Fanfiction - Skoki narciarskie

 1
'Mamy wielki, mały problem, Wellinger'
'Carina Becker jest osiemnastolatką wychowaną w Domu Dziecka. Andreas Wellinger to dziewiętnastoletnia przyszłość niemieckich skoków narciarskich z wymagającym trenerem i ojcem o trudnym charakterze na karku. Carina zachodzi w ciążę. Jak sobie poradzą? Jaką drogę wybiorą i czy ta okaże się dobrym wyjściem?'
borusse
Zakończony

2
Łzawe poranki
Kalina jest piękną, utalentowaną dziewczyną. Gra na skrzypcach w zespole i podczas jednego z wesel poznaje Grześka. Sympatyczny chłopak szybko zdobywa jej serce i zajmuje w życiu Jastrzębskiej stałe miejsce. Jednocześnie w głowie skrzypaczki zaczyna tworzyć się już małe, osobiste piekło, które pcha ją ostatecznie ku dramatycznej decyzji. To opowieść o chorobie i miłości, która podjęła próbę przezwyciężenia przeciwności. Zapraszam serdecznie.
Morka
Zakończony

3
Jeszcze bliżej 
Jagna i Bartek są szczęśliwą parą. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zmącić ich spokojnego życia. Kiedy jednak okazuje się, że dziewczyna spodziewa się dziecka i nie jest to potomek Bartłomieja, sprawy znacznie się komplikują. Czy tajemnice, intrygi i piętrzące się problemy zdołają całkowicie unicestwić to uczucie? Zapraszam serdecznie.
Morka
Zakończony
4
Katharina Appelt. Młoda Austriaczka porzucona przez ukochanego. 
Simon Ammann. Skoczek narciarski ze Szwajcarii leczący rany po rozwodzie. 
Jedna noc, która miała nie znaczyć nic, zmienia życie obojga. Jak sobie poradzą z nową sytuacją? Czy Simonowi oda się dotrzeć do Kathariny? I jak to wszystko zniesie mała Lena, córka Ammanna i Appelt?
Greenberry
Zakończony

5
Jeden telefon potrafi zmienić wszystko. Jedno słowo potrafi wywołać lawinę uczuć. 
Bjoern Einar Romoeren jest szczęśliwy. Ma piękną, kochającą żonę Martine, uroczą córeczkę Leah, wygodny dom, sukcesy w sporcie, pieniądze. I w jego życiu nagle pojawia się Kari. Karina Berger, prawniczka urodzona w Oslo. Jego dawna przyjaciółka. Kiedy zdał sobie sprawę ze swoich uczuć do niej, zniknęła bez słowa. Teraz powraca, niszcząc poukładany świat skoczka. 
Martine to spokojna miłość, Karina - gwałtowna. Martine ma złote włosy, zielone oczy, jest łagodna, opanowana, cicha. Kari to jej przeciwieństwo. Niebieskooka brunetka pełna sprzeczności. Którą z nich wybierze Bjoern? To zależy od was.
Greenberry
Zakończony 


Bo ja, tak ja, Tej miłości więcej nie zagłodzę...
Akcja dzieje się tuż przed igrzyskami w Soczi a zaczyna się zerwaniem płomiennego romansu między liderem polskiej kadry skoczków narciarskich a kadrową fotografką. Tak wiele historii może się zakończyć lecz tak się dopiero zaczyna.
Niezniszczalna 76
Szablon