FanFiction - Piłka nożna

1
Where are you now that I need you? 
Jedna decyzja, podjęta na przełomie kilku chwil może sprawić, że czyjeś życie zmieni się nieodwracalnie. Taką też decyzję podjęła Drina. Sprawiło to, że w jej życiu zawitały niekoniecznie pozytywne wspomnienia z przeszłości, a na horyzoncie pojawiła się nadzieja na dobrą przyszłość. Co się stanie, kiedy przeszłość będzie zamierzała ingerować w jej przyszłość?
bartrisme

2
Dreamer- Sergi Roberto
Jak zbuntowana nastolatka wyrzucona z domu ma sobie poradzić w obcym kraju? Z pomocą przychodzi gang. Ona jednak uświadamia sobie, że nie potrafi funkcjonować krzywdząc innych. Z rąk przywódcy ratuje ją Marc Bartra, piłkarz Barcelony, i przygarnia ją. Życie dziewczyny zmienia się na lepsze, tak jak sama ona. Czy nowopoznany przyjaciel Marca zajmie miejsce w jej sercu?
Thorie †
Zakończony  

3
 And I can't help myself, all I wanna hear her say "Are you mine?"
Mandy podejmuje pracę w Arsenalu jako psycholożka. Praktycznie od razu wplątuje się w dość trudną relację z Aaronem Ramseyem, który przeżywa rozstanie z wieloletnią miłością, Colleen. W międzyczasie młodą dziewczynę czaruje także Eden Hazard. Jak się zakończy ta historia i na kogo zdecyduje się Mandy?
 cyllaeth

4
Believe in no one, but yourself 
Liczy się tylko dobra zabawa, wyrywanie panienek i litry wylanego alkoholu. Bo jak mogą inaczej spędzić czas w swoim gronie, poza meczami? Coś jednak zmieni się w dzień, kiedy największy casanova w Barcelonie, pozna siostrę swojego kumpla. 
Chendelier One
Zakończony

5
Bo kto mógłby pokochać dziewczynę z bliznami?
Czy będzie w stanie pokochać dziewczynę z bliznami? Czy zaakceptuję jej burzliwą przeszłość? Czy przerwie walkę tylko dlatego, że jest trudno? Natalia zjawia się w Brazylii, z nadzieją na miło spędzony czas. Tymczasem będzie musiała podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Dobrze wybierze?
Chendelier One
Zakończony

6
I hear voices telling me to kill the people who have killed me inside 
Na schizofrenię nie ma lekarstwa. Da się jedynie załagodzić objawy neuroleptykami i... miłością. Sam wie, jak to jest nie mieć wsparcia od najbliższych. Doznał samotności, ale poradził sobie z nią. Tajemnicza dziewczyna zjawia się w szpitalu, jako nowy pacjent. Wraz z przyjacielem za bardzo zainteresowali się jej losem. Nie tylko im, zależy na wydostaniu dziewczyny z miejsca, nazywanego szpitalem. Dowiedzą się koszmarnej prawdy, a wtedy zacznie się wyścig z czasem.
Chendelier One 
Zakończony

7
Złe decyzje
Marco Reus cieszy się opinią kobieciarza i hulaki. Czy piłkarz naprawdę nie jest zdolny do głębszych uczuć, a jedyne co go interesuje, to niezobowiązujące przygody na jedną noc? Co wyniknie z jego próby zaprzyjaźnienia się z ekscentryczną sąsiadką - malarką Erin, porzuconą przez narzeczonego, który właśnie żeni się z jej rodzoną siostrą? I czy podejmowane przez tę dwójkę decyzje nie okażą się po prostu...złe? Zapraszam serdecznie.
Morka
Zakończony 

8
Sztuka istnienia
Dominika jest byłą dziewczyną Roberta Lewandowskiego. Dzięki jego pomoc postanawia studiować w Dortmundzie. Poznaje tam Moritza Leitnera, zostaje jego dziewczyną. Wówczas zaczynają się problemy. Ania Stachurska, dziewczyna Lewandowskiego poznaje Dominikę i dochodzi do rękoczynów. Robert jak gdyby nigdy nic zostawia Dominikę z nieopłacanym mieszkaniem i bez pieniędzy na szkołę i jedzenie. Na horyzoncie pojawia się Marco Reus. Ale czy będzie to dobra znajomość? Co ona przyniesie?
Zapraszam, poznajcie 'sztukę istnienia' według mnie :)
Dominikaa

9
O dziwo, czas, który goi rany pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę
On - sławny piłkarz, wdowiec i ojciec. Ona - młoda hinduska z głęboko skrywaną tajemnicą. Przed nimi dwutygodniowy obóz, na którym mają wystąpić w roli opiekunów.
Czy teraz, kiedy staną przed obliczem prawdziwej miłości będą w stanie przezwyciężyć swoje obawy i wszystkie wątpliwości, by dokonać odpowiedniego wyboru? I czy ich uczucie będzie na tyle silne, by przetrwać siłę tajemnicy, którą od dawna nosi w sobie dziewczyna?
Natalena
Zakończony

10
Nie warto walczyć z przeznaczeniem, uwierz mi
Gabriela po zakończeniu studiów w Sorbonie (Paryż) przeprowadza się do swojej siostry, mieszkającej w Barcelonie. Gabriela jest osobą, która kocha rywalizację, ale nie cierpi jakiegokolwiek sportu. Jej siostra jednak przyjaźni się z, o zgrozo, piłkarzami FC Barcelony. Gabriela musi stawić czoła natrętnym facetom i swoim własnym uczuciom oraz przekonaniu. Wierzę, że sobie poradzi... Jednak czy aby na pewno podoła wyzwaniu?
Captive
Zakończony

11
Cecilia postanawia dalej spełniać swoje marzenia i wyruszyć na poszukiwania weny. Sofia decyduje się na robienie tego co kocha i wyprowadza znaczące zmiany w swoim życiu. Obie pomagają sobie wzajemnie, odkąd tylko się poznały. Mogą też liczyć na wsparcie swoich bliskich: szalejącej Anneli, cudownego i wiecznie martwiącego się Davida, Nika i Jaya, których zawsze wszędzie jest pełno, a szczególnie tam gdzie są najbardziej potrzebni oraz tych nowo poznanych Davida i Joe, którzy samą swoją osobą są w stanie poprawić ci humor i naprawić coś co wydawało się już przepaść. Zapraszam na poznanie magicznego Manchesteru i równie cudownej Kopenhagi.
Anabel Torres
Zakończony

12
Witaj w świecie, gdzie duma trafia na dumę, uprzedzenie na uprzedzenie a drużyna na drużynę. Witaj w świecie intryg, meczów i miłosnych rozterek.
Wyjechać od ukochanego nie jest łatwo, jednak, gdy już to zrobisz czujesz, że nie jesteś ograniczana przez żadną barierę. Jak zareagujesz, gdy zauważysz, że znów się zakochałaś? Ojciec nie popiera związku ze swoim piłkarzem. Czy odwrócisz się do niego plecami dla Ramosa? A może to Ronaldo zawróci Ci w głowie? Możesz też wrócić do Pique.
Wybierz, zanim będzie za późno...
nowadays

13
Niespełnione sny
Mówią że stara miłość nie rdzewieje. Antoien chce odzyskać najważniejszą rzecz w swoim życiu i jest w stanie nawet zaprzepaścić swoją karierę. Opowiadanie o Antoine Griezmann.
Kimi Sean

14
Tell it to my heart, tell me i’m the only one
Jedno jest pewne - gdy Klara, szwagierka Piszczka, pojawi się na zgrupowaniu piłkarzy w Juracie ziemia zadrży w posadach. Ta młoda i śliczna studentka oceanografii nie znosi nudy i... piłki nożnej, czego nie zamierza ukrywać. Czy nasze "Orły" będą w stanie zmienić jej nastawienie? I który z nich okaże się "lekiem na całe zło"?
Sheistheone 321
Szablon