FanFiction - Potterowskie: Czasy Harry'ego Pottera

1
I'm Maddison Ravenclaw 
Co by było, gdyby istniała klątwa zanikania, która trwa 1000 lat? Co by się stało, gdybym znała historię, w której biorę udział? Ile mam naprawdę lat? Dlaczego czuję coś, czego nie powinnam? Opowiem o czymś, co nie jest typowym "Love Story". Jest to opowieść o prawdziwym życiu, które nie zawsze jest piękne. I nie zawsze magia wszystko potrafi. Jestem teraz na trzecim roku w Hogwarcie. Nazywam się Maddison Rowena Elishabeth Ravenclaw, a przygoda dopiero się zaczyna...
PomyLuna

2
"I hate you" 
Wojna się skończyła. Nie ma już bólu, śmierci ani smutku. Pojawiła się nadzieja, która zwyciężyła wszystko inne i zmieniła świat na lepszy. Dobro wygrało, a w raz z nim wygrali wszyscy, którzy na to zasłużyli. Panuje spokój… Ale czy na pewno?
Śmierciożercy, którzy uciekli z bitwy o Hogwart wciąż żyją i się ukrywają. Muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości, której nie chcą. Służyli dla Czarnego Pana i powinni być za to wynagrodzeni, niestety jak, skoro Voldemort został pokonany przez Harry’ego Pottera? Teraz ukrywanie się dla nich jest jedyną deską ratunku. Mimo wszystko chcą się zemścić. Ofiarą stała się Hermiona Granger, która ma do wykonania trudne zadanie. Czy da radę?
Rose

3
Pamiętaj o tym, że kochałam, i że to miłość skazała mnie na śmierć. 
(...) Znowu przywarł do niej. Nie chciał słyszeć słów. One tylko by wszystko zniszczyły. A on po prostu chciał zaspokoić swoje samcze pragnienia. Tylko o to mu chodziło.
Los bywa przewrotny. Każdy czyn ma znaczenie. Każdy najmniejszy gest, potrafi zmienić bieg wydarzeń. . .Pilnuj się Draconie Malfoyu, twój los właśnie się zmienia.
Nie będą o tym więcej mówić. Nie będą rozmawiać o tym co zdarzyło się w tym lesie. To będzie ich tajemnica. Jednak o niej nie zapomną.
Są rzeczy, o których się nie mówi, ale wciąż pamięta. (...)
Ina721

4
Niedorzeczne Rozważania o Wężach i Miotłach  
Historia humorystyczna o zwariowanej szukającej Harpii z Holyhead, Branwen Owens, zwanej Jednorękim Bandytą. Hogwart zatrzęsie się w posadach, gdy zostaje zatrudniona na miejsce profesor Hooch (której, na marginesie, wszyscy życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!). Kanon przepadł po drugim tomie, tak samo jak zdrowie psychiczne pewnego mistrza eliksirów. Zapnijcie pasy, bo może trochę trząść!
Oleńska
 

5
Dramione: Miłość jest największą magią  
Hermiona przez zaborczą postawę swojego chłopaka ląduje na wyspie, gdzie... poznaje inne oblicze Draco Malfoy'a. Zaskakuje ich to, jak szybko się zaprzyjaźniają. Niestety w wyniku dawnych uraz Ślizgona z pewnym śmierciożercą, dziewczyna traci pamięć. Teraz rozpoczyna nowe życie, ale pamięta tylko tego złego Arystokratę. Czy Draco uda się odzyskać jej przyjaźń? Czy połączy ich coś więcej? Czy okrutny los znowu stanie im na drodze?
Carrie

6
Ciemna Strona Dobra  
Szósta część Harry'ego Pottera z perspektywy Draco Malfoy'a.
" Najgorszym uczuciem w moim życiu było to, że w kulminacyjnym punkcie wojny nie potrafiłem wybrać słusznej strony.
Po jednej ze stron, gdzieś tam w środku bitwy walczyła moja matka. Walczyła dla idealisty, który chciał zrównać świat z ziemią i zbudować go od nowa na swoich zasadach. Nowy, lepszy świat złożony z czarodziei najczystszej krwi, których reprezentować będzie jedyna słuszna władza - Lord Voldemort.
Za to po tej drugiej, w obronie ówczesnego ładu, walczyli moi przyjaciele, nauczyciele, zwykli uczniowie... Niewinni ludzie, którzy po prostu chcieli przeżyć.
Ja nie wiedziałem za co i dla kogo tu byłem. Rzucałem zaklęciami w każdego, kto stawał mi na drodze i wyglądał podejrzanie. Ratowałem siebie. Trwało to dopóki sam nie oberwałem jakimś paskudztwem. Wyłożyłem się na podłodze jak długi, wszystko mnie bolało, czułem się wręcz jakbym płonął. A potem zemdlałem.
Prawdziwy bohater.
Minęły chyba wieki, zanim zacząłem odzyskiwać świadomość, a obudziłem się w samym piekle. Słabym wzrokiem dostrzegałem ruiny pięknego niegdyś zamku, w uszach miałem huk, a w nozdrzach zapach krwi i śmierci. Pochylały się nade mną dwie ukochane twarze. Moi przyjaciele również wyglądali, jakby przeszli przez sam Hades. Ona taka wyniszczona przez życie, on z rozharataną zaklęciami twarzą. A w oczach mieli tylko pustkę i łzy.
Poczułem, że nadchodzi kolejna fala bólu i gdy znów zaczynałem odpływać, zdołałem ostatkiem sił wyrzucić z siebie tylko trzy słowa:
— Potter... Chrońcie Pottera."
Addie Della Robbia


7
Zapałka na wietrze
Drobna i niepozorna. Potrzebna i niebezpieczna, niczym zapałka. Taka jest Allein Constance, dziewczyna w wieku Pottera, która zostaje nauczycielką. Nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudniłby na to stanowisko tak młodej osoby, nie sądzisz? Chyba sam już stwierdziłeś, czytelniku, że musi chodzić o coś więcej.
Chcesz poznać sztukę władania nożem i bronią palną? Chcesz przechadzać się po podziemnych korytarzach Hogwartu? Chcesz zgłębić tajemnice śmierciożerców? Chcesz zobaczyć jak ludzie poradzili sobie z wojną?
Crux

8
Przeklęte Dusze 
W życiu człowieka są takie dni, które zmieniają wszystko. Nas, nasze dotychczasowe życie. Sprawiają, że zastanawiamy się kim jesteśmy. Są w stanie wywrócić do góry nogami nasz cały świat.
Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana. I że jeśli jej nie odzyska, to niedługo umrze.
Jedyne, co musi zrobić, by przeżyć, to poślubić swojego wroga – Dracona Malfoya, który wraz z nią został przeklęty w 1981 roku.
Czy Ginny i Draco pogodzą małżeństwo i wojnę?
Czy Ginny odkryje dlaczego tak naprawdę została zaręczona z Draco?
Kim jest Gwendolyn Trelawney i dlaczego objawia się w snach wszystkim przeklętym?
Czy Draco zmieni strony? Przyłączy się do Gwardii Dumbledore'a i zostanie szpiegiem?
Czy w Hogwarcie Snape'a jest miejsce na miłość?
W.


9
Siostry 
AU, Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Oleńska

10
"If you're gone, then I need you" 
Akcja toczy się na czwartym roku nauki Harry'ego Pottera. Głównymi bohaterami są Hermiona Granger i Cedrik Diggory. Wcześniej znali się tylko z widzenia, a ich znajomość zaczyna się pewnego wieczoru w bibliotece. Zaczynają ze sobą rozmawiać, a po czasie ich spotkania w bibliotece stają się normalnością. Zwykła znajomość przeradza się we wspaniałą przyjaźń. Pomimo tak krótkiego czasu poznali się naprawdę dobrze, a Hermiona przez całe życie będzie żałować, że trwało to tylko przez parę miesięcy...
Lianna Pie

11
To koniec, Granger...
Jedna kobieta. Jeden mężczyzna. Odrzucenie. Komplikacje. Prawdziwa miłość. Zaprzeczenie. Kłamstwo. Czy Hermiona zaufa Severusowi? Czy duma przezwycięży miłość? Uprzedzenie zrujnuje szczęśliwą przyszłość? Przekonaj się jak działa przeznaczenie…
Cornelia Grey

12
Unieśmy ponad niebo
Złamaliśmy wiele stereotypów. Byliśmy tak różni, że prawie identyczni. Czas spędzony razem nie był marnowany. Przeżyliśmy wiele cudownych chwil. Jak w każdym związku zdarzały się także upadki. Jednak wtedy podnosiliśmy się z podniesionymi głowami i uśmiechem.
Nic nie dawało mi takiego szczęścia jak widok Jego, śpiącego przy mnie. Był dla mnie idealny pod każdym względem. Kochałam go, jak nikogo innego.
Pewnego ranka odszedł nie mówiąc ani słowa. Wrócił a wraz z nim wróciły kłopoty.
Jednak nie mogłam pozbyć się wrażenia, że nadal kocham Teodora Nott'a.
E.

13
Kolor Wstydu
Historia Hermiony, Dracona, Cedrika, Justina i Dolores.
Dlaczego piątka tak obcych sobie ludzi nagle przybliża się do siebie z tak niewyobrażalną mocą?
Jaki los czeka Hermionę, która nie potrafi jednoznacznie zdefiniować kim się stała po wojnie z Lordem Voldemortem? Jaka w tym rola Dracona, który samotnie wychowuje syna? Dlaczego Umbrige jest taka istotna? Kim jest Justin, który przetrwał bitwę. A przede wszytskim, dlaczego zmarły wcześniej Cedrik, ponownie wkracza do świata żywych?
tpiapiac

14
Harry Potter i Anioł Życia
Okazuje się, że Harry Potter ma siostrę bliźniaczkę. Rodzeństwo poznaje się i razem idą do Hogwartu na piąty rok. Spotykają ich tam większe i mniejsze problemy. Czy coś jest w stanie podzielić rodzeństwo? Kim jest tytułowy Anioł Życia? Tego można dowiedzieć się czytając historię o Nicole i Harry'm.
AniaXXX

15
Harry Potter i Zaginiona Przepowiednia
Akcja zaczyna się od snu Harry'ego o Sali Przepowiedni. Chce wyruszyć na pomoc Syriuszowi, który jak sądzi, jest torturowany przez Czarnego Pana. Z pomocą przychodzi mu znienawidzony nauczyciel. Harry nie ma pojęcia, że o wielu rzeczach nie wie. Po walce w Ministerstwie, Wielka Przepowiednia przepada. Rozpoczyna się walka o to kto pierwszy ją znajdzie. Harry Potter czy też Lord Voldemort. A może to bez znaczenia?! Może ktoś komu każdy ufa, coś ukrywa? Jaki los spotka Chłopca, Który Przeżył i co ma z tym wspólnego Severus Snape?
Alexx ;3

16
"Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień"
Nazywam się Hermiona Granger. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ostatnio wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. Na początku myślałam, że powodem jest dojrzewanie, jednak trwa to zbyt długo. Przestałam panować nad swoimi mocami. Czasem, gdy się zdenerwuję potrafię podpalić telewizor lub spowodować niegroźne trzęsienie ziemi. Przejrzałam wszystkie możliwe książki w bibliotece, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, jak strasznych rzeczy jestem w stanie dokonać, których będę w przyszłości żałować. Odpowiedź przyszła do mnie wraz z powrotem na ostatni rok nauki w Hogwarcie, to tam spotkałam osobę, która uświadomiła mnie na temat moich mocy i tego skąd pochodzą. Od tego momentu musiałam poznać siebie na nowo i nauczyć się żyć z tym darem, chociaż dla mnie stał się on przekleństwem. Poznałam również skrywaną przez 17 lat prawdę o mnie i o tym jak pozory mogą bardzo mylić. Nazywałam się Hermiona Jane Granger, a teraz? Teraz już nie jestem szlamą.
Dorota

17
Hogwart - Zmienić Przyszłość  
Co by było gdyby Hermiona Granger zamiast naukę, na pierwszym miejscu stawiała modę i flirty? Co by było gdyby Harry Potter nie stracił rodziców, bo Lord Voldemort nigdy nie istniał? Gdyby Nevila nie wychowywała babcia tylko mama i tata? Co by było gdyby to Lucjusz Malfoy postanowił stworzyć grupę oddanych mu śmierciożerców? A jak zachowałby się jego syn? I wreszcie co by było gdyby Luna Lovegood znała przyszłość…?
Kina

18
Pokątna 93
Catherine Coulter pojawia się na Grimmauld Place 12 latem 1995 roku. Poznaje tam rudowłosych bliźniaków, którzy wywracają jej życie do góry nogami... Ale nie zapominajmy, że zaledwie kilka miesięcy wcześniej powrócił Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać...
cathlin weasley

19
Dramione: Niewyznana miłość bardzo ciąży na sercu 
Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Młody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
Mary Alice

20
Dług Sumienia
Co jeśli rzeczywistość, w której żyjemy okazuje się zupełnie inna niż myśleliśmy? Jeśli osoby, które uważaliśmy za najważniejsze staną nagle po drugiej stronie barykady? Kiedy nasz system wartości legnie w gruzach, a dobro i zło przestanie być białe i czarne? Czy jesteśmy w stanie pokonać nasze demony i stawić czoła przeciwnościom losu? Czasy są coraz trudniejsze i przetrwają tylko najsilniejsi.
Okazuje się, że życie Harry'ego Pottera jako sieroty nie jest przesądzone. Znajdzie rodzinę w miejscu, w którym nigdy by nie szukał. Jednak marzenia nie zawsze spełniają się w nasz wymarzony sposób. Za posiadanie rodziny przyjdzie mu słono zapłacić.
Hermiona Granger jest załamana po nagłej śmierci rodziców. Jednak doświadczy jeszcze matczynej miłości od ostatniej osoby którą by o to posądzała. Zrozumie, że świat jest prosty i przejrzysty jedynie w jej książkach. Czy przełoży więzy krwi nad własne przekonania?
Zapraszam na "Dług sumienia", najdroższy kredyt jaki przyjdzie nam spłacać.
Fortis

21
Follow your dreams
Po skończonej wojnie Draco Malfoy ucieka z kraju by rozpocząć nowe życie z czystą kartą. Niedługo potem zostaje jednak zmuszony do powrotu do Londynu, by skończyć studia prawnicze. Tu jego losy krzyżują się z szukającą własnej drogi Hermioną Granger. Opowiadanie równie przewrotne i skomplikowane jak samo życie.
Nicci

22
Say Something 
Zbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Kaminaka

23
Opętani demonami przeszłości
Jaki wpływ na człowieka ma przeszłość?
Czym jest zaufanie?
Ile trzeba poświęcić, aby je zdobyć?
Czy aby na pewno wszystko jest takim, jak się wydaje?
Do czego zdolny jest człowiek ogarnięty rządzą zemsty?
Jak jeden błąd może zmienić wszystko?
Co zrobi Hermiona, gdy jej życie zostanie wywrócone do góry nogami?
Jak zareaguję na straszliwą prawdę, która zniszczy jej światopogląd?
Co wspólnego będzie z tym miała trójka Ślizgonów?
Czy człowiek jest w stanie pokonać swoje demony?
LaFinDeLaVie HarryPotter

24
Módl się, bym nigdy się nie poddała...
Ponoć ciężko jest znaleźć wyjątek odchodzący od reguły.
Jej się to udało.
Nie wiedziała jednak, za jaką cenę...
Hermiona Granger, rozpoczynając najpiękniejszą, a zarazem najboleśniejszą znajomość życia, stała się nieświadomą samobójczynią. Spędzanie coraz więcej czasu z Teodorem Nottem wcale nie pomaga jej w zdjęciu niewidzialnej pętli ze swojej szyi. Co z tego wyniknie, jeśli ich serca nagle zwrócą się ku sobie, a dusze zaczną zaplatać w uścisku?
Jeden Jedyny Wyjątek to historia o miłości pełnej trudów i przeszkód. Historia o poświęceniu, bólu oraz walce o uczucie. Czy tych dwoje przetrwa to, co uszykował dla nich los?
 Empatia

25
Echo naszych słów
Hermiona jest właśnie na szóstym roku nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Pilnie się uczy, wypełnia obowiązki prefekta oraz... pomaga jednemu z największych swoich wrogów, Draconowi Malfoy'owi. Dodatkowym problemem jest tajemniczy Książę Półkrwi, z którego rad na eliksirach korzysta Harry, oraz dziwne i groźne wydarzenia, mające miejsce w Hogwarcie.
Jak rozwinie się znajomość Hermiony i Malfoy'a? Czy będzie ona musiała wybierać między uczuciem, a przyjaźnią? Jaką rolę w życiu młodych czarodziejów odegra Książę Półkrwi? I kto stoi za tymi wszystkimi czarnomagicznymi zdarzeniami w szkole?
Historia, która nie zakończy się happy endem...
 Dama Kier 

26 
 Granger Again
Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, po ukończonej szkole bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu nadejdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya.
 Patt


27
Harry Potter - to jeszcze nie koniec

Wielka Bitwa dobiegła końca, a Hermiona Granger postanowiła powrócić do Hogwartu. Jednak obecność Voldemorta naznaczyła bohaterów. W ich życiu mącą i pozwalają odejść wspomnieniom klątwy rzucane niczym zza grobów. Prawdziwe problemy natury emocjonalnej dopiero teraz dojdą do głosu. Czy osoby wcześniej sobie wrogie i obce staną ze sobą ramie w ramie w imię najwyższych uczuć? Czy Hermiona będzie w stanie zaufać Ślizgonom? Czy Harry zostanie wierny przyjaciółce? Czy Hermiona pozostanie w świecie czarodziejów? Na te i wiele innych pytań odpowie moja interpretacja przyszłości Hermiony Granger. Zapraszam serdecznie :D
Katarzyna


28
Harry Potter. Po drugiej stronie.

Wydarzenia mają miejsce na początku szóstego roku w Hogwarcie. Rodzice Malfoya nie żyją. Draco i Harry zbliżają się do siebie. Wokół roi się od intryg, które rzucają nowe światło na wydarzenia z przeszłości. Nadchodzi coś wielkiego, coś co zmieni oblicze świata naszego, który znamy oraz tego magicznego
Patrycja Hry 

29
Maska Śmierciożercy
Znów obcy ludzie próbują go zaszczuć, zabić, a przynajmniej zaszantażować. Nocami śni o gnijącej wodzie i bestii, przyczajonej w jej głębi. W ciągu dnia głównie ucieka, kłamie lub walczy.
Jego matka nosi śmierciożerczy płaszcz i bawi się dobrze, siejąc grozę w imieniu Czarnego Pana. Oczekuje, że pójdzie w jej ślady.
Jego ojcem jest Severus Snape – niestety.
James Syriusz Rainbow jest chłopcem, który przeżywa. Za wszelką cenę.
Delta 

30
To tylko iluzja...
Zaczyna się szósty rok nauki w Hogwarcie. Hermiona zaczyna zauważać, że Harry nie jest jej obojętny. Rozpoczyna się zupełnie nowa przygoda, rodzi się inna więź. Do tego pojawia się tajemnicza Carmen Brown. Jaką skrywa tajemnicę? Dlaczego zachowuje się dziwnie? Obrony przed czarną magią zaczyna uczyć wampir - Barnabas Collins. Jaki jest jego związek z Czarnym Panem? Jak Voldemort zamierza tym razem zaatakować? Czy miłość okaże się silniejsza niż zło? Bohaterowie stają przed trudnym wyborem, muszą zdecydować, co jest prawdziwe, a co tylko iluzją.
Jacksa

31

Amour - La Clé Qui Ouvre Toutes Les Portes
Czy możliwe jest, aby ktoś kto przez ponad całe swoje życie był szlamą, okazał się arystokratą, a do tego w jego żyłach płynęła królewska krew? Czy każda przeszłość musi być prosta, nieskomplikowana i romantyczna? A co jeśli jedna przepowiednia może wszystko popsuć? Zniszczyć? Odmienić losy wybrańców? Jeden popełniony w przeszłości błąd, teraz może kosztować nawet życie…
„Gdy dwa Królewskie rody połączą się, i na południu i na północy, radość panować nie będzie. Jeden z nich życie za to przypłaci, drugi zaś w żałobie wiecznej żyć będzie. Na północy zaś małżeństwo na złą stronę wzejdzie, chłopak z dziewczyną, od lat wrogami nazywani, połączą się. Jedna siła, jedna moc, która pomoże jedynemu, który przeżył na świecie, pokonać zło wszech w nim panujące. Ale strzeżcie się, bo ten kto nie powie prawdy, wszystko zniszczyć może, a to dziedzictwo krwią opłacone być może…. Pamiętajcie, ona w bieli, on w czerni. Prawnucy antycznej w świecie magii, naprawić wszystko mogą, ale w pojedynkę działać nie mogą! Strzeżcie się!”
To NIE JEST kolejna opowiastka o namiętnej, romantycznej i zawsze świetnie się kończącej miłości Hermiony i Dracona. Przeszłość kryje za dużo tajemnic, aby móc wszystko zrozumieć w pierwszym odczuciu. Nie zawsze przecież było tak, jak opisują podręczniki. Kim tak naprawdę jest Hermiona i co antyczny ród Possible ma z nią wspólnego? Czyją jest wnuczką? Świat kryje tysiące tajemnic, których jej jeszcze nie było dane zobaczyć. A do tego wszystkiego, co ma z tym wspólnego Malfoy, któremu coraz bardziej zależy na znienawidzonej Gryfonce oraz jej przyjaciołach? Czy on i Amanda uwierzą w proroctwa?
Opowieść o prawdziwej miłości, o wyborach, których już często nie można odwrócić, a które tak wiele zmieniają. O tym, jak wielką wagę w tych czasach przywiązuje się do statusu krwi, ale czy ta krew jest warta aż takiego poświęcenia? Czy to miłość jest tak naprawdę kluczem do Bram Magii?
Victorie la Roulette

32

Fight for life. Fight for love.
Dwoje największych wrogów, Hermiona Granger i Draco Malfoy, zostają wybrani na zawodników w Turnieju Amazonki - rozgrywce "na śmierć i życie". Odtąd stanowią drużynę i skazani na siebie muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Czy przeżyją? Czy Turniej pozwoli im wybaczyć sobie błędy z przeszłości? Jakie tajemnice skrywają? Przekonajcie się sami.
Andzik

  33

Harry Potter i Szósty Dom
Szósty rok w Hogwarcie. Dzieją się dziwne rzeczy. Jakie są nowe, tajne plany Ministerstwa? Czy Draco to jedynie zimnokrwisty Ślizgon? Skąd u nowej uczennicy, przeniesionej z Durmstrangu, blizny na podbródku? Czy czarodzieje mają prawo do szczęścia? I co nie mniej ważne - ile, tak naprawdę, jest w Hogwarcie domów?
aga_schwarz 

34  
Dramione Love
Blog to zbiór opowiadań oryginalnie napisanych po angielsku i przetłumaczonych na język polski. Tematem każdego z nich jest związek Hermiony Granger i Draco Malfoy'a. Zapraszam wszystkich fanów Dramione.
Lexie Song

  35

Diana Malfoy
Kim była? Dobre pytanie, bo sama nie ma pojęcia. Jedną z nielicznych córek w rodzie Malfoyów. Ukochaną siostrą Dracona Malfoya, za którym skoczyłaby w ogień. Córką Lucjusza Malfoya, którego sama nie wiedziała czy kocha, czy nienawidzi. Była czarownicą, która nie miała prawa sama decydować o swoim życiu. „Od tego masz mnie” tak mówił jej ojciec.
Brak wolności. Zadanie. Bezsilność. Łzy. Opuszczenie. Niepowodzenie. W tle niedozwolona miłość jej brata.
Nazywa się Diana Narcyza Malfoy i ma szesnaście lat. Od urodzenia była skazana na ból, chowany pod maską dumnej arystokratki.
Adara

36
Przyjaciółka z dzieciństwa
Lily to zwykła nastolatka, dorastająca w dużym mieście w Anglii. Zawsze miała wszystko pod kontrolą, a jej życie było wiecznie poukładane i nie musiała się obawiać, że coś ją zaskoczy. Wszystko zaczyna się plątać, kiedy jej rodzice dostają dziwny list. Nastolatka dowiaduje się, że przez całe dziesięć lat była okłamywana przez rodziców. Kiedy dostaje list z Hogwartu, decyduje się zostawić swoje dotychczasowe życie i rozwijać magiczne zdolności. Niestety to nie wszystko. Okazuje się, że Lily znała w dzieciństwie słynnego Wybrańca, ale teraz musi milczeć, inaczej jej rodzina będzie w niebezpieczeństwie. Jak potoczą się losy Lily? Czy Harry dowie się o wszystkim? Czy dziewczyna będzie żałować przybycia do Hogwartu? A może znajdzie tam prawdziwą miłość?Absailer

37

Draco i Hermiona - Oszukać Przeznaczenie
Dwa miesiące po wojnie, Hermiona dowiaduje się prawdy o swojej rodzinie. Wraz z odkryciem jej, trafia do Slytherinu i nawiązuje ciepłe stosunki ze wszystkimi Ślizgonami ze swojego roku. Odnajduje dokument, który ma przekręcić jej planowaną od dawna przyszłość, do góry nogami. W tym czasie zakochuje się ze wzajemnością, w Draconie Malfoy'u. Czy pokonają wszelkie przeciwności losu ? Czy oszukają przeznaczenie i będą razem ?
Vulnera Sanantrum

  38

Lyra Parkinson - Historia z życia
Lyra Parkinson jest kuzynką Pansy. Na szóstym roku szkoły przegrywa walkę o względy Draco Malfoy'a z Hermioną Granger, wdaje się w nieudolny związek z Blaisem Zabinim, który nie jest poparty żadnymi uczuciami. Poznaje tajemniczego ale uroczego Joshuę, do jej życia wraca Kate, a przyjaźń z Dianą - siostrą Draco wisi na włosku. W błędnym kole Lyra miota się między złem a dobrem i podpisuje pakt z diabłem - Ministrem Magii.
Lyra Parkinson 

39
Mieszkańcy Śmiertelnego Nokturnu
Historia trzech przyjaciół - Draco, Blaise'a i Teodora. Trzej nastolatkowie, których wojna zmusiła do szybkiego dorośnięcia, poświęcenia i zmierzenia się z własnym strachem. Opowiada o losach Ślizgonów, którzy zmuszeni do wypełnienia misji, dalej starają się być sobą. Którzy pod chłodnymi maskami śmierciożerców posiadają prawdziwe twarze. Twarze zabawnych, pełnych marzeń i perspektyw chłopców.
Czy uda im się przetrwać wojnę i wygrać walkę o wolność? Czy wygrają swoją samodzielną bitwę? Bitwę o słuszność swoich przekonań i spokój?
Czy w obliczu wojny uda im się zdobyć prawdziwą miłość, zaufanie i przyjaźń? Przekonaj się sam i odwiedź mojego bloga.
Oli Fajna

40

Ich własny świat
Chcesz poznać Hermionę, której świat nigdy nie widział?
Chcesz poznać Draco, o którym świat nigdy nie słyszał?
Czy chcesz poznać historię dwójki dawnych wrogów?
Dawne stereotypy się nie liczą.
Dawni wrogowie, a teraz przyjaciele.
Ogień i lód. Niebo i grom.
Dwa światy. Dwa życia. Dwa przeciwieństwa.
Czy uda im się im być szczęśliwym?
Czy Hermiona i Draco uwierzą w miłość?
Poznasz historię o miłości, przyjaźni, zaufaniu, bólu i cierpieniu. Przeniesiesz się w zupełnie inny świat. Świat Magii.
Mopsicaa Pansy

41

Hogwardzki trójkąt
Myślisz, że przeczytałeś już wszystkie ciekawe FF HP? Myślisz, że już nic nie może Cię zdziwić? Jeżeli tak, to przeczytaj Hogwardzki trójkąt. Jest to opowieść o nienawiści, trudnych wyborach i przede wszystkim niezwykłej miłości, która narodziła się u nienawidzących siebie ludzi.
Czy Hermiona Granger pokona przeciwności losu? Czy Draco Malfoy postawi się rodzicom? Czy Severus Snape przezwycięży przeszłość?
Wszystkiego możesz się dowiedzieć, czytając HOGWARDZKI TRÓJKĄT!
Mała Miss

42

Nox Maxima
Jak wyglądałoby życie Harry'ego Pottera, gdyby przyjął w pierwszej klasie propozycję Draco Malfoy'a? Gdyby Tiara przydziału nie zawahała się i jednak przydzieliła go do Slytherinu? Jak potoczyłyby się jego wybory i decyzje? I, co najważniejsze - jak spędziłby ostatnie dwa lata nauki w Hogwarcie, mając za przyjaciela kogoś, kto zdawałby się w ogóle do niego nie pasować? Stając się kimś zupełnie innym, czego świat oczekiwał od Chłopca-Który-Przeżył?
Yuki
Tajemnica ściga tajemnicę, zbrodnia podąża za zbrodnią. Zło przybiera rozmaite maski i kostiumy, podszywa się pod dobro i sprawiedliwość. Jest cyniczne i bezlitosne, zna każdy podstęp i nie waha się przed najokrutniejszą przemocą. Posługuje się sztyletem, intrygą, bogactwem, władzą. Sięga po sekretne symbole wiary i kultury, używa najbardziej zawikłanych szyfrów. Ale ostatecznie dobro zwycięża, prawda wychodzi na jaw, maski zła zostają oddarte, a kara wymierzona. Tajemnica obnażona przez jasne światło prawdy, przestaje być tajemnicą. A w tle wątek miłosny.
Villemo

44
Taniec z wrogiem
Gdy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie dołącza nowa uczennica, Izabell Lestrange, w ramach szlabanu po zamku oprowadzać ją będzie niesforna Johanna Thompson. Dwa skrajne charaktery, różne gusta i światopogląd są niczym mieszanka wybuchowa. Czy dziewczynom uda się nie skoczyć sobie do gardeł i przetrwać w swoim towarzystwie dłużące się godziny? 
 Rosie i Ariss

45
Nie kłam, że nie kochasz 
 Po wojnie Hermiona i Draco nie mogą przestać o sobie myśleć. Czasy Voldemorta minęły, a czarodzieje mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Jednak nienawiść Draco i Hermiony jest niczym burzowe chmury dla radosnych uczniów i nauczycieli. Znudzeni mieszkańcy Hogwartu postanawiają interweniować.
Zakręcona Zakochana 

46
Zanim się zorientujesz, gra pozorów zrobi z ciebie idiotę 
Madeleine Davis od pierwszego roku przyjaźni się z Hermioną Granger, Ronem Weasleyem i Harrym Potterem. Już niedługo dziewczyna stanie przed wyborem, który zaważy na losach czarodziejskiego świata. Poznaj historię uzupełnioną o kolejne niebezpieczeństwa, pozory, niepewność i zupełnie nowe uczucia. Ale pamiętaj... Pozory mylą!
Limonka

47
Hermiona - kochać to niebezpieczna rzecz 
Jest rok 2000. Wielka wojna skończyła się kilka tygodni temu. Voldemort zniknął.W świecie czarodziejów znów panuje pokój. Hermiona postanawia odzyskać swoich rodziców. Ma nadzieje na lepsze życie. Nie wie, że ta jedna misja pociągnie za sobą starannie ukryte błędy przeszłości. Kim jest tajemnicza Yennefer ?Czy Rey pogodzi się ze stratą rodziców i przestanie od wszystkich uciekać ?I najważniejsze - przeczucie. Przeczucie, które może zniszczyć wszystko w co dotąd wierzyła Hermiona. Miłość, szkołę, przyjaźń, rodzinę. A czy ty wierzysz w przeczucia ?
Gall Anonim

48
Feel like prey...
A więc tak wygląda śmierć. Ma blond włosy i zimne jak lód oczy. Jej gładka, alabastrowa cera odbija światło jedynej zapalonej w pokoju lampki. Jest ładna, mimo obojętnego aczkolwiek spokojnego wyrazu twarzy. Przygląda mu się jakby z zaciekawieniem. Przekrzywia lekko głowę, marszcząc przy tym nos. Skupia się nad czymś w okolicach jego policzka. W dłoni ściska różdżkę. Jest zrobiona z hebanu, poznaje po kolorze. Rączkę zdobi misterny, ażurowy wzór. Wie, że nigdy jej nie straci, jest zbyt wytrzymała. Jak właścicielka. Znał ją, chociaż teraz była mu obca. Zbyt młoda na to wszystko. Uniosła rękę szykując się do ostatecznego ruchu. Nie walczył. Nie było sensu. Zacisnął mocno powieki, spod których wyleciała jedna łza. Słyszy jej cichy, niczym ruch skrzydeł ważki, szept.
Oh, witaj śmierci. A więc takie jest twoje oblicze...
A.

49
In a world painted in darkness, I could always find light in you
Wiele lat wcześniej był już chłopiec, który przez własny upór zaprzepaścił coś, co mogło być naprawdę piękne. Jedna zła decyzja pociągnęła za sobą kolejne, a wypowiedziane słowa trwale wyryły się w murze, jaki wyrósł pomiędzy nim a ukochaną. Wiele rzeczy pojął zbyt późno, by udało mu się je wyprostować.
A historia lubi się powtarzać, prawda? Na naprawienie niektórych błędów przeszłości może jeszcze znajdą czas.
milksop

50
Czerń nigdy nie jest całkiem spowita mrokiem 
Córka Śmierciożercy nie ma prawa być dobra.
Córka Śmierciożercy już na zawsze pozostanie potępiona, nieistotne, czy słusznie - skoro wychowała się w domu z mordercą, na pewno jest taka sama.
W życiu spowitym mrokiem nie ma nadziei na lepsze jutro. Ma się nadzieje na to, by kolejny dzień nie okazał się gorszy, niż poprzedni. Czasem to jedyne, co utrzymuje cię przy życiu. Czasem to strach nie pozwala ci umrzeć, nawet, jeśli pragniesz tego z całego serca.
Kim jestem?
Mrokiem, odpowiedzą.
Ale każdy mrok w końcu zostaje rozproszony przez światło.  
Delilah

51
Ginewra and Blaise 
Mija rok od ostatecznego pokonania Voldemorta. Ginny Weasley zrywa z Harrym i decyduje się powrócić do Hogwartu, by pomóc w odbudowie zamku. Niespodziewanie w szkole pojawia się jej dawny, szkolny wróg - Blaise Zabini
Karolina

52
Hermiona and Draco  
Wojna się skończyła. Harry Potter wygrał. Hermiona Granger postanawia wrócić do odbudowanego zamku i dokończyć naukę. Na taki sam pomysł wpada jej największy wróg, Draco Malfoy.
Karolina 

53
Ja chcę tylko Ciebie. Czy to tak wiele? 
- Zwariowałeś, prawda? - zapytałam.
- Nie - odpowiedział. - Ja chcę tylko ciebie. Czy to tak wiele?
- Nie - odpowiedziałam.
Nic dziwnego, że mój diadem pofrunął na podłogę, tak jak jego szata.
Rosee Malfoy - Riddle

54
Istota bycia wężem
Hermiona i Draco nigdy nie żywili do siebie pozytywnych uczuć. Kiedy Malfoy zaczyna potrzebować pomocy w rozgryzieniu pewnych elementów układanki, a Granger rozstaje się z Ronem, drogi dawnych wrogów zaczynają się przeplatać, aby ostatecznie się połączyć. Hermiona nie wie, że została wciągnięta do gry i nieświadomie może się przyczynić do katastrofy i upadku Zakonu Feniksa na czele z Dumbledorem. Natomiast Draco nigdy nie przypuszczał, że jego intryga przerodzi się w gorący romans, który może przynieść nieoczekiwane konsekwencje.
Jane Doe

55
Włochate serce
Harry Potter na lewej stronie, czyli co by było, gdyby Voldemort wybrał Neville'a.
mózg_leniwca

56
I'amour est aveugle
Twoja głowa pęka od nadmiaru myśli, wspomnień. Wydarzenia z dawnych lat których nie chciało się pamiętać powracają razem z problemami. A co może Cię uratować? Nałogi, zabawa... coś dzięki czemu można zapomnieć. Używki. Może coś Cię w końcu uratuje, tak naprawdę? Wmawiaj sobie dalej i tak oboje wiemy, że nic nie da rady postawić Cię na nogi. A ktoś? Ktoś tym bardziej, bo tak zniszczonych ludzi nikt nie kocha. Choć właśnie Ci złamani kochają najbardziej.
Luna Forever

57
Wiarołomny
Szósty rok. Trwa zimna wojna z Voldemortem. Draco Malfoy walczy sam ze sobą. Nie jest ani przyjacielem ani wrogiem… Działa tylko na swoją korzyść… Przynajmniej tak mu się wydaje.
W pewnym momencie dostaje szansę od losu. Ale czy przypadkiem nie jest już zbyt późno?
„Wiarołomny” to opowieść o zwykłym chłopaku, który dostaje niespodziewaną możliwość zwycięstwa. Jednak aby wygrać musi wiele poświęcić, możliwe że nawet szansę na miłość…
Miss Sheriedan

58
W twoich snach
Polskie tłumaczenie opowiadania duj pt. "In your dreams". Hermionę od dłuższego czasu dręczą koszmary. Widzi w nich, jak jeden z jej profesorów zostaje zabity. Powtarzają się słowa, które uznaje za przepowiednię. O snach postanawia powiadomić ich bohatera - Severusa Snape'a.
Thorie †

59
Czarna Pani | Miecz Godryka
A co jeśli Voldemort miałby córkę? Niewinne dziecko urodzone przed bitwą o Hogwart. Już od najmłodszych lat wychowywana na następczynie swojego ojca. Jednak dziewczyna ma jedynie nikłe zdolności magiczne, prawie żadne.
Tamara Riddle rozpoczyna naukę w szkole magii i czarodziejstwa z przytupem, ponieważ dziedziczka
Slytherina zostaje przydzielona go Gryffindoru.
Co stałoby się, gdyby ktoś dowiedział się o jej pochodzeniu?
Kattys2010

Szablon