiany w najbliższym czasie. Patrzyłam, jak zamyka ten sam samochód, którym jechałam do jego mieszkania, a potem idzie w stronę szkoły, odgarniając blond włosy.
Po tych kilku sekundach wpatrywania się w niego, zdałam sobie sprawę, że to, że widzę go tu i teraz świadczy o jednym - moja jednorazowa przygoda będzie chodzić ze mną do szkoły. Jednorazowa przygoda charakteryzuje się tym, że się nie powtarza. A chłopak, z którym przeżyłam najlepszą jednorazową przygodę w moim życiu, na dziewięćdziesiąt dziewięć procent trafił do tego samego liceum, co ja.
Delice

28
"Forbidden Feeling"
."Dziewczyna z domu dziecka trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło..."
Iwona Horan

29
Maybe I love you 
Cześć jestem Natalii i mam szesnaście lat. Moje życie składa się z ojca alkoholika i matki dziwki. Raj na ziemi no nie? O ironio. Gdybym miała chodź troche odwagi zabiłabym się,ale.. obawiam się ,że nawet to mi nie wyjdzie.Mam jeszcze siostrę, która ma mnie kompletnie w dupie i chłopaka, który mnie zdradza ,ale.. to raczej nie ważne bo w końcu go kocham. Idę zatruć się nikotyną.Aaa i jeszcze jedno pamiętaj - życie to piekło. 
Nobody

30
SPECIAL 
 Czułeś/aś kiedykolwiek potrzebę ucieczki,potrzebę szczęścia,które może Cię spotkać tylko w jednym miejscu? Ja czuję ją od jakiś 4 lat...Mieszkam w Polsce,ale chyba nie spełniam się w roli patriotki,bo chciałabym zamieszkać w Anglii.Chcę być szczęśliwa wiesz?
Kinga Jawors

31
It Was Meant To Be | Tłumaczenie 
Wszystko wydaje się idealne w życiu Chelsea. Aż do pewnego dnia, kiedy poznaje "bad boy'a", Zayna Malika, tego, za którego każda dziewczyna na tej planecie jest w stanie zabić by stać się jego dziewczyną. Co wydarzy się kiedy w końcu będą razem? Kiedy pojawią się plotki, zazdrość oraz ludzie mający obsesję? Czy wciąż będą ze sobą?
Melly

  32
It's nothing, Princess 
- Ściągnij górę od stroju, księżniczko. - Stoję oniemiała, a on nadal robi zdjęcia.
- Co? - Mój głos jest cichy. Mam nadzieję, że mnie usłyszał. To dziwne, wcześniej się tak nie zachowywał.
- No dalej, to nic wielkiego. Wszyscy robią takie zdjęcia. Możesz zasłonić później swoje piersi rękoma - macha na mnie od niechcenia. Wszyscy to robią? Dziewczyny też? Zaczynam powtarzać sobie w myślach, że kiedyś będę sławną modelka i rodzice w końcu będą ze mnie dumni. Drżącymi dłońmi zaczynam odwiązywać supeł na mojej szyi.
- Właśnie o to chodzi, księżniczko.
Kinss Wo

33
Dark Face - Fanfiction 
Historia opowiada o dziewczynie, której pozostały cztery miesiące życia i chłopaku, który jest znany w całym Londynie za robienie zamieszek, bójek i handlowanie narkotykami. Co stanie się, gdy dwa różne światy zetkną się ze sobą? Czy poczują coś do siebie? Czy Susan zdradzi Harremu swoja tajemnicę? Wszystkiego dowiesz się czytając Last Moments.
Charlotte Crosby

34
 You should feel this 
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera. Czasami wydaje się nam, że mamy wszystko dokładnie poukładane i nikt nie może naruszyć tej harmonii. Czasami też, mylimy się co do tego..
 Hate me

  35
Victorious
Są takie dni, kiedy masz ochotę zamknąć się w pokoju. Zabarykadować drzwi i nigdy nie wychodzić. Odpocząć od wszystkiego, poczuć się samotna. Ja też mam takie dni. Niestety, pewien bardzo frustrujący fakt wyklucza taką możliwość. Wiecie co? Może zacznę od początku. Nazywam się Jade. Jade Marshall.
Mieszkam w Londynie od urodzenia. Wyprowadziłam się od rodziców jakiś czas temu, żeby zamieszkać razem z moją przyjaciółką Susan w naszym własnym, wymarzonym mieszkaniu. Nie przewidziałyśmy jednak, że mieszkanie naszych sąsiadów jest połączone z naszym szybem wentylacyjnym, którego wylot znajduje się właśnie w moim pokoju. Od tej pory jestem zmuszona co noc wysłuchiwać krzyków Harry'ego Stylesa. Mojego nowego ,,współlokatora" .
Sarabi Beatles

36
Error
Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę…
On- chłopak, który cały czas wpada w kłopoty. Dupek, podrywacz i skończony cham, który nigdy nie doceniał tego co los postawił na jego drodze. Przez przypadek ją poznał, a stracił równie szybko. Jest szefem swojego gangu i królem nielegalnych wyścigów. Każda dziewczyna chciałaby być jego wymarzoną. Niestety jego serce należy tylko do niej. To ją pokochał tak prawdziwie. Ona była tą jedyną. Właśnie była. 
 Ale jest ktoś jeszcze – buntownik, samotnik oraz nieziemsko przystojny przyjaciel, któremu kontrola wymsknęła się z rąk. Starał się jak tylko potrafił, ale nie zdołał jej się oprzeć mimo, iż na początku chodziło tylko o pomoc kumplowi… Teraz musi ją chronić, ale czy tylko przed zagrożeniem z rąk innych? Sam również jest niebezpieczny i wie to każdy, kto kiedykolwiek stanął mu na drodze. Nie szanuje nikogo, zdobywa, zalicza i zostawia, ale kiedy spędzał z nią coraz więcej czasu… Zapragnął równie mocno jak jego brat. Czy zaryzykuje bezpieczeństwo dziewczyny, w której nie powinien był się zakochiwać i długoletnią przyjaźń?
Jeden cholery błąd…
Co jeśli się spotkają?
Lola xd

37
We Found Love
To tak, jakbyś krzyczał,
ale nikt Cię nie słyszy.
Czujesz się zawstydzony,
że ktoś może być tak ważny,
że bez niego jesteś nikim.
Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli.
Czujesz się tak beznadziejnie,
ale nic nie może Cię ocalić.
A kiedy jest już po wszystkim,
niemal pragniesz, żeby te wszystkie złe rzeczy powróciły,
bo razem z nimi przyjdą też dobre.
paulla

38
Because love stirs to live
Kiedy matka Rose, podejmuje ostateczną decyzję o przeprowadzce , dziewczyna zaczyna widzieć światełko w tunelu. Nowe otoczenie zmienia jej nastawienie. Poznaje najlepszą przyjaciółkę, która będzie pomagać jej w trudnych chwilach, a nie będzie ich mało. Przez pewnego blondyna jej życie ponownie wywróci się do góry nogami. Jak zakończy się ta historia?
Zwiastuny:
pierwszy sezon - https://www.youtube.com/watch?v=5rJ8mWh7_Lc
drugi sezon - https://www.youtube.com/watch?v=Y2FTrt9kIm4
BLOG ZAKOŃCZONY
Hate me

  39
Raptured pride
Druga część bloga TDoTM. Alison już od kilku miesięcy jest matką małego Jonathana. Nieplanowane dziecko sprawia nastolatce dużo problemów. Dziewczyna nie może kontynuować nauki przez co jej marzenia z każdym dniem się oddalają. Tymczasem Harry ciągle walczy o jej względy i próbuje naprawić zburzone zaufanie. Na drodze pary ciągle stają przeszkody, które niszczą chwilową harmonię. Jedno nieporozumienie burzy wszystko co zdołali odbudować, a jedna tajemnica z przeszłości nie daje szans na lepsze jutro. Historia toczy się wokół trudów życia codziennego, zburzonego zaufania, miłości, intryg i fałszywych przyjaźni. Co do historii Alison wniosą jej nowi współlokatorzy?
Agusi77

40
The Stalker
"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal."
Jak to jest żyć z czyimś oddechem na karku? Jak to jest nieufać nikomu? Czy można żyć pomiędzy światem realistycznym a wspomnieniami? Życie zabija nas z każdym dniem. Aczkolwiek nikt z nas nie chce, by jego życie skończyło się zbyt szybko.

Niall Horan, członek One Direction, wpada w wir zwany niebezpieczeństwem. Śmierć matki i brata. Ojciec podejrzewany o morderstwa. Przyjaciele, którzy działają na jego niekorzyść. I dziewczyna.. Czy ona jest w stanie trzymać Niall'a przy zdrowych zmysłach?


Czy ostatecznie rozwiąże się największa zagadka: kim jest Stalker?
Stalker, czy to on wygra walkę o życie Horana?

Jednak pamiętaj: nie ufaj nikomu. 

TheAmmannka i SweetsLucky (tłumaczenie)  

41
Secret
Życie Carrie okazało się być życiem pełnym kłamstw,sekretów i tajemnic.Wszystkie bliskie jej osoby nie są tymi za których na prawdę się podają.Brzmi niemożliwie? A jednak.Czy Carrie Bradshaw dotrze do prawdy? Czy w takiej sytuacji znajdzie się miejsce na uczucia? A jeżeli tak to za jaką cenę?
Serena Wonder


42
Love in surprise attacks hardest...
Od nienawiści do miłości jeden krok więc można pokochać osobę, którą się nienawidziło. Krzyk, płacz, strach, radość, wiara jest stałą częścią naszego życia. Czy osoby, które nie miały miłego dzieciństwa mogą zaznać szczęścia i miłości? Pewnie, że tak, ale jeśli na drodze pojawią się liczne problemy szczęśliwe życie nie będzie takie proste.
Lou Cookie

43
The Undercover Girl
Alex Bennet jest międzynarodowym szpiegiem. Jej szef - Mark pewnego dnia ogłosił, że ma opuścić Manchester i wyjechać do Londynu. Jej zadaniem jest szpiegować Harry'ego Styles'a - jednego z największych przestępców w Londynie. Musi się z nim zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Czy jej się uda? A może ktoś, lub coś pokrzyżuje jej plany? Dowiesz się czytając.
Heartbreaker

44 
Lonely I... maybe?
Granie na gitarze, na ulicy jest dla niej codziennym zajęciem. W ten sposób zarabia na swój własny los. Czy znajdzie się osoba, która będzie w stanie odmienić życie 18-latki?
Tomlin

45
UNRAVELING
"Drogi chłopcze obok. Cześć jestem "dziewczyną z sąsiedztwa" lub jeśli zwróciłeś na mnie uwagę przez ostatnie 17 lat to po prostu nazywaj mnie Chloe Wilson. Jeśli chcesz spróbować złamać moje serce musisz wiedzieć, że ono już dawno jest w kawałkach." Fanfiction przedstawia opowieść o siedemnastoletniej dziewczynie, Chloe Wilson, zakochanej w "chłopaku z sąsiedztwa". Niall Horan jest najpopularniejszym chłopakiem w Mullingar, kapitanem drużyny piłkarskiej. Chloe jest dla niego jak powietrze, jednak wszystko ulega zmienia, kiedy mama zapisuje ją na obóz "Attitudes for fun"
Forever alone

46
Harry's Slave
Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.
pandasbooty

47
City of the Fallen
Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. To właśnie tutaj trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać.
Effie i Bree vs. Louis i Harry. Kto z nich wygra grę bez zasad? Kto z nich nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok?
Czy razem stworzą imperium, o jakim zawsze marzyli? Czy może Doncaster stanie się Miastem Upadłych?
Isabel Brown i KOCIA3EK

48
"Fearless - Niall Horan Fanfiction"  
Ona kuzynka Perrie, on przyjaciel blondynki. Oboje mistrzowie wyścigów. Co się stanie kiedy się poznają?
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=WBOVO98Jlk0 
Edyta Horan

49
Island of dreams 
Zapowiadały się świetne wakacje. Pierwszy samodzielny, wymarzony wyjazd. Dwie przyjaciółki spędzają je na luksusowym statku, poznają nowe towarzystwo i nic nie wróży nudy. Jednak jeden imfatylny wybryk skazuje ich na piekło. Wypadają za burtę... czy przeżyją? 
Claudia Drake

50
Dangerous Zayn Malik
Maggie żyła spokojnym życiem, dopóki nie pojawił się przed jej drzwiami nieznany chłopak. Dowiedziała się kim jest. W jej życiu rozpętał się chaos. Wszystko nagle straciło sens. Kłótnie stały się codziennością, a nienawiść do Zayn'a jedyną rzeczą jaką czuła. Jej największym marzeniem stało się by chłopak zniknął z jej życia. Czy po czasie coś zmieni się w jej życiu?
Nika

51
Perfectly Entwinded
Druga część opowiadania pt. "Unpredictable Love".
Tak, spotkało mnie mnóstwo nieszczęść od kiedy poznałam Zayn'a. Wszystko jednak niweluje się przez sam fakt, że ten utalentowany chłopak mnie naprawdę kocha. Teraz, po sześciu miesiącach rozłąki wracam do niego.
Przeprowadzam się do Londynu, aby tam zacząć studia oraz rozkoszować się obecnością chłopaka.
Co tym razem będzie nam próbowało zakłócić szczęśliwe chwile?
annapneo

52
I'm no angel, baby. 
Lux jest zwykłą nastolatką z dużego miasta. Jej rodzice giną w wypadku kiedy miała 13 lat. Od tego czasu ma tylko brata, przyjaciele odwrócili się od niej z niewiadomego powodu. Śmierć rodziców sprawiła że Lux zamknęła się w sobie. Niegdyś wspaniała uczennica, teraz ledwo zdawała do kolejnych klas, aż w końcu musiała zmienić szkołę. W nowej szkole poznaje kogoś przez kogo jej świat w ciągu miesiąca wywróci się do góry nogami. Odkryje bolesną prawdę której miała nigdy nie poznać. Znajdzie miłość swojego życia, lecz czy pisane jest jej szczęście? Jakie tajemnice skrywa jej nowa miłość? Co ukrywa jej brat?
Ann

53
P.S I hate you
 Główny bohater: Harry Styles jako on sam
Główna bohaterka: Selena Gomez jako Blue Anderson
"Harry. Przyjdziesz dziś wieczorem?"
„Nie mogę …. spałem” Powiedział, lekko zirytowany, bo zadzwoniłam do niego o 3 rano.
„Proszę” Przewróciłam oczami. Czekałam na odpowiedź i usłyszałam szuranie na drugim końcu lini.
„Chcesz seksu dziś wieczorem?” Uśmiechnęłam się przygryzając wargę.
„Przyjemności też” Pokornie zachichotał i ziewnął.
„Będę za ok. 10 minut.”
„Jestem naga pod prześcieradłem”
„Może za pięć, zatem” Słyszałam jak się rusza, zgaduje że niezdarnie ubierał swoje dżinsy, przed tym chyba się schylił. Uśmiechnęłam się.
„O, a tak przy okazji”
„Tak?” Odetchnął
„Nienawidzę cię”
>>>>>
Byliśmy kompletnymi przeciwnościami……. jak widać, ale oboje mieliśmy jedną wspólną cechę.
BritishBums

54
Po prostu pokochaj sercem a nie oczami 
Lata 60- te. Veronica zaczyna staż w szkole. Poznaje Zayn'a. Wiadomo... Miłość, dziecko no i na koniec śmierć tragiczna. A co jeżeli to tylko sen jeszcze kogoś innego, Anastazji? Wydaje jej się, że to może mieć znaczenie. Spotyka One Direction. Jednak ktoś ją skrzywdził. Uciekła do Nowego Jorku i tam poznała Tyler'a, który wplątał ją w narkotyki. A co jeżeli na jej drodze ponownie spotka 1D? Co do tego wszystkiego ma Lil Wayne?
Elizabeth Woodson

55
je veux dans vivre dans mes rêves... 
Ciągłe ucieczki,nieustanny lęk,oglądanie się za siebie - to nie jest prawdziwe życie.Potrzeba nowego startu,wymazania z pamięci dręczącej przeszłości i nowego początku.Sophie Alcott przeprowadza się po raz kolejny,tym razem do Paryża.Dopiero tam,ona i jej ojciec,są w stanie pogodzić się ze śmiercią matki.Starają się zapomnieć o bolesnych wspomnieniach,związanych z ciągłymi prześladowaniami ich rodziny.Przed śmiercią,mama Sophie,podarowuje jej naszyjnik,w którym ukryty jest czip.Znajdują się w nim niezbędne informacje tajnej organizacji terrorystycznej,która za wszelką cenę chce go odzyskać.Sophie zmienia nazwisko i przyjmuje obywatelstwo francuskie.Wszystko sprowadza się na dobrą drogę,dopóki na horyzoncie nie pojawia się Harry Styles - sławny na całym świecie piosenkarz.Tworzy się między nimi silna więź,ale nie może ona ujrzeć światła dziennego.Inaczej kryjówka Sophie zostanie zdemaskowana.
inflamara
 
56
Niall and Demi - 1D story
Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?
Amy

57
A new life (2)
Życie Lily wywróciło się do góry nogami po wypadku rodziców przed trzema miesiącami.Od tamtej pory nic nie jest normalne.
Jedna osierocona dziewczynka i 5 chłopaków,ale nie całkiem normalnych. Czy tajemnica przez nich skrywana zrani trzynastolatkę? Czy wszystko w końcu wyjdzie na jaw?Chcecie wiedzieć jak dalej potoczy się historia dziewczynki?Zapraszam do czytania bloga ;))
Agatta

58
"I hate love and other feelings" 
Każdy człowiek posiada jakąś pasję. Madeleine pokochała wszystko, co ma skrzynię biegów i pedał gazu. Sama jeździ na motorze, wygrywając nie jeden nielegalny wyścig w Mullingar. Jednak w końcu i ona popełniła błąd – podczas jednej z rywalizacji miała wypadek, po którym na kilka dni straciła przytomność. Ojciec i macocha dziewczyny decydują, że wyjedzie studiować do Londynu to, co zawsze chciała, a mianowicie mechanikę samochodową. Przed popełnieniem jakich kolwiek głupstw ma pilnować ją przyrodni brat – Naill Horan. Już od samego początku będzie wrogo nastawiona, ale teraz jej nienawiść względem ludzkości jeszcze bardziej się pogłębi. Tylko jej przyjaciele będą mieli prawo do tego, żeby ta prawdziwa Madi miała czasami chwilę odpoczynku i pokazywała się światu. Jak to się stanie, że Louis również będzie potrafił rozmawiać z nią, jakby nie miała do niego żadnych uprzedzeń?
Jesica Evans

59
STRONG
Jessica Payne to zwyczajna nastolatka, która po ukończeniu szkoły wyjeżdża do swojego brata. Nie wie jednak, że Bradford nie jest zbyt bezpiecznym miejscem, a już szczególnie, gdy najgroźniejszy człowiek w mieście opuści więzienie. Co się stanie, gdy Jess go spotka? Jak potoczą się losy tej dwójki? Jak na wszystko zareaguje Liam?
Kika. <3, Ania Styles

60
Dotknąć marzeń
Shelley gnębiono z powodu otyłości, porównując ją do siostry bliźniaczki, która w przeciwieństwie do niej posiadała piękne, szczupłe ciało. Nie mogąc znieść presji otoczenia, sięga po pudełko tabletek, by raz na zawsze skończyć z ze swoim upokarzającym życiem. Odratowana postanawia wyjechać z rodzinnego miasta, by pod okiem wujka zrzucić nadmierne kilogramy i wrócić jako inna dziewczyna. Czy powrót do Wielkiej Brytanii nie popsuje tego, co zdążyła już osiągnąć?
Snooki

W życiu każdego człowieka nastaje chwila zwątpienia. Myśl, że już nigdy nikogo nie pokochamy, ponieważ nasza miłość zostawiła nas ze złamanym sercem i wspomnieniami. Światowe gwiazdy również to przeżywają. Harry Styles - jeden z członków One Direction znalazł się w identycznej sytuacji. Gdy w jego życie wkracza Lacey znów czuje się szczęśliwy. Jednak życie lubi płatać figle i sprawiać, że dawne uczucia, jak i osoby wracają, ponownie wywracając nasz świat do góry nogami. Wtedy trzeba pojąć, jaka jest różnica pomiędzy prawdziwą miłością, a zakochaniem.
Snooki

Murphey St. James ma szesnaście lat, piegi na całym ciele i włosy bardziej pomarańczowe niż rude. Na całe wakacje przyjeżdża do swojej babci w irlandzkim mieście Mullingar, by tam podjąć się jakiejś pracy, a przede wszystkim - uciec od matki.
W tym samym czasie w to samo miejsce przyjeżdża pewien znany boysband, by przynajmniej na chwilę zaznać spokoju.
A Murphey nienawidzi tego boysbandu.
Earl Gray

 63
"And I promise you, I will always believe" opowiada o losach osiemnastoletniej Cloe, która przeprowadza się do Londynu i w nowym liceum poznaje One Direction. Z początku nie wie nawet, że chłopcy są sławni. Jej uwagę zwraca Niall - Irlandczyk różni się od swoich kolegów szczerością i skromnością, co urzeka Cloe. Jak potoczą się ich losy i czy coś z tego będzie? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj.
Ver.

64
Dwie nieznajome sobie dziewczyny, poznają się w... toalecie. Obie, niepewne swoich niesamowitych zdolności, łączone są w zespół podczas trwania jednego z programów rozrywkowych X-FACTOR w 2010. Szczęśliwe, pakują się w miłosne tarapaty, wraz z jednym z członków innego zespołu. Eliminacje Live. To rozdziela dwie, zżyte ze sobą piosenkarki. Po latach mają znów przyjemność spotkać się w twarzą w twarz, nie mnie jednak w innej sytuacji, w innej fryzurze i innej masce na twarzy, pod którą dobrze kryły wiele kłamstw.
Franc & sam aww

Coronation Street jest jedną z ulic spokojnej pod londyńskiej dzielnicy. Zamieszkiwaną nie tylko przez Brytyjczyków. W skład społeczności wchodzą także Latynosi, Amerykanie czy Irlandczycy. Selena i Taylor są najlepszymi przyjaciółkami, przyjaźnią się również z Cher, Emmą oraz Zayn'em. Cher i Emma to partnerki, ukrywające swój związek. Zayn'owi od zawsze podoba się Perrie, ale boi się z nią umówić. Selena pomimo, że kocha Georga, zaczyna spotykać się z Joshem. Harry, George, Louis oraz Liam to najlepsi kumple. Louis spotyka się z Eleanor, a Liam z Danielle. Harry lubi przelotne romanse, nie wierzy w stałe związki. Amelia, Danielle i Perrie należą do elity szkoły. Amelia uważa się za królową szkoły, nie jest zbyt lubiana. Josh od niedawna wraz z rodzicami zamieszkał na Coronation Street i próbuje zaprzyjaźnić się z miejscowymi. Niall pomimo, że mieszka już od dłuższego czasu na Coronation Street- nie zaprzyjaźnił się z nikim i często jest obiektem drwin.
Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Lily. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła - A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...
 xxx

66
Pomieszana historia życia zwykłej, nieśmiałej dziewczyny. Nastoletnia Hope musi pogodzić się z tym, że przez pewien czas będzie mieszkać z członkami zespołu One Direction. Czy znajdzie osoby bliskie swojemu sercu i czy poradzi sobie w nowym otoczeniu? Może nawet kogoś pokocha...
 Saphir 

67  
Larry Stylinson Camp 
Historia osadzona w rzeczywistości, w której członkowie zespołu One Dierction udają się na obóz artystyczny. Harry Styles od razu zaczyna interesować się nowo poznanym Louisem Tomlinsonem. Niestety kilka wydarzeń sprawia, że wpada na jego czarną listę. W tym samym czasie Tommo zaprzyjaźnia się z Aidenem Grimshaw. Wygra Larry Stylinson, czy Laiden? Oczywiście nie obędzie się bez Liama, Nialla i Malika.
 Salomea MGrayback 

68  
Źrenice pełne nieba 
Historia dwojga młodych ludzi pokazująca ich wszystkie wzloty i upadki. Opowieść o tym jak kochać i kiedy odpuścić. Kilkanaście tysięcy słów będących przykładem tego w jak ekstremalnie szybkim tempie życie może się zmienić. Nie zawsze na lepsze. Opowiadanie, które pokazuje nie tylko jak kochać sercem, ale jest także doskonałym przykładem jedności dwóch ciał. Mieszanka najróżniejszych uczuć, emocji, wspomnień i doświadczeń.
 Mai
  
69
Melanie Corner nie piszczy na widok sławnych chłopców. Jej marzeniem nigdy nie było spotkanie swojego idola. Ona wraz z przyjaciółkami nigdy nie rozmawiała o nowych piosenkach i koncertach. Pewnego dnia wpada na słynnego, zielonookiego chłopca z zespołu One Direction. Nie czerwieni się, i nie boi oblać piosenkarza napojem. W końcu to tylko człowiek. Tak zaczyna się przyjaźń, która próbuję przetrwać wzloty i upadki. Zapraszam serdecznie na Say "I love you"!
Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret Comett-Cowell(słynnej aktorki). Dziewczyna po rozwodzie rodziców który miał miejsce 3 lata temu, zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę. Kiedy nastolatka popadnie w niewyobrażalne kłopoty z dilerami narkotyków jej mama zdecyduje się aby dziewczyna dla własnego bezpieczeństwa spędziła wakacje u ojca, którego Ginger nienawidzi i to jego obwinia o rozwód rodziców. Jakże wielka będzie więc złość dziewczyny gdy dowie się że wyrusza w trasę koncertową z zespołem One Direction który sam stworzył jej tata i jest ich obecnym managerem. Poznajcie jej historię czytając dalej bloga.
Nici

Pamela to dziewczyna po przejściach. Chłopcy z One Direction prowadzą spokojne, jak na gwiazdorów, życie, chociaż żaden z nich nie ma szczęścia w miłości. Kiedy ich losy się stykają, nikomu nie przychodzi nawet na myśl, że nic nie dzieje się przez przypadek. Tylko dlaczego właśnie oni? Kto za tym stoi? I jaką rolę odegra w życiu całej szóstki Justin Bieber?
 A miłość? Kto podda się fali namiętności, a kto pozostanie wierny na zawsze? Czy dawne rany w końcu się zabliźnią, czy jednak zostaną rozdrapane na nowo?
Czy bohaterowie wyjdą w końcu na prostą?
Fred James Syriusz Remus

Historia z pewnością nie dotyczy tego, jak to kolejna dziewczyna trafia na koncert 1D, zapoznaje się z jednym z nich i potem jest wielkie love story 4ever xD
Nie, ta historia jest zupełnie odmienna, od tych, na które można się zazwyczaj natknąć. Otóż w tym opowiadaniu chłopcy nie są żadnym znanym zespołem, a jedynie przyjaciółmi, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami. Bohaterka opowiadania, siedemnastoletnia Rivian, jest nieszczęśliwie zakochana w swoim PRZYRODNIM bracie, którym jest Zayn Malik. Dziewczyna codziennie dusi w sobie swoje uczucie, cierpi widząc jak chłopak przyprowadza ze sobą nowe dziewczyny, płacze, gdy zdaje sobie sprawę, że on zawsze będzie traktował ją jak młodszą siostrzyczkę, którą należy się opiekować. A przecież to tylko dwa lata różnicy. Mimo to, brunetka nie wierzy, iż mulat mógłby pokochać ją w TAKI sposób.
Co się jednak stanie, gdy dziewczyna wraz z chłopakami będzie zmuszona spędzić dwa tygodnie wakacji? Czy coś się zmieni? A może Zayn dowie się o uczuciu jakim darzy go Rivian? Tego przekonajcie się sami!
нσρє♥ 

73
Jest to historia opowiadająca o kompletnie różniących się od siebie osobach.
Cassie jest dziewczyną, dla której przez całe życie najważniejsza była nauka. Jest bardzo ambitna, jednak nie pomaga jej to w zawieraniu nowych znajomości. Co się stanie gdy na drodze tej jakże skrytej dziewczyny pojawi się porywczy, wszystkim znany Louis.
Przekonasz się czytając opowiadanie.
Ann 

74
Weronica to płatna zabójczyni. wykonuje zlecenie z zimną krwią, nie patrząc na nic. Dla niej ważna jest praca. Do czasu... Do czasu, kiedy jej nowym zadaniem staje się zabicie najsławniejszego na świecie nastolatka. Wtedy pojawiają się obawy i wahania. Weronica, twarda i nieugięta, gubi się we własnym, poukładanym dotychczas życiu. Musi wybrać... ale co?
Skyfallgirl® 

75
Claudia w przeszłości nie miała tak wielu znajomych co teraz. Po przeprowadzce do Los Angeles i rozpoczęciu w tym mieście szkoły średniej, wszystko się zmieniło. Po nie całych trzech miesiącach należała już do najlepszej elity szkolnej i miała dużo znajomych. W następnym roku została przewodniczącą szkoły, a jej rozpoznawalność w szkole wzrosła. Claudia jednak nie należy jak reszta jej znajomych do osób pewnych siebie. Z natury jest bardzo nieśmiała, lecz okoliczności zmuszają ją do grania innej. Prócz znajomych z elity, ma jeszcze paczkę dobrych towarzyszy z formacji tanecznej, jednak dziewczyna powoli zaślepiana szkolną sławą nie potrafi dostrzec różnicy między prawdziwą sympatią i poświęceniem, a udawaną i naciąganą przyjaźnią.
Drake
Changes - pierwsze polskie tłumaczenie Fan Fiction o Zaynie Maliku w roli głównej - Chciałam tylko, by moje dziecko było bezpieczne, a nie mogłam mu tego zapewnić, mieszkając na ulicy. Nie miałam dokąd pójść. Moi rodzice i chłopak nie chcieli mieć ze mną nic wspólnego. moi przyjaciele odwrócili się ode mnie. Wszystko co miałam to walizka i duży brzuch. Jedyną osobą, która może mi pomóc to mój kuzyn Liam Payne.
Yokita 

77
Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu ich w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!
Rose & Lena 

78
Rebecca wiedzie normalne życie w Londynie. Zwyczajna nastolatka z bogatymi rodzicami, przyjaciółmi, chodząca do dobrej szkoły. Pewnego dnia postanawia wziąć udział w brytyjskim X Factor, ponieważ od zawsze kochała śpiewać. Tam zauważa ją Paul Higgins, menadżer zespołu One Direction, którego popularność gwałtownie spada. Proponuje Rebecce kontrakt tylko po to, żeby zrobić medialny szum wokół boysbandu. Jakiekolwiek śpiewanie z jej strony jest wykluczone, dziewczyna czuje się wykorzystana, bo podpisała papier, a nic nie mówiono jej o tym, że nie będzie śpiewać. Czy się załamie? Odejdzie? Ucieknie? A może zostanie, by walczyć?
Rochelle 

79
Dzisiaj nie ma już nic, a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie, bezduszne, żądne krwi mutanty. Są wśród nas, żyją, bytują i czekają na odpowiedni moment, żeby nas zaatakować.
Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze, bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać, że jutro nie ma już żadnych zasad.
Majka C. 

80
Harry chce wreszcie pozbyć się natrętnego kolegi – Liama. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Louism postanawiają wyswatać go z równie samotnym Zaynem. W tym celu tworzą fałszywą agencję towarzyską „Find Love With Larry”, która ma na celu połączenie chłopaków. Czy ta intryga zbliży Louisa i Harry’ego do siebie? A może odkryją, że to co ich łączy to nie tylko przyjaźń?
Wixx 

81
Charlie, a dokładniej Charlotta Henderson. Blondynka wiecznie umazana farbami, próbująca poradzić sobie z samodzielnym życiem. Pewnego dnia po bliskim spotkaniu z podłogą w jednej z kawiarni i wylaniu na siebie wanilinowej kawy spotyka chłopaka, który jej pomaga. Czy będzie to tylko doraźna pomoc czy chłopak zatrzyma się w jej życiu na dłużej? Jak potoczy się dalsze życie Charlie?
Charlotte Henderson

Siedemnastoletnia Bella wyjeżdża z klasą na wycieczkę do Londynu. Już do samego początku spotykają ją niespodzianki. Wygrała konkurs, dzięki któremu cały pobyt w Londynie spędzi z chłopakami z One Direction. Co z tego wyniknie? Zaprzyjaźnią się, czy zostaną wrogami? A może Bella pozna w końcu swoją prawdziwą miłość? Wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie ,,Niesamowite spotkanie-One Direction"
Isabell_0205

Młodzi, piękni i szczęśliwi. Przecież liceum i późniejsze studia to najlepsze lata w życiu, prawda? Przyjaźnie i miłości. Znajomości dłuższe i krótsze. Powitania, pożegnania, powroty. Zawirowania życia. Jestem Natalie, ale mówią na mnie Nats. Myślałam, że wszystko układa się idealnie i że nad wszystkim panuję. Przekonałam się jednak, że nie można wszystkiego kontrolować. Przygotowana na wszystko? To przecież niemożliwe. Zaskoczona niespodziewanym? Zawsze. Dasz się wciągnąć w mętlik wiecznych zmian?
Mai

Jak to jest być samotnym niekochanym. Caroline dobrze wie jak trudno z tym żyć. Kiedy jednak poznaje wspaniałą czwórkę dziewczyn oraz cudownych chłopców, jej życie całkowicie się odmienia. Oni pokazują jej jakie życie jest piękne tylko trzeba w to uwierzyć.W opowiadaniu występuje Little Mix i One Direction.
Szczypiorek267 

85
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? A największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? To wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcje, z czego osobiście nie jestem zadowolona, w pewien sposób mam do niej o to żal. A ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest grubą szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie teraz kim ja jestem. No więc jestem Victoria, dla przyjaciół Vic. Ah zapomniała, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam Jego. Był dla mnie najważniejszy.
Czy dziewczyna wybaczy dawnemu przyjacielowi? I jaką role w jej życiu odegra Zayn? Czy Harry pogodzi się z utratą przyjaciółki? Oraz czy Simon dowie się, że ma córkę?
Mała Wariatka 

86
Dziewiętnastoletnia tancerka Alexandra Harrison przyjeżdża do stolicy by tańczyć dla najlepszej angielskiej formacji tanecznej - Elite. W ekipie zaprzyjaźnia się z Danielle Peazer która poznaje ją ze swoimi sławnymi przyjaciółmi. Czy Alex wraz z Elite wejdzie na szczyt a może przeszkodzi jej w..a tym ..coś może ktoś... ? MIŁOŚĆ TANIEC SŁAWA PRZYJAŹŃ UCZUCIE UŻYWKI ZDRADA.
Alexandra 

87
Ruby Bloom to dziewczyna, która w wieku 17 lat rozpoczyna naukę w Magic School w innym wymiarze. Jej opiekunem staje się drugoklasista. Dziewczyna ma wielką moc. Czy przeznaczenie, które było pisane Niallowi, Ruby i Harry'emu dopełni się? Dadzą radę? Przeżyją?
Julia Majkowska

Skyler Carter to całkiem zwyczajna nastolatka, mieszkająca w Londynie. Chodzi do szkoły, spędza czas ze znajomymi i biega, właściwie bardzo dużo biega. Za sprawą zamiłowania swojej najlepszej przyjaciółki do pewnego zespołu i dzięki pomocy kuzyna, jej ścieżki krzyżują się z piątką wcale nie tak zwyczajnych chłopaków. Jej dość spokojne dotychczas życie staje na głowie, a ona poddaje się temu zupełnie, zauroczona tym jednym, pięknym uśmiechem.
gdybynieto 

89
Ronnie po siedmioletniej rozłące z ojcem w końcu się z nim spotyka. Jedzie do niego na całe wakacje oraz na jego ślub z Samanthą. Na miejscu poznaje swojego przyszłego brata Louisa. Ta dwójka zawrze ze sobą pewną umowę, która bardzo niebezpiecznie ich do siebie zbliży. Co się stanie jeżeli ich relacje zmienią się w coś zakazanego? Co jeśli nie połączy ich tylko miłość rodzinna? Czy poradzą sobie z tym? A co jeśli wmiesza się w to osoba trzecia?
Natalia Horan

90
Tessa Young to osiemnastoletnia studentka college'u z prostym życiem - wspaniałe oceny, słodki chłopak. Jest osobą, która planuje rzeczy z wyprzedzeniem. Na swojej drodze spotyka aroganckiego chłopaka o imieniu Harry, posiadającego zbyt wiele tatuaży i piercingu. Dziewczyna jeszcze nie wie, że wywróci on jej świat do góry nogami.
Angie 

91
"Nie opuszczaj mnie, dobrze?" Odetchnął zaledwie słyszalnie
"Dobrze" Odszepnęła
"Obiecujesz?" Przyłożył swoje czoło do jej i głęboko spojrzał w jej oczy.
"Obiecuję" Spojrzała w górę na niego
"Jesteś dla mnie wszystkim. Nie mogę cię stracić" Pocałował ją w usta.
Kiedy spojrzałem na Ciebie, wiedziałem, że nie ma powrotu. Wpadłem na Ciebie, więc teraz jestem Twój.
@Marvelouiss

Osiemnastoletnia Em marzy o karierze fotomodelki. Zgłasza się do konkursu, który pomógłby jej się wybić. Dostaje propozycję pracy od fotografa, jednak jest jeden warunek: musi wyjechać z kraju.
Sytuacja, która nie niesie dobrych wspomnień, i która właśnie pojawiła się w życiu Em sprawia, że dziewczyna przyjmuje propozycję. Co ją czeka w całkiem nowym kraju, wielkim mieście, jakim jest Londyn? Kim jest tajemniczy chłopak, którego poznaje przez przypadek? Czy Em ułoży sobie życie?
Joanna Sobich 

93
Charlotta Henderson lub jak bardziej woli Charlie. Blondynka wiecznie umazana farbami, próbująca poradzić sobie z samodzielnym życiem. Pewnego dnia po bliskim spotkaniu z podłogą w jednej z londyńskich kawiarni i wylaniu na siebie wanilinowej latte spotyka chłopaka który jej pomaga. Będzie to tylko doraźna pomoc, a może chłopak zatrzyma się w jej życiu na dłużej? Jak potoczy się dalsze życie Charlie?
Charlie Henderson 

94

Moje życie nigdy nie było idealne.. Nie, przepraszam. Kiedyś było. Kochająca rodzina, młodsza siostra, która wywoływała uśmiech na mojej twarzy i mój najlepszy przyjaciel Louis. Wszystko zaczęło się komplikować kiedy wyjechał. Problemy, kłamstwa, długi, śmierć i bagno, w które sama się wpakowałam. Cześć, jestem Mandy Lane, i tak, to ja spałam z Louisem Tomlinsonem tamtej nocy.
Weronika 

95
Broken 
 Przez krótką chwilę spoglądałam w oczy mojemu ojczymowi, był wściekły. Wyglądał na całkowicie niepoczytalnego, a jego spojrzenie pragnęło zabić. W mniej niż trzy sekundy wiedziałam, jaki będzie mój los. Umrę.
Ariella Rayne dorastała bez ojca, zastępował go nieobliczalny ojczym.
Pewnego dnia kiedy posuwa się on za daleko, za sprawą matki Ariella zamieszkuje ze swoim prawdziwym ojcem w Londynie.
Jej tata jest również ojcem Harry’ego Stylesa.
Gdy dziewczyna poznaje chłopaków, nie od razu przypada im do gustu. Jest dziwna, a do tego jest Amerykanką,
Harry wścieka się na nią. Kiedy chłopcy naprawdę ją poznają, ona zakochuje się w jednym z nich.
Czy mogą jej pomóc? Czy Ariella wytrzyma to wszystko?
RelentlessChaos 

96
Prolog
Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....
Caroline

Londyn to niebezpieczne miasto, szczególnie ludzie muszą się bać licznych gangów jakie żądzą Londynem...ale są takie 2 szczególne RhythMix i One Direction w skład pierwszego wchodzi 5 dziewczyn zaś w skład drugiego 5 chłopaków, oba są tak samo groźne oba się bardzo nienawidzą i starają się wyeliminować drugich. Do czego posuną się chłopcy z 1D aby wyeliminować RM?
W tym opowiadaniu 1D nie są sławni
Princess

98
"PERFECT"- I częśc sagi "PAIN" 
Fanfiction- One Direction/Justin Bieber
5. Młoda dziewczyna, która niedługo ma wyjść za mąż, poznaje Harry'ego. Cały jej świat, który był poukładany zmienia się całkowicie. Jednak to on sprawił, że na wszystko spojrzała z innej perspektywy. Po pewnym czasie orientuje się, że to co miało być zwykłą sielanką z chłopakiem, zmieniło się w nalot samolotów bombardujących jej życie. Cudowne chwile, czy może szalone niebezpieczeństwo? Zakocha się? Zostawi go? Czy może jeszcze inny mężczyzna zawita w jej życiu?
Anita Piróg

99
Wicked
Życie Sky od zawsze było poukładane przez rodziców, którzy wymagają od niej perfekcji. Dziewczyna z pozornie idealnego domu, za prośbą siostry bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych, na skutek czego poznaje Harry'ego - porywczego bruneta, którego przeszłość odcisnęła na jego życiu piętno. Czy dziewczyna poradzi sobie z nowymi uczuciami, których nigdy nie doświadczyła ? Strach, ból, nienawiść, namiętność i przede wszystkim miłość.
Curleey

Directioner z pasją, która razem ze swoją przyjaciółką zrobią wszystko by poznać swoich idoli. Niestety mają z tym duże trudności, a kiedy tracą nadzieję, los zaczyna się do nich uśmiechać.
Dominika P
Historia opowiada o młodziutkiej Alison, która spotkała Harry'ego Styles'a podczas wizyty w klubie. Chłopak uważany za niebezpiecznego - spija młodą dziewczynę i zaciąga do domu. Dziewczyna nieświadomie oddaje mu się, co skutkuje zajściem w ciążę
Agusi77 

102
 I Love You, But I Hate You 
Niektórzy myślą, że w życiu liczą się tylko pieniądze. Louis- bogaty, młody biznesman, który zmienia kobiety jak rękawiczki. Charlotte- samotna, uparta dziewczyna pochodząca z Londynu. Ich drogi skrzyżują się, kiedy Lottie zostanie zatrudniona jako sprzątaczka w willi Tomlinson'a.. Czy intryga Lou zmieni ich całe dotychczasowe życie..?
Larry Shipper 

103
Invincible 
Historia Ruby Hamblett. Nastoletniej dziewczyny z Glucoster. Po śmierci matki, wraz z ojczymem (Charlie) i starszym bratem (JJ), w wakacje przeprowadza się do Bristolu, gdzie mieszka jej przyjaciółka poznana przez internet (Alice). Mieszka tam również Harry Styles. Chłopak mieszkający tam od 7 lat z mamą, ojczymem i siostrą. Mężczyzna zakochuje się w niej, a ona nie odwzajemnia jego uczuć ze względu na poznaną jego historie.
Hazzelnuts Louiego 

104
Little Bird - tłumaczenie 
 Być może dlatego byłam ubrana tylko w szeroką koszulkę; być może cała ta akcja była zaplanowana co do szczegółu; być może to nadgarstek w kajdankach, leki wewnątrz mnie czy mój zdrowy rozsądek mówił mi, że jestem w poważnym niebezpieczeństwie.

Obudziłam się w środku koszmaru. 
Hope falling, Wasp K 

105
Dangerous Harry 
 On był niebezpieczny, kochał seks, uwielbiał wykorzystywać dziewczyny, które mu na to pozwoliły. Był przystojny i dobrze o tym wiedział, wykorzystywał to by poderwać dziewczyny. Jego wygląd był nieziemski, niektórzy nie mogli uwierzyć, że tak przystojny chłopak jest kimś takim jak on.
Czy coś się zmieni po spotkaniu pewnej dziewczyny? Czy tylko ją wykorzysta i zostawi?


Ona była grzeczną dziewczyną, była w liceum. Nie przepadała za nauką, a mimo to miała bardzo dobre stopnie. Jej mama postanowiła przenieść ją do innej szkoły, bo tamta miała na nią rzekomo zły wpływ. Musiała zostawić tam swoich przyjaciół, jednak w nowej szkole nie była do końca sama, bo miała tam swoją przyjaciółkę. Czy zmiana szkoły wyjdzie jej na dobre? Czy może jednak okaże się ona gorsza od poprzedniej? 
@agatorek29 

106
Catch Me, Cause I'm falling down... 
Dziewczyna z problemami. Po przejściach. Pozornie posklejane życie rozpada się w ułamku sekundy, gdyż na horyzoncie pojawił się On. Harry Styles. Stary przyjaciel. Nowy wróg. I nagle wszystko zaczyna się zmieniać. Wszystko staje na głowie, Lily nie wie co ma robić. Pojawiają się nowe problemy i... sekrety. A pomiędzy Nimi rodzi się uczucie, któremu żadne z nich nie jest w stanie się oprzeć. Co się stanie kiedy świat Lily ponownie wywróci się do góry nogami, gdy po raz kolejny straci wszystko? Czy będzie w stanie się podnieść by sprostać śmierci, bólowi, osamotnieniu? Miłość to niebezpieczna gra, w której możesz stracić wszystko... 
Talitha 

107
Rozśpiewana historia
 Czy aby na pewno wszystko wiemy o otaczającym nas świecie? Obok nas żyją istoty nadnaturalne, niebezpieczne, piękne, okrutne, o wyjątkowych mocach, a ludzie nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Witamy w świecie magii! Jade, Eleanor, Perrie, Jesy i Leigh-Anne właśnie przeprowadziły się do Manchesteru. Są to dziewczyny, które nazywane są śpiewakami, ze względu na ich cudowne głosy o nadnaturalnych zdolnościach. Niektórzy śpiewacy są wyjątkowo obdarowani przez los i mają dodatkowe moce. Jak grupa tych dziewczyn odnajdzie się w nowym mieście? Jak wpłynie starcie pomiędzy nimi, a inną grupa śpiewaków, na ich życie? Czy ci chłopcy sprawią, ze ich serca zabiją na nowo w nowym tempie? Co przyniesie im przyszłość po potyczce z Harrym, Liamem, Louisem, Zaynem i Niallem? Czy ich drogi połączą się? Czy... przestaną się nienawidzić?
Nicol

108
...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami 
Rose Collins jest uczennicą jednej z szkół Londynu. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachodzą zmiany, a mianowicie nauczycielkę matematyki ma zastąpić nijaki Harry Styles. Gdy okazuje być się nieziemsko przystojnym mężczyzną, wzbudza nie małe zainteresowanie u płci przeciwnej. Rose stara się nie ulec jego uroki, ale w końcu i ona jest nim oczarowana. Historia pełna uczuć, prawdziwych problemów i sekretów. Jeśli jesteś ciekaw co skrywa Styles i jak wpłynie to na życie Rose, zapraszam.
Zuzka 

109
Upadła i Łowcy 
Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć spawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali.Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna imiłość.
natasza 

110
Just Friends? 
Ona - Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykłą dziewczyną, która nie pasuje do twojego świata. Sęk w tym, że nie możesz zrozumieć, ale ja naprawdę nie chcę do niego należeć. 
~Wiesz co jest smutne w tej historii ?
~Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku. Dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie mogą się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi i władzą Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest jak pakt z samym szatanem. Sprzedajesz swoje życie prywatne jak i siebie.
Rory & Pazza


Rosalie Evans młoda, zdobywająca doświadczenie 24 latka pracująca w Londynie jako psychiatra. Mimo problemów w przeszłości przy jej boku zawsze stoi najlepszy przyjaciel Jay, jego chłopak Chris oraz przyjaciółka Kate. Życie Rose zmienia się kiedy w drzwiach jej gabinetu pojawia się 29 letni milioner Zayn Malik. Poważny, inteligentny biznesmen skrywający wiele tajemnic i problemów.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy rodzi się między nimi przyjaźń i głębsze uczucie. Coś co nie ma prawa istnieć, niebezpieczna miłość, która może zrujnować im życie.
Ella

Hope jest zwyczajną dziewczyną... No może nie do końca... Ma czystą krew, dlatego nie jest bezpieczna w świecie pełnym wampirów, demonów, wilkołaków i aniołów... Kiedy miała 11 lat jej rodzice oddali ją do psychiatryka. Teraz po 8 latach spędzonych w małym pokoju z pomocą swojego opiekuna- Nicka ucieka. Zamieszkuje w domu odziedziczonym po swojej babci koło na pozór zwyczajnej piątki chłopaków. Z jednym z nich wiąże przeszłość... Jednak największym jej problemem jest zaborczy Harry Styles, który obrał ją za swój cel. Czy Hope uda się zapomnieć o przeszłości? Czy wreszcie jest bezpieczna? Czy oni ją znajdą? I Harry... Szantaż czy miłość?
Mój jednorożec nazywa się Horan

113
Don't judge me by my look (tłumaczenie)
"Dlaczego się mnie nie boisz?"zapytał patrząc mi prosto w oczy.
"A dlaczego miałabym? Znaczy, nic mi nie zrobiłeś."mówię.
"Ale nie słyszałaś co o mnie mówią? Że jestem niebezpieczny? Złą wieścią? Problemem?"zapytał odchylając się do tyłu na krześle.
"Słyszałam, ale to nie znaczy, że muszę w to wierzyć. Nie oceniam ludzi po ich wyglądzie. Lub przez co ludzie o nich mówią."powiedziałam.
"Ale co, jeśli to prawda?"zapytał przybliżając się do mnie.
"Wciąż nic mi nie zrobiłeś, więc się nie boję."powiedziałam, kiedy nauczyciel wrócił do klasy.
Patrycja Whitmore, Novela Sommers

Harry za namową swojego chłopaka uprawia seks za pieniądze z innymi mężczyznami. Pewnego dnia po między nimi dochodzi do kłótni w efekcie chłopaki rozstają się, a Harry wylądował na bruku bez niczego. Louis słysząc ich kłótnie postanawia pomóc Harryemu oferując mu mieszkanie u siebie...
Harold

Pewnego dnia dokładnie w sylwestra Vanessa straciła bliską jej osobę. Po 9 miesiącach ciągłego smutku Vanessa wraz z rodziną przeprowadza się do Londynu. 
Nowa szkoła, nowa przyjaźń i On – Zayn Malik. Chłopak z przeszłości. Myślała, że już NIGDY go nie spotka – Pomyliła się! Na początku obydwoje się nienawidzą i działają sobie na nerwy. Co będzie, kiedy jedno z nich coś poczuje? Jak potoczą się ich losy? Czy będą razem szczęśliwi?
Tysiaczek Styles

116
Każdy z nas doskonale pamięta swoje dzieciństwo. Uśmiechnięte twarze rodziców i letnie wakacje nad jeziorem. Co jednak gdy zabraknie nam dwóch najważniejszych osób w życiu? To zależy od wytrwałości. Audrey Enderson odebrała to z wielkim trudem. Nabuzowana nastolatka zatraca się w świecie narkotyków, alkoholu i papierosowego dymu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej gdy ucieka z domu ciotki by uratować swojego chłopaka zabranego przez policję. Napotyka na swojej drodze piątkę chłopaków z One Direction, którzy zawracają jej w głowie. Czy są jednak w stanie pokrzyżować jej plany i stanąć na drodze? Czy dziewczyna ustąpi i czy znajdzie się ktoś kto jej pomoże?
Transe
Szablon